Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Dziwactwa Waszych psiaków  (Przeczytany 13249 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Dziwactwa Waszych psiaków
« : 2005-09-13, 18:32 »
Tak jak w temacie... Wasz zwierzak ma jakieś dziwne/oryginalne/śmieszne zachowanie czy coś w tym stylu? Może bardzo specyficznie reaguje na pewne rzeczy? Kawał z niego dziwoląga? :lol:

"Dziwactwo" mojego zwierza ... :lol:

Patrzę co się dzieje, a tu pędem biegnie do mnie mój chow - uszka do tyłu, oczy ze strachu wielkie jak talerzyki :lol: , ogon który zwykle nosi na plecach, z grzbietu zrzucony, poza tym cała mordka wyraża przerażenie... Leci do mnie i albo siada mi na stopach, albo mocno się do mnie przyciska z miną "Głaszcz,przytulaj pocieszaj!" z niepokojem zerkając w kierunku z którego wielce przestraszony nadbiegł... a powód tego całego lęku to (uwaga,uwaga....)
.... kichanie mojej mamy! :lol: :lol22:
Na kichnięcia kogo innego wcale nie reaguje, chocby nie wiem jak głośne były.... a gdy słysze mamine ;) "aaapsik!", zaraz do mojego pokoju wpada Charlie szukając ratunku...
A ma psina cieżką sprawę, bo moja mama jest alergikiem ....

A Wasze psiaki?

PS:Jakby kiedyś był podobny temacik to przepraszam ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #1 : 2005-09-13, 18:37 »
Algida wita się ekhem... to trzeba zobaczyć :wink: Ale postaram się opisać:
Kiedy chce się witać, robi to z nadmiernym entuzjazmem :P Wtedy wydziwia cuda- łeb pochyla kładzie na ziemię, łapki przednie podwija, dupa w górze i tak leży jakby paralitykiem była. A jak ją się dalej głaszcze poróbuje złapać ogon i jak go złapie to ta dupa jej za głowę leci, że całe ciało się wygina. Strasznie ona elastyczna jest. Ja się dziwię że jeszcze jej kręgosłup nie szczelił :P
Może uchwyce fotkę jak ona się wita to sami powiecie, ze Alga to pies guma :P

BTW
Robi tez czesto fikołki ;)
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #2 : 2005-09-13, 19:19 »
Hehe fajne. Za to pies mojego dziadka rozwiązywał mu sznurówki od butów gdy dziadek wracal z pracy:lol: to tak super wyglądało
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedz #2 : 2005-09-13, 19:19 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #3 : 2005-09-13, 19:23 »
ooo no i mój piesiorrro często trzyma mnie za rękę :lol: np siedzę na dywanie i jestem oparta ręką to podejdzie położy się obok, i położy łapę na mojej ręce ... wszystko byłoby fajnie gdyby nie to,ze.. on czasem zaciska pazury, i to całkiem mocno ;) Wtedy daję popis skali mojego głosu :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Nanami

  • Gość
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #4 : 2005-09-13, 19:45 »
Moja sunia ma napady głupawki, zwłaszcza wieczorem, biega po całym domu, z np. mojego pokoju do korytarza pełnym pedem, odbija sie od swojego łozka, leci w druga strone, wywali na zakrecie na płytkach, nic, leci dalej... Zawija dywany, kosi nogi :lol: No a jak sie wita, to wtyka nos tam gdzie nie powinna, taki głupi nawyk ze szczeniectwa jej został, a jak ktos ma sukienkie i sie z nią wita, to wsadza nochal pod sukienke :lol: Zboczeniec! :P
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #5 : 2005-09-13, 19:49 »
Nanami moje też mają takie głupawki! :P One ogon podwiną, ten tyłek taki 'skulony' i pełny sprint :P Łapy przednie robią takie ogromne susy, a tylne tylko się odbijają- wygląd niesamowity :lol: A zwłaszcza jak tak leci Agnes, za nią Algida i Banty :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #6 : 2005-09-13, 19:52 »
Mój gruby głupawki dostaje rzadko, ale zawsze.. a symptomy podobne jak u Waszych psin :lol: Wszyscy wskakują na łóżka, żeby tylko nie stanąć na drodze dużej włochatej kulce pędzącej z prędkościa błyskawicy -- normalnie rude tornado :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #7 : 2005-09-13, 20:00 »
łoj, u mnie też głupawki bywaja - w wykonaniu głównie 9 letniego starca, Inacio jak mu odbija to wręcz kanapę i fotele przestawia (cóż... te 80 kg wazy...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #8 : 2005-09-13, 20:39 »
Hehe :) niektore psy to po prostu komicy :P
Misia zawsze szczeka i warczy na koty, goni je... a kiedy spotka takiego kota ktory nie ucieka i stoi jak wryty, to ona tez tak stoi i sie gapia na siebie pare minut w calkowitym bezruchu... zamieniaja sie w posagi :P
Wydaje tez czesto jakies dziwaczne dzwieki... nie potrafie ich tu przedstawic, ale po prostu czesto jak wyda jakis odglos to wybucham smiechem :P
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedz #8 : 2005-09-13, 20:39 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #9 : 2005-09-13, 21:19 »
w repertuarze mojego burka też sa odgłosy... chrumczenie,charczenie,mruczenie,chrząkanie, cos w stylu pojękiwania basem :lol: ale chyba ten typ, tak ma :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Borderka

  • Gość
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #10 : 2005-09-13, 21:24 »
Moja Baffy czasami ze mną gadała :lol: Takie dziwięki z siebie wydawała, że po prostu lol :lol: Nie szczekała wtedy tylko tak jakoś śmiesznie "gadała" :lol: Nie da się tego opisać :P Natomiast Sara czasami mdleje :lol: Podchodzi do mnie zaczepia mnie łapą jak siedzi, a jak się na nią spojrzę to robi z siebie flaka, zatacza się i pada na ziemie :lol: A Psota? Hmmm....Kiedyś jak byłam z nią i z Sarą na spacerze to rzuciłam Sarze patyk, niestety biedna psinka nie mogła znaleźć go w trawie i powiedziałam "szukaj", na co Psota szczeknęła i tam gdzie stała zaczęła kopać dołek :lol: Jak wracam do domu ze szkoły to Psotusia bierze mój kapeć (lub najbliższą rzecz) do pyszczka chodzi wokół mnie i popiskuje :lol: W ten sposób też wita pozostałych domowników i moją przyjaciółkę i wtedy bierze do pyszczka mojego adidasa :lol: To naprawde komiczny wygląd...taki mały piesek z takim wielkim adidasem :lol: Jeśli jeszcze coś sobie przypomne to napisze ;)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #11 : 2005-09-13, 23:22 »
moje jak dostana głupawy to bawią się w szalonego berka  po całym terenie...galopują z taka predkością że wszyscy wolą zejść z drogi
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #12 : 2005-09-13, 23:32 »
Zakk ma swira na punkcie "swiatelek" tzw. zajaczkow, zapaleniem latarki jestm w stanie zawrocic go od pogoni za kotem czy krolikiem :lol: mam tez zapalniczke ze swiatelkiem, wystarczy wziac ja do reki- doskonale wie ktora to :P
kiedy slyszy, ze otwiera sie szuflada od cd, dvd czy kompa- zaraz jest obok, bo wie, ze plyta "puszcza" zajaczki, gitare moj chlop bierze do reki- pies zaraz jesz, bo struny, czytam ksiazke w blyszczacej oprawie- pies czyta ze mna :lol: burza jest dla niego interesujaca- blyskawice- bedzie siedzial i sie przygladal :lol: on chyba powinien byc kotem :lol:  jak ktos przyjdzie obserwuje czy ten ktos ma zegarek na reku... rwaguje na slowo "swiatelko"
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #13 : 2005-09-13, 23:33 »
Chęć bez przerwy do zabawy, leżenie jak żaba, fobia związana z piłką, uwielbia przezkakiwać płotki, bez przerwy liże ludzi czy to na dworzu czy w domu i we wszystkie części ciała a co najgorzej jak ktoś ma klapki, lubi wszystko gonićco się porusza, ma fobie bieganiai bez przerwy by siebawiła co chwile przynosi inną zabawke chce się bawić, gryść i tak przez cały dzień i do wieczora a ma już prawie 2 lata.

A i zapozmniał bym o najdziwniejszych odgłosach: chrząka jak świnia, fuka, szczekać , skomli dla zabawy,  wydaje z siebie różne tonacje głosu chociaż do szczekania sięnie nadaję a i nie potrafi warczećchyba że dostanie furi na punkcie jakiejśzabawki np. przy wiszeniu i szarpaniu zabawki.

Wogóle uwielbia ludzi i dostaje furi ciesząc sięjak ktośprzyjdzie tmy bardziej żę skacze swojąpodpaloną morąna wysokość 190cm   czyli do buzi ;)

A i dziwnym jej zachowaniem jest to e jak przenisie o poł metra przypośćy klapek czy innąrzecz której jej nie wolna ruszaćto jak ktośprzchodzi leży pokólonabo wie żę cośźle zrobiłą mimo że w dupe nie dostaje ale chociaż kiedyśraz dostała demulując mi kilka rzeczy.
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #14 : 2005-09-13, 23:44 »
Moj tez dostaje glupawki ;) Jak ktos przchodzi to skacze, przy zakrecie slizga sie [mniej wiecej jak jakas wyscigówa] :lol:
Albo gania za swoim ogonkiem :lol:
Kiedys jadł WSZYSTKO, na co sie natknał... teraz juz az takim zarlokiem nie jest ;)
Duzo jest takich glupkowatych rzeczy u niego... jak o czyms zapomnialam pozniej dopisze ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedz #14 : 2005-09-13, 23:44 »

Nanami

  • Gość
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #15 : 2005-09-14, 20:10 »
O, moja tez ma wariata na punkcie "zajączków" z lustrka czy zegarka, latarki itp :lol:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #16 : 2005-09-14, 20:38 »
Nanami, moze ONki tak maja ;) , ale szczerze Ci powiem, ze nie znam innego psa ( niezaleznie od rasy) ktory mialby takiego swira na tym punkcie jak Zakk. Kolezanki pies tez lubi, ale tylko w domu i przez chwile, a Zakk by po prostu zycie oddal za zajaczka :bezsilny:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #17 : 2005-09-14, 20:42 »
Gdy tylko odkręcam szlauf, Lassie ucieka i dopóki nie zakręcisz go, nie pojawi się :wink: Boi się pochlapać :P Ale nurkuje wyśmienicie :lol: nurkuje po uszy, wypuszczając przy tym powietrze z nosa. Nad zalewem ludzie się oglądają co ten zwierz wyprawia :P Pozatym co robi jeszcze dziwnego :mysli: aa no i jeszcze liże kota i kochała czyścić Ś.P. Psotkę :(
« Ostatnia zmiana: 2005-09-14, 20:46 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #18 : 2005-09-14, 21:02 »
Moja Alfka czasem kiedy chce żebym ja pogłaskała to gada "łełełe" a następnie z pozycji siedzącej odbija się i ląduje na grzbiecie pokazując brzuchol po którym mam ją głaskać :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #19 : 2005-09-18, 16:03 »
Toffik lubi żuć własną tylną łapkę :lol:  Wkłada ją do pyszczka i międli, pogryza, oblizuje ze smakiem, czasem ciągnie, jakby sprawdzał, czy jest dobrze przytwierdzona...  :) Bywa, że bierze do pyszczka całe udko i ugniata je zębami. Poprzedni piesek miał podobny zwyczaj.
Zapisane
IBDG Wrocław

wesciara

  • Gość
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #20 : 2005-09-18, 21:58 »
Moja sunia często bierze w pyszczek miske z wodą i leci do duzego pokoju   :) oczywiście przy okazji rozlewa wode po całym domu, ale jest taka szczęśliwa ...  :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedz #20 : 2005-09-18, 21:58 »

kavainka

  • Gość
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #21 : 2005-09-19, 15:02 »
Nuka tez dostaje głupawki. oj bardzo czesto. biega wtedy z jednego konca mieszkania na drugi (roziąc zamaszysty zwrot na tapczanach). podwija wtedy ogon i tylnie łapy jakos w biegu uszy zarzuca do tył...  szczerzy zęby i charczy :) mowie wtedy na nia kritters .

najwiekszy ubaw mam jak goni kota.
jak jej sie rzuci pileczke to goni ja ze strasznie wlaeczna postawa i niesamowita predkoscią
a jak zobaczy kota to biegnie do niego w wysokich podskokach jak sarenka merdajac ogonem haha ubaw po pachy!

i boi sie wszystkiego co wydaje mnajmniejszy chociaz hałas. reklamówka, papier. ucieka gdzie pieprz rosnie a z napływem odwagi podchodzi i odskakuje obszekujac to czego sie boi.(czyli wszystkiego) :)

i uwielbia psocić sie śwince morskiej kiedy ta sobie bieka po korytarzu :) tryka ją nosem w dupke - a swinia baaaardzo tego nie lubi burczy i tak smiesznie podskakuje; Nuka ma z tego wielka frajde robi jej to tak długo az swinka sie nie wkurzy i nie pójdzie do klatki. wtedy nuka jej zabiera marchewke albo wyjada ziarenka. rewelacja.
« Ostatnia zmiana: 2005-09-19, 15:05 autor kavainka »
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #22 : 2005-09-19, 15:56 »
Figa jest chodzącą głupawką :P Powitanie = bieganie po całym terenie (2 piętra, parter, ogród), przestawianie wszystkich mebli i wywracanie dywanów do góry nogami.. Najlepsze jest, gdy hamuje w dużym pokoju.. Zapiera się do tyłu i jedzie na dywanie jak na desce, tyle że przy okazji wpada na stół.. A do nas podchodzi bokiem, jej tyłek jest dosłownie przy mordzie, i nastawia się tak do głaskania.. Ogon pracuje na wszystkie strony, towarzyszy temu cały arsenał mruków, warków, szczeków, chrząków, fukania.. Śmiesznie jest w ogóle ;) Umie też śpiewać, gdy tata wykonuje nad nią ruchy 'dyrygenta', ona zaczyna nisko piszczeć i dziamgotać... Wszyscy się wtedy pokładają ze śmiechu.. Czasem bierze do pyska piłkę i sama ją sobie podrzuca gdy nikomu się nie chce z nią bawić.. Wtedy jest dopiero świetnie.. Raz wrzuciła piłkę na talerz z jedzeniem :mrgreen: :lol:
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #23 : 2005-09-19, 17:50 »
moja psina tez ma napady glupawki, z samego rana zazcyna sie witać jak szatan, biegnie do celu z rozpędu (czyli do krzesła :lol: ) i siup ona na krzesło wskakuje i to krzesło sie wywala razem z nią... biedactwo... po co to robi :? albo biega naokoło domu i sczeka to wróbli i do psa sąsiada. Najlepsze jest to jak wracam ze skzoly to psine rodzice wypusrrzają za bramke i pies leci na mnie jak poszczelony i bach skok na mnie a ja na ziemi... :? to jest okropne przeżycie... fiu. a jak ją głascze po brzuszku to ma gilgotki <lol2> zaczyna merdać ogonem i ruszac tylnymi łapami i nagle pzrestaje, wszytsko ucichło ja sie nadchylam i tu pac! mój biedny nos!! moge setkami opowiedać jej wybryki, lecz nie bede sie rozpisywać :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #24 : 2007-03-29, 15:13 »
Bawię się w archeologa ... :P

Czarluśko mi zdziwaczało. Gdy dostaje michę z jedzeniem to...czeka aż ja przyjdę. Gdy siedzę w pokoju, to przyjdzie do mnie do pokoju i pomrukuje,zebym szła za nim. Gdy tylko wstaję i robię krok w jego stronę, on pędem leci do miski i staje przy niej patrząc w moją stronę. Zacznie jeść dopiero gdy podejdę bliżej. Czasami nie jest głodny, zostawia pełną michę i idzie się położyć w pokoju...ale gdy zobaczy,że ja idę w kierunku kuchni podrywa się do biegu i leci do misek :mysli:
Broni przede mną misek, czy jak?(ale nie przejawia agresji podczas jedzenia) W każdym razie komicznie to wygląda, kiedy udaje się na ekspedycję do mojego pokoju, tylko po to aby z niego wypaść z zawrotną prędkością do misek, gdy tylko jak wstanę i udam,że idę do kuchni(a tam właśnie stoją jego miski)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #25 : 2007-03-29, 18:41 »
Może psisko gdzieś przeczytało :P, że milej je się w towarzystwie? Albo taki perwersyjny się zrobił, że lubi, jak ktoś patrzy ;p

Mamy jamniczek je głównie wtedy, gdy ktoś przyjdzie w gości. Natychmiast czyści miskę, po czym bierze pustą w zęby i prezentuje patrząc wymownie... A kiedy spotka panią karmiącą piwniczne koty, wyjada im z miski :roll: Aż wstyd! :oops:
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #26 : 2007-03-29, 18:48 »
Mój poprzedni jamnikowaty ( też Miki ) zjadał za siebie,za kota i też wyjadał kotom na dworze...Też wstyd...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #27 : 2007-03-29, 18:56 »
Te jamniki to straszne żarłoki! Niczym odkurzacze na jedzenie... Makuś wcale gruby nie jest, pilnujemy jego linii ;p ze względu na problemy z kręgosłupem, a mimo to jest ciężki. Mówimy, że jest dobrze nabity i gęsty :lol: ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedz #27 : 2007-03-29, 18:56 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #28 : 2007-03-29, 19:00 »
Mój,niestety był gruby -  robota rodziców.  :(  Był bardzo pazerny na jedzenie...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Dziwactwa Waszych psiaków
« Odpowiedź #29 : 2007-03-29, 19:02 »
Za to obecny Miki jeść nie lubi, co nie? :)
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 27 zapytaniami.