Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nowy tvn'owski program - dotyczący pomocy psom w schroniskach?  (Przeczytany 1423 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
ogółem nie czytam tego typu portali
(efekt w nudy i czyn w afekcie)
http://www.pudelek.pl/artykul/33023/joanna_krupa_z_adoptowanymi_psami/
Zapisane
Podpis bez przekazu.

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
TVN w ogóle ostatnio idzie trochę w kierunku zwierząt - w uwadze jest cała akcja "zwierzęta są jak ludzie - czują" i co któryś program jest właśnie zwierzętom poświęcony.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Oby tylko selekcja, dokonana przez schronisko, była rzetelna... Żeby psy nie trafiały do domu głównie z tego powodu, że pani Krupa ma je przywieźć :roll:

A o co chodzi z pania Muchą?

To oczywiście zagranie PR-owe, ale przy okazji uczy ludzi, żeby być dobrym dla zwierząt i nie krzywdzić ich. Ania Mucha straciła wielu sympatyków, bo nie była w stanie zrozumieć właśnie tego.

Widziałam jej zdjęcia w futrze, pewnie to ta sprawa?

A tak w ogóle to może ta telewizja zacznie mieć jakiś sens, w zalewie bzdetów coś wartościowego... :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Tak, przypuszczam, że z muchą o futro chodzi. Krupa była na nią o to obrażona czy coś.

TVN puszcza dużo seriali przydatnych podczas sesji xD
Zapisane

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
 z mucha to na pewno o futra bo miala ich sporo i stwierdzila co s w stylu nie chce przeklamac ale ze ma to gdzies i bedzie nosic bo niezle wygladaj.


min http://www.pudelek.pl/artykul/30072/mucha_nie_chodzcie_w_sztucznych_futrach_to_jakies_gowno/


http://www.pudelek.pl/artykul/29958/futra_muchy_wybierz_najladniejsze/


Nie lubie tej Pani
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
TVN puszcza dużo seriali przydatnych podczas sesji xD
Przydatne, bo tak denne, że nie odciągają od nauki? ;)

A ta Mucha to jakiś pustak, jak widzę... Futerkowa mucha, phi :P
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Heh," Muchy " są dwie:

Anna Mucha - aktorka,której nie kojarzę ;)
Joanna Mucha - polityk PO,która działa / choć nieudolnie / na rzecz zwierząt w sejmie

a TVN ma przekichane jako telewizja " pro zwierzęca " i " anty myśliwska " ;),spotkałem się nawet ze stwierdzeniem że w TVN-ie pracują sami zoofile,bo tak bronią pieski i koteczki i zamiast wiary w Boga promują wiarę w " animalizm " ... :lol:

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Anna Mucha - aktorka,której nie kojarzę ;)
Ani ja, wiem tylko, że w jakimś serialu gra :roll:
Cytat: lis
,spotkałem się nawet ze stwierdzeniem że w TVN-ie pracują sami zoofile,bo tak bronią pieski i koteczki i zamiast wiary w Boga promują wiarę w " animalizm " ... :lol:
Od promowania wiary są inne telewizje, zwłaszcza jedna... I wystarczy :P
Zapisane
IBDG Wrocław

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Mucha gra w serialu lecącym na TVN, aktorka z niej bardzo kiepska i pusta do tego (i zaprzecza sama sobie! Kiedyś twierdziła, że nie lubi jak ktoś się wypowiada o czymś o czym nie ma pojęcia, a później siedziała w jury w You Can Dance nie mając pojęcia o tańcu :P)

Seriale na TVN są fajne, bo odmóżdżają, a po długim czasie nad książkami jest to bardzo przyjemne uczucie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Kobita widać nie wiedziała, że pojęcia nie ma... ;p

A z tym odmóżdżaniem to prawda, po nauce człowieka ciągnie do bzdetów wszelakich... Ale ja, jako, że szkołę kończyłam daaaawno temu, jakoś nie gustuję... ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
a wracajac do uawagi i serii zwierzeta sa jak ludzie czyja... to uwazam ze bardzo dobrze ze ktos (chodzi o media) w koncu w naszym panstwie poruszul problem naszych braci mniejszych, z tego co sie orietuje to ruszuli z jakimis pogadankami w szkolach
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 24 zapytaniami.