Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 1559 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agaxy

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« : 2003-05-01, 08:27 »
CZEŚĆ WSZYSTKIM JA MAM KUNDELKA MAŁEGO RUDEGO O IMIENIU KAJA BARDZO JA KOCHAM CHOCIAZ JEST SZCZEKLIWA I LUBI BARDZO PODGRYZAC NOGAWKI U SPODNI LUDZIOM ALE CHODZI W KAGAŃCU!!!!!!tO MA TAKŻE SOWJE DOBRE STRONY ZAWSZE OBRONI SWOJEGO :-) NIELUBI ZWŁASZCZA CHŁOPAKÓW I ICH NAJCZĘŚCIEJ CHCE GRYŹĆ AHAHAH MOŻE WY OPISZCIE SOWJE PIESKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





P.S pOZDROWIENKA DLA WSZYSTKICH I DZIEKUJE ZA WPISY  :)  :lol:
Zapisane

Dianka

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-05-01, 09:43 »
A ja już nie mam pieska  :cry: ,ale bede miala  :)
 Moj nowy szczeniak ma 2 tygodnie i nie wiem jak bedzie wyglądał,ale na imie bedzie mial Linux
Zapisane

Gerda

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-05-01, 12:33 »
Tinka ma 10 latek, cała czarna z białym krawatem i skarpetkami na łapkach. Kochana, ale czasami bardzo denerwująca :) Kiedyś zeskanuję i przyślę tu jej fotkę - ma dużo zdięć hehehe :) Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-05-01, 12:33 »

Apiska

  • Gość
oki :)
« Odpowiedź #3 : 2003-05-01, 14:57 »
ja mam beagle'a Apisa :) Jest ona emblemacie. Miał w tedy 6 miesięcy :)
Teraz ma 1,5 roku :)
Ja również chciałabym dostać zdjątka wasych psiaków :) więc jak mozna to bardzo chętnie pooglądam sobie fotki :)
Apsik ma jedną wade: Uwielbia szczekać co czasami jest denerwujące hehe, ale kto sie decydował na beagle'a poiwnien wiedzieć, co go bedzie spodziewać :)
Pozdrawiam i dajcie całusy swoim maluchom w nochala :) ;)
Zapisane

Sylwia

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-05-01, 18:31 »
Moja sunia ma ok. 4 lat, jest kundelkiem -chyba mieszańcem goldenka z wyżłem- o umaszczeniu jasno rudym. :D
W czerwcu dołączy do nas jeszcze jedna sunia, tym razem bedzie to wyżeł. :D
Zapisane

owiraptorek

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-05-01, 18:32 »
Ja mam teraz ONka, ale przez 14 lat w moim domku była kochana sunia-kundelek. Idunia była traktowana jak członek rodziny i rozpieszczana do granic możliwości! :) Niestety zachorowała na raka i musieliśmy ją uśpić  :(  Dzięki niej nauczyłam się co to odpowiedzialność i jestem zdania, że dziecku bardzo dobrze robi, jak się wychowuje w domu, w którym jest zwierzak. Uczy się odpowiedzialności, dobrego traktowania drugiej istotki :) Przynajmniej takie jest moje zdanie :)
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-05-01, 19:59 »
Mam 7 letniego rottweilera o imieniu Mohr. To wspaniały i mądry piesek. Uwielbia spacery oraz zabawy z krążkiem albo piłeczkami. Gdy się do niego mówi zabawnie przechyla główką na boki. Mohruś dostarcza nam codziennie sporo radości. W dzisiejszych czasach czujemy się z nim bezpiecznie. Jak kupię sobie skaner to prześlę Wam jego fotki.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 : 2003-05-01, 20:58 »
Mam 3 psy.
Pierwszy z nich to czarny doberman - Argo. Tata kupił go jak miał ok. 2-3 lat. Teraz ma ok. 9 -10. Dopiero po jakimś czasie dowiedzieliśmy się, jak to było z nim naprawdę... w poprzednim domu to on rządził... U nas też prubował. 3 razy rzucał się na mojego tatę. Teraz już jest dobrze, wie kto rządzi.
Drugi to siedmioletnia suczka. Czarny podpalany owczarek niemiecki - Saba. Chociaż mam wątpliwości co do czystości jej krwi. Po pierwsze, jej uczy nie stoją prosto na głowie tak jak u innych ONów, ale sterczą w linii prostej, prostopadle do łba. Jest strasznie leniwa :x  i nie lubi biegać za dużo.
Ale jest świetna: łagodna i wogóle bardzo ją kocham.
Trzeci to czarny podpalany ON - Syriusz. Ma ok. 3 lat. Znależliśmy go na ulicy. Miał grzybicę w uszach i na grzbiecie, ale się wyleczył. Jest bardzo wesoły i łagodny. Bardzo lubi się bawić. :wink:
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 : 2003-05-02, 17:09 »
Misia ma 3 lata. Jest prawdopodobnie mieszanką sheltie i samoyeda. Jest biało-ruda i kochana, chociaż czasem zbyt zakręcona :tazz:
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #8 : 2003-05-02, 17:09 »

agaxy

  • Gość
dziekuje
« Odpowiedź #9 : 2003-05-02, 19:23 »
dziekuje za ciekawe opisy swoich zwierząt zwłaszczas piesków możecie także pisac o innych swoich zwierzątkach ja miałam kiedys świnke ale niedawno umarła niestety ale trzeba życ dalej . :)

P.S dizeki za wpisy
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 : 2003-05-02, 22:09 »
ja ma suczke Łatkę, na emblemacie. Jest kochana, bardzo czujna i strachliwa, a pozatym inteligentna i madra.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Talagia

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 : 2003-05-03, 11:01 »
Ja mam dziewięcioletniego collie, rudo,czarno, białą świnke, rybki i miałam szarą myszke.
Zapisane

Puma & Afra

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 : 2003-05-03, 11:26 »
Ja mam beagle, sunie, nazywa sie Afra (INKA Beta Plus) i obecnie ma 3 lata (jest na emblemacie)
Zapisane

Elwirka

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #13 : 2003-05-03, 17:14 »
a ja mam 4 pieski Kaukaza,dobernakę,am'staffkę i akinkę I jeszcze wiele innych zwierzaczków Chyba wszystko co się da tylko kota nie mam Nawet konie ale kota nie :P
Zapisane

Grzesio

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #14 : 2003-05-14, 10:55 »
Witajcie po długiej przerwie...
Ja mam jak chyba większość wie dwie suczki Figę i Sabę. Figa to sunia, przygarnięta przezemnie z dworu w pewien zimowy mroźny dzień, a Saba... sunia która jest ze mna od maleństwa.
PS. Jeśli chcecie, aby zdjęcia Waszych piesków znalazły się na stronie OOPZ w dziale Galeria. Przesyłajcie je mi na maila.
Zapisane

Forum Zwierzaki

MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #14 : 2003-05-14, 10:55 »

sabriel

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #15 : 2003-05-14, 22:10 »
Witam
Jestem wlascicielka 13-letniej zlotej spanielki. Oto jej zdjecie zrobione 2 lata temu.
Pozdrawiam
Zapisane

Johny

  • Gość
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #16 : 2003-05-22, 00:21 »
Cytat: Dianka
A ja już nie mam pieska  :cry: ,ale bede miala  :)
Moj nowy szczeniak ma 2 tygodnie i nie wiem jak bedzie wyglądał,ale na imie bedzie mial Linux

Linux - a z jakim jądrem kompilowany ? :Wink:
Mandrake Rules !
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
MÓJ KUNDELEK!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #17 : 2003-06-03, 21:38 »
A mój Maks tesh jest kundelkiem (na zdjęciu obok), i tesh go baaardo jkocham, chociaż tesh jest szczekliwy i często bywa nieznośny ... właśnie mi siem łąduje na kolana ...:)
Zapisane
GG 1056033
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 26 zapytaniami.