Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Bernardyny  (Przeczytany 1120 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aguśka

  • Gość
Bernardyny
« : 2003-04-11, 10:13 »
No właśnie bernardyny!!!! Ja posiadam w domu jednego kochanego bernardyna. A że nie mogłam znaleść tutaj nic o tycch pieskach napisałam nt ich nowy wątek.
Pozdrawiam Aga
Zapisane

Agatka

  • Gość
Bernardyny
« Odpowiedź #1 : 2003-04-11, 11:18 »
Witaj Ago!!
W naszym dwurodzinnym domu jest młodziutka bernardynka , któa jest własnościa moich Rodziców
Ma 3 m-ce i strasznie gryzie wszystko co sie rusza ;)
Ciekawa jestem czy miałas podobne problemy :)
Zapisane

aguśka

  • Gość
Bernardyny
« Odpowiedź #2 : 2003-04-11, 11:24 »
Oj tak moj pesek Oliwer nie dosyć, żę wszystkich i wszystko gryzł to jeszcze załatwiał sie w domu. Teraz ma 2 lata i mieszka w ogrodzie. A my go przywieżliśmy z Zakopanego.
Pozdrawaim AGa
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bernardyny
« Odpowiedz #2 : 2003-04-11, 11:24 »

Agatka

  • Gość
Bernardyny
« Odpowiedź #3 : 2003-04-11, 11:37 »
Nasza jest z Gorlic. I jest przecudowna tylko to gryzienie
Pewnie tez wyladuje w ogrodzie. Narazie to pupilka mamy.
No i nie lubi moich sznuacerków , podgryzaja sie ;)
Zapisane

aguśka

  • Gość
Bernardyny
« Odpowiedź #4 : 2003-04-11, 11:46 »
ach zobaczysz jak dorośnie buhahahaa
Zapisane

Abakus

  • Gość
Bernardyny
« Odpowiedź #5 : 2003-04-11, 16:52 »
Witajcie:)
Kiedys moj kolega wziol sobie Berdandyna a on mieszka w mieszkaniu o wymiarach 17 m2, Jak ozbaczylem jakiego on psa wziol myslalem ze padne. Ale naszczecie znalem osobe od ktorej od go wziol i po poinformowaniu go ze kolega ten nie ma warunkow na trzymanie tak duzego psa i ze ten pies bedzie mial meczarnie w jego domu. Odebral tego psa w ciagu jednego dnia.
Pies byl piekny fakt ale po kilku miesiacach byl by zniszczony przez takie warunki bycia w takiej klitce
Zapisane

Emilka

  • Gość
Bernardyny
« Odpowiedź #6 : 2003-04-11, 21:04 »
Sasiedzi mojej babci maja uroczego bernardyna. Jednak oni nie mieli z nim specjalnych klopotow. Wlaciwiepies mieszka w ogrodzie super przystosowanym do tej rasy. Jednak jest bardzo grzeczny niczego nie niszczy..jest bardzo spokojny ;) i przedewszystkim lagodny
Zapisane

Saba

  • Gość
Bernardyny
« Odpowiedź #7 : 2003-04-11, 23:11 »
Cytat: Abakus
Witajcie:)
Kiedys moj kolega wziol sobie Berdandyna a on mieszka w mieszkaniu o wymiarach 17 m2, Jak ozbaczylem jakiego on psa wziol myslalem ze padne. Ale naszczecie znalem osobe od ktorej od go wziol i po poinformowaniu go ze kolega ten nie ma warunkow na trzymanie tak duzego psa i ze ten pies bedzie mial meczarnie w jego domu. Odebral tego psa w ciagu jednego dnia.
Pies byl piekny fakt ale po kilku miesiacach byl by zniszczony przez takie warunki bycia w takiej klitce

Spotkałam się z taką samą sytuacją. Koleżanka ma mieszkanie, fakt trzy-pokojowe, ale mieszka sama i pracuje. Bardzo chciala bernardyna i kupiła, mimo, ze ostrzegano ją ile takiemu psu trzeba poświęcać czasu. Ona się tym oczywiście nie przejmowała.
Nie chcialo jej się wychodzic na spacery, nie mowie tu nawet o długich, ale nawet na takie poranne, żeby pies się nauczyl zalatwiac na polu. Gdy chciala wyjechac na kilka dni, lub gdy naprawde długo pracowala oddawala psa mamie.
Z psem byly oczywiście duże problemy, bo niczego nie był nauczony. Jakies 2 tygodnie temu musiala go oddac... Na szczescie trafil do domu z ogrodem, wiec przynajmniej bedzie mial gdzie szalec 8)
Zapisane

onka

  • Gość
Bernardyny
« Odpowiedź #8 : 2003-04-14, 10:39 »
myślę,że rozmiar mieszkania nie jest najważniejszy dla psa  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bernardyny
« Odpowiedz #8 : 2003-04-14, 10:39 »

Saba

  • Gość
Bernardyny
« Odpowiedź #9 : 2003-04-14, 13:11 »
Nie wiem czy to byl komentarz do mojego postu, ale napisze, ze tez nie sądzę żeby to mialo najwieksze znaczenie. Chociaz zawsze to milo jak piesek moze sobie przez kilka pokoi przebiedz zamiast jednego:) Najważniejsze jest podejście właściciela i jego chęc do zajmowania się pieskiem. A tego mojej koleżance brakowalo:)
Zapisane

onka

  • Gość
Bernardyny
« Odpowiedź #10 : 2003-04-14, 13:52 »
nie, to nie był komentarz do Twojego postu Saba ,tylko ogolnie do tematu bernardyna
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 22 zapytaniami.