Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 730   Do dołu

Autor Wątek: Sznauceromaniacy coram publico.  (Przeczytany 623339 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Romas

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #90 : 2005-03-01, 12:10 »
Cytuj
I jeszcze Romas, rozejrzyj sie za sredniakiem z amerykanskiej lini, moze juz takie gdzies sa


Na razie  chyba   jest tylko jeden czy dwa amerykanskie pieski .To za malo zeby sie decydowac na szczeniatka po nich.Nie mozna jeszcze ocenic jakie dzieciaczki  pochodza z takiego krycia.
Ale mysle ,ze  wystarczy  staranniej wybrac  hodowle,hodowce ,zeby mi kitow nie wciskal,kogos doswiadczonego  co siedzi w tych psach a nie  kryje suke okazjonalnie "dla  zdrowia".

Cytuj
Romas, tu nie chodzi o namawianie, bo ja namowic sie nie dam hihi Bardziej chodzi o wymiane doswiadczen jak to jest majac dwa-trzy psiaki.



Moge Ci powiedziec jak to jest majac dwa psiaki ( w tym jeden byl psem bojowy) ,troje dzieci,kota,i swinke  morska ,ze o mezu nie wspomne :-)
Zapisane

joszi

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #91 : 2005-03-01, 12:15 »
" nie chce tu generalizowac ale duza czesc sredniakow jest bardzo "ciezkimi" psami."

Pink- no i własnie generalizujesz- akurat tak duza jak i wsród miniatur:-))
zreszta czy ktos prowadzil jakieś badania statystyczne?
Tylko jak sie trafi "kopnięty" sredniak- a nie tak często, możesz mi wierzyć (a juz bardzo rzadko tak jak pisze Romas- agresywny i atakujacy ludzi na ulicy) to znacznie trudniej jest sobie z nim poradzic z racji jego rozmiarów.
Romas- a Zuzia jest czarna czy pieprzaczka?
Zapisane

Meggy

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #92 : 2005-03-01, 12:16 »
Romas!No,czasami życie uczy pięknie człowieka...Mnie też dość mocno doświadczył,ale mamy wielką nadzieję,że te najgorsze,bardzo ciężkie dni mamy juz za sobą...Ciężkie decyzje i wybory zostały podjęte i jak na razie są one trafne,ale to co przeszliśmy,to książkę można opisać....Życie nie jest takie proste,nawet to "pieskie"..

Pink!!JA też od początku mówiłam,że pies będzie ze mną jeździł wszędzie i tak jest..Polskę wszeż i wzdłuż nie raz przejechaliśmy razem...Nigdy nie było z nią problemów,za wyjątkiem,gdy najadła się dzień wcześniej skórki z kurczaka i lało się z niej górą i dołem...Poza tym przypadkiem,to wielki podróżnik...Teraz Blackie też jest uczony i przyzwyczajany do podróży,bo to straszna frajda...Oczywiście nie wyobrażam sobie sytuacj,gdy np.jadę gdzieś do upalnych krajów,ja się kąpię,opalam i super bawię,a psa przywiązuję do drzewa,bo tam ma cień...W takim przypadku,ja idę się kąpać,mąż siedzi w pomieszczeniu z psem,potem zmiana..Wiem,że są tacy,co nawet na kilka godzin psa wiążą,by im w zabawie nie przeszkadzał,ale ja w życiu..To takie moje zdanie..Albo razem albo wcale.. :;p:

No jest jeszcze wyjście zostawić sunię na okres dłuższego pobytu poza domkiem z rodziną,wtedy  to już inna sprawa...

Romas!!Czarny,czarny średniak!!!!!!!Piękne są!! :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedz #92 : 2005-03-01, 12:16 »

joszi

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #93 : 2005-03-01, 12:18 »
zreszta mam chyba deja vu - czy my Pink juz kiedys nie prowadzilismy dyskusji na temat charakteru sredniaków na forum psy??:-))
Zapisane

Meggy

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #94 : 2005-03-01, 12:22 »
Romas!Czekamy na wieści o piesku!!Rozumiem,że hodowlę już masz wybraną!!!!Czarne,czarne!! :spoko:
Zapisane

Romas

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #95 : 2005-03-01, 12:22 »
Cytuj
Romas- a Zuzia jest czarna czy pieprzaczka?


Pieprzaczka :-)
Zapisane

Meggy

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #96 : 2005-03-01, 12:23 »
To masz teraz okazję do dwóch kolorków...Strasznie mi się czarne średniaki podobają,szkoda,że są tak mało spotykane...TAkie unikaty..Ja osobiście żadnego nie widziałam,ale na zdjęciach są pienkne!! ;)
Zapisane

Romas

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #97 : 2005-03-01, 12:25 »
Hodowle wybralam :-) Nawet dwie :-) Oba kolory z tym ,ze bardziej stawiam na czarne :-)
Ale wiesci nie wczesniej niz  na poczatku kwietnia :-)
Meggy ,jak bedziesz miala wene tworcza i bedziesz chciala sie podzielic  to napisz  o swoich przejsciach z piesami .
A tymczasem  uciekam  do pracy ,alez u nas sniezyca ,nie wiem jak dojade .
To na  razie :-)
Zapisane

joszi

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #98 : 2005-03-01, 12:27 »
Ja mam pieprzaki i jednego czranucha- i mimo ze jest kochana ta nasza Murzynka to jednak pod względem intelektu troche odbiega od swoich szarych braci i siostr :-))szaraki maja jednak zupełnie niepowtarzalny "rozum" i kontakt z człowiekiem
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedz #98 : 2005-03-01, 12:27 »

Meggy

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #99 : 2005-03-01, 12:28 »
Cytuj
Hodowle wybralam  Nawet dwie  Oba kolory z tym ,ze bardziej stawiam na czarne

BRAWO!! :D Czarne średniaki są siupcio!! 8)
Cytuj
Ale wiesci nie wczesniej niz na poczatku kwietnia

To czekamy!!
Cytuj
Meggy ,jak bedziesz miala wene tworcza i bedziesz chciala sie podzielic to napisz o swoich przejsciach z piesami .

Ok!
Cytuj
A tymczasem uciekam do pracy ,alez u nas sniezyca ,nie wiem jak dojade .
To na razie

Pa pa,do zobaczenia!!
Zapisane

Pink

  • *
  • Wiadomości: 2379
  • de gustibus non disputandum est...
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #100 : 2005-03-01, 12:39 »
joszi wszystko jest mozliwe, swojego czasu tez sie po psach poniewieralam  ;)

Ale dlatego zaznaczylam ze nie chciala bym generalizowac ale jednak to uczynie. Sredniaki sa rasa w sobie, to jest prawdziwy sznaucer i jest jaki jest. Nie mozna go porownac ani z duzym (krzyzowka z dogiem) ani z malym (krzyzowka z malpim pinczerem).
Ale nikt mnie nie przekona ze sredniaki nie zostaly "zniszczone" przez hodowle wystawowe, tak jak to sie stalo z ON-ami naprzyklad i trzeba w wyborze szczeniaka miec oczy i uszy otwarte.
Zapisane
gruby grubego nie zrozumie

joszi

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #101 : 2005-03-01, 13:10 »
o jakich hodowlach wystawowych mówisz? Pink? bo nie za bardzo wiem co masz na mysli- i w Polsce?
Kazdy sznujacy sie hodowca patrzy i na eksterier i na charakter reproduktora wiec wieksze prawdopodobienstwo trafienia na osobnika niezrownowazonego jest w hodowli "niewystawowej" uzywajac Twojego nazewnictwa- gdzie suka kryta jest czesto przypadkowym psem Chyba ze masz na mysli bardzo ostre inbredy ktore byly modne w niektorych znanych hodowlach wiele lat temu- faktycznie czasem wskutek tzw. depresji inbredowej moglo wpłynąc to na charakter psow z tych hodowli.
Jedynym znanym mi w dzisiejszych czasach potwierdzonym przypadkiem wypuszczenia w wielu miotach osobnikow agresywnych i tchorzliwych - przy tym bardzo pieknych jest wykorzystywanie w Rosji jednego z reproduktorow , o ktorym wiadomo bylo ze przy calej swojej urodzie ma bardzo kiepski charakter.
Wiesz, mam do czynienia z bardzo duza liczba sredniakow i owszem , trafiaja sie wsrod nich psy kiepskie psychicznie- ale jest to wyjatek a nie regula.
Zapisane

Elfi

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #102 : 2005-03-01, 13:14 »
Cytuj
Ewuś!Dzięki za SMS-a,już biorę się zapisanie...  

Dzieki!! Juz sa za Zielona Góra i jak narazie jedzie się OK!!! Nie pada, swieci sloneczko. Na bieżąco zdje mi relacje Pan.

Cytuj
I wlasnie nad takimi pracowali Amerykanie, nad psem nadajacym sie do takiej spolecznosci. Uwazam ze wyszlo im to dobrze, pomimo ubytkow w wygladzie.

Jeżeli chodzi o wyglad to bardziej podobaja mi sie sznaucerki w typie amarykańskim, jednak wiem (na przykładzie Elfa),że pracowac nad sierścią trzeba bardziej jak u niemców.
Podobnie jak Waciak Marthy ..Elfi jest przyjaźnie nastawiony na ludzi, zwierzęta (nie tylko psy). Może czasami za przyjaźnie...:), ale gdy zajdzie potrzeba umie sie postawić. Bez powodu nie szczeka.

Cytuj
Romas!Czekamy na wieści o piesku!!Rozumiem,że hodowlę już masz wybraną!!!!Czarne,czarne!!

Średniaki czarne sa świetne!! Akurat przedwczoraj w parku takiego widziałam eleganta..piekny był.......a jaka miał cudna dłlllllluga brodę.....:)

Joszi!! zaraz zdzwonie, zapytam o ten puder!!
Zapisane

Meggy

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #103 : 2005-03-01, 13:24 »
O!!Witaj Ewuśka..JA właśnie w trakcie przygotowań do jutrzejszego wyjazdu...Kurczę,nie mogę się dziś jakoś pozbierać...
Cytuj
Dzieki!! Juz sa za Zielona Góra i jak narazie jedzie się OK!!! Nie pada, swieci sloneczko. Na bieżąco zdje mi relacje Pan.

To super...Powiedz mi jeszcze,kupiłaś jej telefon?Który?Na allegro?? :)
Cytuj
Jeżeli chodzi o wyglad to bardziej podobaja mi sie sznaucerki w typie amarykańskim, jednak wiem (na przykładzie Elfa),że pracowac nad sierścią trzeba bardziej jak u niemców.
Podobnie jak Waciak Marthy ..Elfi jest przyjaźnie nastawiony na ludzi, zwierzęta (nie tylko psy). Może czasami za przyjaźnie..., ale gdy zajdzie potrzeba umie sie postawić. Bez powodu nie szczeka

Dokłądnie tak samo jak Arika...Sierść ma piękną,ale ile ona pracy wymaga,to chyba niektórzy wiedzą...
Z drugiej strony cieszę się,bo Blackie to też *****(by nie było wojny ;) ),a z jego sierścią będę mieć bardzo mało roboty!! :D
Cytuj
Średniaki czarne sa świetne!! Akurat przedwczoraj w parku takiego widziałam eleganta..piekny był.......a jaka miał cudna dłlllllluga brodę.....

Nooo,fajne są...W miniaturach,to wszystkie koory mi się podobają,ale u średniaków to najbardziej czarne,zresztą u olbrzymów też... 8)
Zapisane

Pink

  • *
  • Wiadomości: 2379
  • de gustibus non disputandum est...
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #104 : 2005-03-01, 13:39 »
Cytuj
Kazdy sznujacy sie hodowca patrzy i na eksterier i na charakter reproduktora wiec wieksze prawdopodobienstwo trafienia na osobnika niezrownowazonego jest w hodowli "niewystawowej"


Mi osobiscie chodzi o kazda hodowle papierzana, innych nie biore pod uwage. I wlasnie mialam na mysli "psucie" psow pod eksterier kosztem psychiki w koncowce lat 70 i 80. Myslisz ze to nie wychodzi do tej pory.....
Tylko dobrze ze niektorzy obecni hodowcy sa na tyle z glowa zeby kastorwac hodowlane psy, kiedy zauwaza odchylenia psychiczne coby miny kupujacemu nie sprzedac. I to sie chwiali !!!!

Czarne, czarne........ czarne jest piekne  :wink:
Zapisane
gruby grubego nie zrozumie

Forum Zwierzaki

Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedz #104 : 2005-03-01, 13:39 »

Elfi

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #105 : 2005-03-01, 13:40 »
Cytuj
To super...Powiedz mi jeszcze,kupiłaś jej telefon?Który?Na allegro??


Nie, narazie pozyczyłam od koleżanki.

Cytuj
Nooo,fajne są...W miniaturach,to wszystkie koory mi się podobają,ale u średniaków to najbardziej czarne,zresztą u olbrzymów też...

To samo ja!

Joszi i Meggy, niestety w dalszym ciagu nie ma tego pudru...:( Ponoc nie ma w całej Polsce.
Zapisane

Meggy

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #106 : 2005-03-01, 13:46 »
Pink!Dla Ciebie!! 8)  8)  8)

Ewuś!
Cytuj
Nie, narazie pozyczyłam od koleżanki.
Aha,no tak...JAk wróci,to wtedy można pomyśleć! :D
Cytuj
To samo ja!

No widzisz SIOSTRO!!
Cytuj
Joszi i Meggy, niestety w dalszym ciagu nie ma tego pudru... Ponoc nie ma w całej Polsce

To trudno,zapytam u tego mojego znajomego w Gdyni...On różne cuda ma!! 8)
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #107 : 2005-03-01, 13:46 »
Witam z "ranka"
Cieszę sie że Klaudynka szczęsliwie jedzie :) Mam nadzieję ze dopadnie tam jakąś kafejkę i parę słów skrobnie do nas ;)

Romas, czarne średniaki są super!!! Wiem ze Donata z Dynasty of Altair planuje imbred Altair&Cleopatra. Bardzo udane pieski i gdyby nie to ze ja lubuję w miniaturkach to napewno Altariowy dzieciaczek wylądował by w końcu u mnie ;)
Zapisane

Meggy

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #108 : 2005-03-01, 14:04 »
Witaj Martuś!!
Cytuj
Cieszę sie że Klaudynka szczęsliwie jedzie  Mam nadzieję ze dopadnie tam jakąś kafejkę i parę słów skrobnie do nas  

JA próbowałam do niej SMS-a ale jest sieć przeciążona i trza spróbować później...
Cytuj
Wiem ze Donata z Dynasty of Altair planuje imbred Altair&Cleopatra.

OOOO,to znów będzie  głośno o INBREDZIE!! :mrgreen:

HURA!!Udało mi się wysłać!!!!!!!!

Aha,Ewuś,zainstalowałaś sobie kalendarz??Na marzec jest fajna tapetka!!
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #109 : 2005-03-01, 14:11 »
Cytuj
próbowałam do niej SMS-a ale jest sieć przeciążona i trza spróbować później...

Wszyscy do Klaudynki wysyłają to sie przeciażyła ;)
Cytuj
OOOO,to znów będzie głośno o INBREDZIE!!

Jak udany to czemu nie  :D
Cytuj
HURA!!Udało mi się wysłać!!!!!!!!

A co były jakieś problemy z ppisaniem postów?? ;)

Szkoda ze nie widzicie jak Reksio śpi- kupa śmiechu :lol: zrobił sobie z kilku poduszek taki gniazdko i teraz leży na takim tronie z głową zwieszoną na dół i z otwartym pyszczkiem :lol:
Zapisane

Elfi

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #110 : 2005-03-01, 14:16 »
witaj Martus!!! :)

Cytuj
Aha,Ewuś,zainstalowałaś sobie kalendarz??Na marzec jest fajna tapetka!!

..........jeszce nie!! ale mam w kompie!!


Cytuj
Cieszę sie że Klaudynka szczęsliwie jedzie  Mam nadzieję ze dopadnie tam jakąś kafejkę i parę słów skrobnie do nas  

jak Pan pusci je same na miasto to pewnie cos znajdzie! Może tam na miejscu cos bedzie zobaczymy! :roll:


Data wysłania: 2005-03-01, 13:12
Cytuj
A co były jakieś problemy z ppisaniem postów??  

Chyba Monice chodzi o sMS-a??

Cytuj
Szkoda ze nie widzicie jak Reksio śpi- kupa śmiechu  zrobił sobie z kilku poduszek taki gniazdko i teraz leży na takim tronie z głową zwieszoną na dół i z otwartym pyszczkiem

Ach, te nasze psiaki!! Elfi tez sobie gniazdka robi. uklada dokładnie kazda poduszke, podem kładzie sie i wzdycha!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedz #110 : 2005-03-01, 14:16 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #111 : 2005-03-01, 14:20 »
Cytuj
jak Pan pusci je same na miasto to pewnie cos znajdzie! Może tam na miejscu cos bedzie zobaczymy!

Napewno znajdzie :) Ale zazdroszczę Klaudii takiego wyjazdu :) A oni tam będą na nartach jeździc??
Cytuj
Chyba Monice chodzi o sMS-a??

aha :lol: przepraszam- jak zwykle jestem w temacie ;)
Cytuj
podem kładzie sie i wzdycha

Przy okazji wzdychania- czy Wasze "reksie" chrapią?? Bo Reksiowi czasami jak sie zacznie to można zwariować.. a ze jestem egoistyczną pańcią wiec go budzę :lol:

Własnie, Meggy ale mnie zaskoczyłaś tą panią od ubranek!! Super kobieta!! A ile ty tych ubranek zamawiałaś?? 1 czy 2??
Zapisane

Pink

  • *
  • Wiadomości: 2379
  • de gustibus non disputandum est...
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #112 : 2005-03-01, 14:31 »
Marta  :wink:

Waciak nie chrapie, wystarczy ze ja pochrapuje sobie, to drugi chrapiacy w domu bylby nie do wytrzymania  :mrgreen:
A obecnie lezy na podlodze w plamie slonca i wygrzewa gnaty  ;)
Zapisane
gruby grubego nie zrozumie

Elfi

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #113 : 2005-03-01, 14:35 »
Cytuj
A oni tam będą na nartach jeździc??


Nie, na nartach nie beda. Nie wszyscy rodzice się zgodzili, co jest również związane z wydatkami dodatkowymi na wypozyczenie nart czy wyciągi. poza tym wynajem instruktora itd. ale za to bedzie kulig, sanki i inne atrakcje!!

Cytuj
Przy okazji wzdychania- czy Wasze "reksie" chrapią?? Bo Reksiowi czasami jak sie zacznie to można zwariować.. a ze jestem egoistyczną pańcią wiec go budzę  

Mój "Reksio" nie chrapie od jakiegos czasu. jak był mlodszy czesto nadawał!! Teraz tylko wzdycha, mruczy i czasami szceknie!
Zapisane

Meggy

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #114 : 2005-03-01, 14:39 »
Cytuj
Wszyscy do Klaudynki wysyłają to sie przeciażyła  

Już się udało..Może później do niej zadzwonię!
Cytuj
Jak udany to czemu nie  

Dokładnie,też za tym jestem...
Cytuj
Szkoda ze nie widzicie jak Reksio śpi- kupa śmiechu  zrobił sobie z kilku poduszek taki gniazdko i teraz leży na takim tronie z głową zwieszoną na dół i z otwartym pyszczkiem

Talent! :tak:
Cytuj
Ale zazdroszczę Klaudii takiego wyjazdu

Noooo...Super ma,przynajmniej odpocznie!!
Cytuj
Przy okazji wzdychania- czy Wasze "reksie" chrapią?? Bo Reksiowi czasami jak sie zacznie to można zwariować.. a ze jestem egoistyczną pańcią wiec go budzę

Arika czasami chrapie,ale to tak jakby czołg przejeźdżał.... :)
Cytuj
Własnie, Meggy ale mnie zaskoczyłaś tą panią od ubranek!! Super kobieta!! A ile ty tych ubranek zamawiałaś?? 1 czy 2??

No,ja też jestem zaskoczona...Zamawiałam jedno,Zrobiła ciut za krótki,już dorobiła ściągacz i w ramach rekompensaty za jeżdżenie zrobi drugie(za tydzień mam podjechać) i dziś da trzecie dla Frędzla... :D Jedno jest czarno-czerwone,drugie zrobi czarno-granatowe,a to dla Blackiego jest popielato-białe...
Cytuj
A obecnie lezy na podlodze w plamie slonca i wygrzewa gnaty

Arika też tak lubi,a wykłada się dokładnie na słoneczku,szczególnie rano w Madzi pokoju,bo z tamtej strony jest wschód i ciepełko... 8)
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #115 : 2005-03-01, 14:39 »
Witaj Pinki :P ;)
Cytuj
plamie slonca i wygrzewa gnaty

Mój też , tyle że wygrzewa tylko plecy... reszt schowana w cieniu ;)
Cytuj
ale za to bedzie kulig, sanki i inne atrakcje!!

Super!!! :D  Rzeczywiście z nartami wiążą się spore wydatki...
Cytuj
Mój "Reksio" nie chrapie od jakiegos czasu. jak był mlodszy czesto nadawał!! Teraz tylko wzdycha, mruczy i czasami szceknie!

Czyli jest szansa że mój Reksik też przestanie, w końcu Elfik o całe 2 miesiace starszy :lol:
Zapisane

Elfi

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #116 : 2005-03-01, 14:42 »
Cytuj
A obecnie lezy na podlodze w plamie slonca i wygrzewa gnaty

Apropo slońca!!!
Od 28 lutego do mojego mieszkanka zaglada sloneczko!!! To pierwsza oznaka,że wiosna tuz, tuz!!!.chociaz jej nie widać.....:(
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #117 : 2005-03-01, 14:43 »
Cytuj
Arika czasami chrapie,ale to tak jakby czołg przejeźdżał....

jak to jest ze takie małe cielsko a takie odgłosy wydaje :lol:
Cytuj
No,ja też jestem zaskoczona...Zamawiałam jedno,Zrobiła ciut za krótki,już dorobiła ściągacz i w ramach rekompensaty za jeżdżenie zrobi drugie(za tydzień mam podjechać) i dziś da trzecie dla Frędzla...  Jedno jest czarno-czerwone,drugie zrobi czarno-granatowe,a to dla Blackiego jest popielato-białe...

Super :!!!: ja już chyba w tym roku nie będe zamawiała ale na kolejną zimę napewno!!! Z tego co opowiadasz to musza być super!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedz #117 : 2005-03-01, 14:43 »

Meggy

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #118 : 2005-03-01, 14:46 »
Cytuj
jak to jest ze takie małe cielsko a takie odgłosy wydaje  

No,małym cielskiem to ona nie jest...Sama niewiem po czym tak dobrze wygląda....Zobaczymy co będzie z nową karmą....Może na lighta przejść,co myślicie??Dziś ryż z jabłkiem..Jutro też,ale co dalej...
Cytuj
Super  ja już chyba w tym roku nie będe zamawiała ale na kolejną zimę napewno!!! Z tego co opowiadasz to musza być super!!!

Dziś zdjęcia będą napewno,więc sami zobaczycie...Może Ewa podpatrzy,to będą jeszcze ładniejsze...Zresztą,jak coś,to podam nr.tel..Dziewczyna jest super dogadana...Przepraszała mnie z 1000 razy,że za krótki...Aż mi głupio było....
Zapisane

Elfi

  • Gość
Sznauceromaniacy coram publico.
« Odpowiedź #119 : 2005-03-01, 14:46 »
Cytuj
Już się udało..Może później do niej zadzwonię


..........SUPER>........

Cytuj
Arika też tak lubi,a wykłada się dokładnie na słoneczku,szczególnie rano w Madzi pokoju,bo z tamtej strony jest wschód i ciepełko...

U mnie chociaz juz zaglada, nie ma miejsca na leżenie. lekko siega na biurko!! Poki co Elfi z wygrzewaniem sie w slonku trochę musi poczekać!1...i ja tez!!
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 730   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 27 zapytaniami.