Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: AFGAN na Paluchu - PILNE!!!  (Przeczytany 2484 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aneta

  • Gość
AFGAN na Paluchu - PILNE!!!
« Odpowiedź #30 : 2005-01-06, 14:08 »
Cytat: onka
PSA JUŻ NIE MA W SCHRONISKU...NIKT NIC NIE WIE
ZOSTAŁ WYDANY
TYLKO KIEDY?

 :szok:  :bigcry:  :bigcry: nieeeeeeeeeeee!!!!!!! :cry:To nie tak mialo sie skonczyc  :cry:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
AFGAN na Paluchu - PILNE!!!
« Odpowiedź #31 : 2005-01-06, 15:21 »
Cytuj

Na Paluchu nie prowadzą rejestru wydania nowym włascicielom? A moze znalezli sie starzy własciciele?


No wiesz, jak brałam psa z Palucha to mimo że znałam jego wygląd, imię i numer boksu to nikt nie wiedział gdzie na terenie schroniska go znaleźć... Jak już znalazlam psa to nie mogli znaleźć jego papierów... :roll:

Możesz spytac o jego los na meila wolontariuszki (bardzo pomocna kobita): elali@aster.pl

To że nie ma już Afgana, nie znaczy że nie możesz wziąść np. Goldi (psy do adopcji str. 4) lub Bruno (str. 5) na http://acn.waw.pl/psiaki/
Zapisane

onka

  • Gość
AFGAN na Paluchu - PILNE!!!
« Odpowiedź #32 : 2005-01-07, 15:08 »
heja wiem,że są tysiące innych psów które czekają do adopcji, może własnie dlatego nie mogę wziąść ich wszystkich, trudno jest napisac cokolwiek bo nie ma równych i równiejszych prawda? każdy zasługuje na dom jednak moze to i snobistyczne z mojej strony,że tylko afgana chciałam a nie innego psa jednak to nei sprawiedliwe wiem ale tylko dla niego mogłam jak na razie tyle zrobic i zorganizowac cała akcję
jest bardzo duzo schronisk, które sa o wiele bliżej niz Warszawa... i w nich tez jest mnóstwo psów czekających na domy
moj mąz nie chciał sie zgodzic na małego trzeciego psa w domu i wojna była o to straszna - chodziło o psa  z metryką a co dopiero ze scghroniska...
ale cała akcja i takie zaangazowanie tylu ludzi z wielkim sercem po prostu nie maiał słów zeby powiedziec nie skoro taki pies czekał na dom...
dyskusja moze byc tutaj wielka ale ...
chyba kazdy roaumie
Zapisane

Forum Zwierzaki

AFGAN na Paluchu - PILNE!!!
« Odpowiedz #32 : 2005-01-07, 15:08 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 23 zapytaniami.