Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę  (Przeczytany 3391 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Antosia121

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4
Witam wszystkich użytkowników.

Bardzo pilnie przyjmę bądź zakupię do 250 zł szczeniaczka ratlerka. Szczeniaczek potrzebny jest od zaraz dla trzech małych dziewczynek, które dzisiejszej nocy straciły swojego ukochanego pupila jakim był właśnie ratlerek. Bardzo proszę o ulżenie moim córeczkom w bólu. Tel. 694-895-899

Serdecznie pozdrawiam
Zapisane
Nie oce­niaj ni­kogo pochop­nie....Możesz ko­muś pok­roić żywe ser­ce...

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedź #1 : 2013-11-15, 19:32 »
A mozna wiedziec co się stalo pieskowi ? Bo ja np nigdy bym nie sprzedala szczeniaka malej rasy do rodziny z malymi dziecmi. Bo moze to się właśnie źle skonczyć dla pieska.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Antosia121

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4
Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedź #2 : 2013-11-15, 20:14 »
Oczywiście, że może pani się dowiedzieć dlaczego zmarł nasz maluszek. Umarł ze starości. Starość nikogo nie oszczędza. Ratowaliśmy go do ostatniej chwili, ale od śmierci nawet zwierzątko się nie wykupi.

Przykro mi, że tak pochopnie ocenia pani wszystkie dzieci przez pryzmat urwisów, którzy znęcają się nad zwierzętami. Moje dzieci, chociaż są jeszcze malutkie mają 2,5; 4 i 5 latek nauczone są miłości do zwierząt a przede wszystkim szacunku. Nasz ratlerek trafił do nas z ulicy. Ktoś wyrzucił go z rozpędzonego samochodu licząc chyba na to, że maluszek umrze. Była to zimowa pora, zresztą Wigilia. Pozbyli się go prawdopodobnie dlatego, że ktoś nieumiejętnie i bezdusznie obciął mu ogonek nie pozostawiając mu nawet malutkiego kikutka. W ogóle nie rozumiem głupoty ludzi, którzy obcinają swoim pieskom ogonki, ale to inny temat. Weterynarz stwierdził, że będzie to cud jak piesek przeżyje, gdyż stracił dużo krwi. A jednak miał żyć. Moje dziewczynki bardzo pomagały mi opiekować się naszym kochanym maluszkiem. Ja nie miałam tyle czasu jak one, gdyż opiekowałam się dwójką ciężko chorymi rodzicami. W ogóle podziwiam ich wytrwałość i dojrzałość, a zarazem niesamowitą miłość do zwierząt. Pewnie dlatego dziś tak bardzo cierpią po jego stracie. Mamy jeszcze kilka innych zwierząt: dwa pieski kundelki, dwa kotki, chomika, królika i nawet dziką kawkę. Wszyscy nasi mniejsi bracia zostały przez nas przygarnięte, żadnego nie mamy z wyboru czyli dla naszego kaprysu. Bardzo kocham zwierzęta i takiej samej miłości nauczyłam moje dzieci. To jak dzieci szanują zwierzęta zależy tylko od nas, dorosłych ludzi. Taki, jaki dajemy im przykład powoduje to jakimi stają się ludźmi.
Zapisane
Nie oce­niaj ni­kogo pochop­nie....Możesz ko­muś pok­roić żywe ser­ce...

Forum Zwierzaki

Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedz #2 : 2013-11-15, 20:14 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedź #3 : 2013-11-15, 21:22 »
Nie oceniam dzieci, tylko niektorych rodzicow. Odpisalam na maila .
A tu mloda sliczna sunia szuka domu :
http://alegratka.pl/ogloszenie/oddam-ratlerka-suczke-22909939.html?h=10123dfd0a555ddc
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Antosia121

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4
Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedź #4 : 2013-11-15, 21:52 »
Bardzo dziękuję za namiar na śliczną psinkę. Szkoda, że tak daleko od nas.
Mieszkamy w Grudziądzu, to jest województwo kujawsko - pomorskie od nas to bardzo daleko niestety. Ale i tak bardzo dziękuję. Za maila także bardzo dziękuję. Już odpisałam.
Zapisane
Nie oce­niaj ni­kogo pochop­nie....Możesz ko­muś pok­roić żywe ser­ce...

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedź #5 : 2013-11-16, 13:09 »
Na pewno w schroniskach bliżej Grudziądza znajdą się podobne pieski, które z utęsknieniem wyczekują swojego nowego domu. Szczególnie, że zbliża się zima, a takie pieski wyjątkowo źle znoszą schroniskowe warunki.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Antosia121

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4
Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedź #6 : 2013-11-16, 15:03 »
Na pewno w schroniskach bliżej Grudziądza znajdą się podobne pieski, które z utęsknieniem wyczekują swojego nowego domu. Szczególnie, że zbliża się zima, a takie pieski wyjątkowo źle znoszą schroniskowe warunki.

Dziękuję za radę. Od rana obdzwoniłam wszystkie okoliczne schroniska. I albo już nie aktualne, albo po prostu nie mają takich piesków niestety :(

Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
Nie oce­niaj ni­kogo pochop­nie....Możesz ko­muś pok­roić żywe ser­ce...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedź #7 : 2013-11-16, 18:13 »
Spróbuj pogadać z dziewczynkami, może zgodzą się na innego, małego pieska? Poszperaj też na tym wielkim psim portalu, którego nazwy nie wolno u nas wymieniać ;), może akurat w Twojej okolicy jakiś malec szuka domu. Powodzenia :)

Tylko nie kupuj w pseudohodowli... :/

http://www.[....]ania.pl/forum/forums/1156-kujawsko-pomorskie

W miejsce kropek wpisz "dogo"

Pamiętaj, że jest możliwość dowozu psiaka nawet z większej odleglości, niekoniecznie musisz szukać w swojej okolicy.
Zapisane
IBDG Wrocław

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedź #8 : 2013-11-19, 15:09 »
Dziękuję za radę. Od rana obdzwoniłam wszystkie okoliczne schroniska. I albo już nie aktualne, albo po prostu nie mają takich piesków niestety :(

Pozdrawiam serdecznie
W sprawach adopcji schroniskowych trudno załatwić cokolwiek przez telefon. Najlepiej pojechać osobiście. Jeśli nie mają akurat żadnego ratlerka, to może skradnie wasze serce jakaś inna psia sierotka. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedz #8 : 2013-11-19, 15:09 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Kupię lub przyjmę Ratlerka Miniaturkę / Sarenkę
« Odpowiedź #10 : 2014-01-06, 11:33 »
To fakt,najlepiej jeżeli weźmiesz pieska ze schroniska i także będzie on Waszym wspaniałym przyjacielem. Na telefon większości rzeczy nie załatwimy,wiec trzeba będzie udać się tam osobiście.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 25 zapytaniami.