Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: SZOK!  (Przeczytany 2980 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
SZOK!
« : 2002-12-30, 23:14 »
Chce sie podzielić z wami tym co widziałam.
Mianowicie, mam siostre cioteczną uwielbiającą hip-hop, no i niestety byłam zmuszona oglądać teledyski wykonawców owej muzyki, i jestem zszokowana. Do dziś kiedy sobie przypomne to co widziałam napełnia mnie gniew. W teledyskach tych bowiem były pokazane amstafy niestety nie jako potulne pieski, lecz jako zajadłe walczące stworzenia. No może prawie walczące, ale w każdym bądź razie rzucające sie na siebie. Zawsze zachowywałam sie sceptycznie co do psiaków bojowych, może dlatego ze nie dane mi było blisko ich poznać, a wiem ze mają wielką siłę.
Od tamtego momentu włos mi sie jeży na głowie kiedy widze "dresiarza" z amstafkiem, to co zobaczyłam było okropne !
Pozdrawiamy aga & łata
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Jennifer

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #1 : 2002-12-30, 23:17 »
Tacy sa ludzie. Glownie to te dresiki kupuja biedne psy dla szpanu bo wygladaja groznie. Nienawidze takich ludzi.  :grr:

Mialam kiedys takiego dresa-sasiada. Kupil sobie dobermana. Wychodzil rano gdzies pewnie chlac z kumplami i wracal wieczorem. Piesek biedny siedzial i wyl mi nad glowa  :cry: (facet mieszkal dokladnie nad moim pokojem)

Nie mowie ze wszyscy sa tacy, ale wiekszosc i nic na to nie poradze...  :(

Osobiscie uwielbiam te wszystkie dobermanki, pit bulle, rottweilery itd. To sa w rzeczywistosci kochane, wrazliwe stworzenia :)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
SZOK!
« Odpowiedź #2 : 2002-12-30, 23:25 »
Te kochane stworzonka, owszem są kochane kiedy są dobrze wychowywane, zreszto jak każdy psiak, tylko że niestety nie zawsze tak jest ;( Niestety :( JA mam przykład u sąsiadów również, coprawda nie jest to pies bojowy, ale o ogromnej masie i mogoący zdziałąć wiele, wszyscy sie go boją bo często jego pani-pijaczka robi różne cyrki, ale to przecież nie jego wina że pie jest agerywny. Na mnie przynajmniej nigdy nie szczekną nawet kiedy przechodziłam obok niego, i kiedy patrze w te jego oczęta płakać mi sie chce. one wołają POMÓŻ MI ! A ja sie boje, boje o swoją rodzine bo jego pan jest zdolny do wszystkiego.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

SZOK!
« Odpowiedz #2 : 2002-12-30, 23:25 »

Elfka Nenar

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #3 : 2002-12-31, 11:50 »
Wiem o jaki teledysk chodzi "Głucha noc" Peji. Też słucham HH i mnie to zszokowało. Nie mogłam się otrząsnąć i do tego czasu gdy tytlko on leci w TV przełączam na coś spokojniejszego np Cartoon Network
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
SZOK!!!
« Odpowiedź #4 : 2002-12-31, 12:06 »
Okropne!!!!
Nie wiem jak ludzie mogą coś takiego pokazywać!!!!!
I pomyśleć, że to wszystko przez ludzi :(
Np. Gizmo ma koleżankę AMSTAFFKĘ która jeszcze nigdy nie wyszczerzyła na nikogo zębów...
Zapisane

emilka_old

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #5 : 2003-01-03, 17:42 »
Nie jestem fanka hip-hopu czy co to to tam jest i obuzylo mnie to rowniez..ale kiedy sobie ogladalam mtv to widzialam tez jeden taki teledysk tylko ze tam byly pokazane male amstafki..i jeden taki lysy je przytulal i calowal po lebkach  ;)  naprawde
Zapisane

Johny

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #6 : 2003-06-26, 21:15 »
To był Peja - "Głucha Noc",tam rzeczywiście są pokazane amstafy,które szczute mają się pogryść
Walki psów to najgorsza głupota,przez to cierpią niewinne psy,a dresiarze mają satysfakcję :grr:
Zapisane

Andariel

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #7 : 2003-06-26, 21:25 »
Bo dresiarz czuje się bardziej "męski" gdy kupi sobie amstaffa,  przecież jakby pokazał się z jamnikiem to "funfle" by go śmiechem zabili, a tak jest "spoko koleś", nikt mu nie podskoczy....żałosne
Zapisane

mili

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #8 : 2003-06-27, 17:12 »
W moim mieście, prawie wszyscy którzy mają amstafy, bullteriery, pitbule itp. mają je tylko dla szpanu. Kupują sobie takie psy i wychowują je na groźne psiska i czują się wtedy lepsi, ze mają władze nad innymi :/ Większość moim znajomych nawet nie spojrzała by na kundelka. Ostatnio moja kolezanka widząc szczeniaczka mieszańca powiedziała : ładny, ale ja bym chciała pitbula, wszyscy by sie go bali. Ja zrobiłam takie oczy  :shock: , bo nie wiedziałam ze ona moze tak myslec. Ale za to bardzo podoba mi sie postawa jednego chłopaka, ktory ma kundelka i chodzi z nim z kolegami, ktory mają "grozne psy" i nie wstydzi sie tego.
Zapisane

Forum Zwierzaki

SZOK!
« Odpowiedz #8 : 2003-06-27, 17:12 »

Apiska

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #9 : 2003-06-27, 19:39 »
Peja "Głucha noc" rozumiem co czujesz, ja tez nie lubie takiego czegoś, że kupują psiaka dla szpanu, bo myslą, że są zaj****** :!!!: a tak naprawde nie jest.....biedne psiaki cierpią przez głupotę niektórych ludzi...:(
Zapisane

Doris

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #10 : 2003-06-27, 20:11 »
zgadzam się z wami, głupota ludzka nie zna granic :(
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
SZOK!
« Odpowiedź #11 : 2003-06-28, 11:44 »
Cytat: Apiska
Peja "Głucha noc" rozumiem co czujesz, ja tez nie lubie takiego czegoś, że kupują psiaka dla szpanu, bo myslą, że są zaj****** :!!!: a tak naprawde nie jest.....biedne psiaki cierpią przez głupotę niektórych ludzi...:(


Zgadzam siez Tobą w 100%
Zapisane

Tiggy

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #12 : 2003-06-28, 15:34 »
Ostatnio poszlam z Afra na lake. Spotkalam znajomych, takich dresow, zuli czy jak ich tam nazwac. Podchodzimy do nich z kumpela a oni: "ooooo jaki fajny pitbull !! Patrz **** taki jak twoj! Nie no, ja mam amstaffa to lepszy jest, zjadlby go (go-Afre)" to w ocenzurowanej wersji, moze troche odbiegac od oryginalu. I co tu duzo mowic, zywy przyklad myslenia tych ludzi. Co prawda oni nie byli tacy najgorsi, pobawili sie z Aferka :D Ale ciagle sadza ze Afra jest pidbullem chyba. Postaw sie a zastaw sie. Zeby tylko groznie wygladal i zeby kumple sie nie smiali. Echh szkoda gadac, chyba sie nic na ludzka glupote nie poradzi :(
Zapisane

Kala

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #13 : 2003-06-28, 18:23 »
to zależy na kogo sie trafi jak mówi jennifer brat mojego kolegi kupił sobie  rottweilera (dla szpanu) niestety przejachał go samochud a chłopka sie przyzwyczaił (chyba sie w piesku zakochał) że kupisł sobie następnego ale już snaucera
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
SZOK!
« Odpowiedź #14 : 2003-06-28, 20:06 »
Hyh no niestety,ale taka jest prawda,ze niekiedy psy kupuja ludzie dla szpanu. Okropne :grr:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

SZOK!
« Odpowiedz #14 : 2003-06-28, 20:06 »

Kala

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #15 : 2003-06-29, 11:09 »
i wredne potem meczą sie biedene pieski a że potrzebują opieki meczy to tez ty bezczelnych ludzi i je zabijaja jezu jakie życie jeste brutalne
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
SZOK!
« Odpowiedź #16 : 2003-06-29, 11:43 »
No tak..................:(
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Murka

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #17 : 2003-06-29, 15:22 »
Ja do bojowców odnosiłam się z dystansem, ale.....
Po raz pierwszy miałam bezpośrednią styczność z bullterierką w schronisku. Sunia 8-letnia, jej właściciel trafił do zakładu psychiatrycznego, bardzo źle ją traktował - suczka była bita, zestresowana, agresywna, nerwowa.

Kiedy odwiedziłam schronisko, sunia była już tam od kilku tygodni - obawiałam się nawet do niej podejść, po tym co sie o niej nasłyszałam - okazało sie, że zmieniła się nie do poznania - była uwiązana na łańcuchu (jak większość ferajny - z powodu braku boksów) ani nie warknęła, tylko tak mruczała i nadstawiała się aby ją głaskać i domagała sie spuszczenia z uwięzi (psy są spuszczane po kilkanaście) - słodszego stworzenia w życiu nie widziałam!!!!!!! No cudowna, zakochałam sie w niej od pierwszego wejrzenia  :P

Teraz jest już tam pół roku - w ogóle już nie jest wiązana, biega sobie luzem po całym schronisku, świetnie doaguje sie z psami i ani krzty agresji - a po takich przejściach!
Zapisane

Elwirka

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #18 : 2003-06-30, 23:29 »
dres mam dres :wink:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #19 : 2003-07-26, 21:52 »
Dresy to dresi... niektrozy ich lubia neiktorzy nie. Ludzie w gruncie rzeczy to tylko teledysk! No tak ale kreuje on te psyna wielkie zle istoty... hmm ale to tylko teledysk i chodzilo o atrakcje... przeciez nie wzieli by yorka do takiego klipu
Zapisane

msa

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #20 : 2003-07-27, 13:04 »
Oj Taraa - to nie tylko, to aż teledysk, czyli coś co jachętniej masowa widownia, szczególnie młoda, ogląda i dlatego własnie nie jest to wesołe. A swoją drogą w wielu krajach, w których zwierzęta rzeczywiście się kocha, bardzo często przed zakupem psa, potencjalny właściciel jest sprawdzany, czy on się nadaje do tego, żeby mieć jakiegokolwiek psa. A u nas ? Moda, snobizm i kupa nieszcęśliwych psiaków
Zapisane

Forum Zwierzaki

SZOK!
« Odpowiedz #20 : 2003-07-27, 13:04 »

joankrolik

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #21 : 2003-07-28, 10:17 »
My mamy problem z upartą właścicilką rottwailera wiemy ze zagryzł już pare kotów i przypuszczamy z sąsiadami że odpowiada za kalectwo psa a kobieta uparta jak osiołek chodzi z nim bez smyczy i kagańca po osiedlu! nie pomagają prośby :(
Zapisane

AgnieszkaT

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #22 : 2003-07-28, 12:18 »
A policja tu nic nie pomoze , czy jakas straz miejska ?
Zapisane

zly_pies

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #23 : 2003-07-28, 13:10 »
Cytat: Murka
Ja do bojowców odnosiłam się z dystansem, ale.....
Po raz pierwszy miałam bezpośrednią styczność z bullterierką w schronisku. Sunia 8-letnia, jej właściciel trafił do zakładu psychiatrycznego, bardzo źle ją traktował - suczka była bita, zestresowana, agresywna, nerwowa.

Kiedy odwiedziłam schronisko, sunia była już tam od kilku tygodni - obawiałam się nawet do niej podejść, po tym co sie o niej nasłyszałam - okazało sie, że zmieniła się nie do poznania - była uwiązana na łańcuchu (jak większość ferajny - z powodu braku boksów) ani nie warknęła, tylko tak mruczała i nadstawiała się aby ją głaskać i domagała sie spuszczenia z uwięzi (psy są spuszczane po kilkanaście) - słodszego stworzenia w życiu nie widziałam!!!!!!! No cudowna, zakochałam sie w niej od pierwszego wejrzenia  :P

Teraz jest już tam pół roku - w ogóle już nie jest wiązana, biega sobie luzem po całym schronisku, świetnie doaguje sie z psami i ani krzty agresji - a po takich przejściach!
Zapisane

zly_pies

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #24 : 2003-07-28, 13:18 »
Cholera cos sknocilam, chcialam tylko dodac ze Bulle tak maja,zdaja sobie sprawe ze sa silne mimo to szanuja slabsze ,stare i mniejsze psy.Z milosc i dobroc, beda oddane po grob, mowia ze wada ich jest dobra pamiec, ja jednak uwazam to za zalete!
Pozdr...Zoska!!!
Zapisane

joankrolik

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #25 : 2003-07-28, 13:35 »
Cytat: AgnieszkaT
A policja tu nic nie pomoze , czy jakas straz miejska ?

niestety nie kiedys ktoś zadzwonił ale nie przestraszyli sie za bardzo bo nic sie nie zmnieniło a na uwagi Pani odpowieda że pies jest chodzącą łagodnością
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #26 : 2003-07-28, 14:59 »
Cytat: msa
Oj Taraa - to nie tylko, to aż teledysk, czyli coś co jachętniej masowa widownia, szczególnie młoda, ogląda i dlatego własnie nie jest to wesołe. A swoją drogą w wielu krajach, w których zwierzęta rzeczywiście się kocha, bardzo często przed zakupem psa, potencjalny właściciel jest sprawdzany, czy on się nadaje do tego, żeby mieć jakiegokolwiek psa. A u nas ? Moda, snobizm i kupa nieszcęśliwych psiaków


No własnie! Ale niekotrzy hodowcy u nas tesh interesuja sie gdzie trafi szczeniak! Ale powtarzam NIEKTOORZY! Wiecie co... tam gdzie ja khpowalam mojego beagle hodowca inny wiele razy dzwonil do kobitki u ktorej byly te psiaki a jak ja go zabieralam to nawet  nie wiedziala do jakiego miasta idzie szczenie... hmmm........ moze ja przesadzam, ale np. ja bym najpierw o wszystko wypytala zanim sprzedalabym psiaka!
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
SZOK!
« Odpowiedź #27 : 2003-07-29, 12:08 »
Mnie też wkurzył teledysk Peji - tym bardziej że parę dni później idąc obok boiska zobaczyłam grupkę wyrostków, wśród których jeden "tresował" swojego (na oko 3 miesięcznego) Asta, a reszta wyła z zachwytu !!! Oczywiście nie omieszkałam to głośno skomentować !
Zapisane

Forum Zwierzaki

SZOK!
« Odpowiedz #27 : 2003-07-29, 12:08 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.144 sekund z 27 zapytaniami.