Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Milosnicy owczarkow niemieckich  (Przeczytany 8983 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Abakus

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« : 2002-08-22, 16:20 »
Witajcie milosnicy owczarkow N i nie tylko.Jestem posiadaczem pieknego Amanta wlasnie owczarka niemieckiego, ktory jest kochanym psem i bardzo madrym. Pewnie na forum jest wielu milosnikow tej cudownej rasy, jesli chcecie to poznajmy sie i porozmawiajmy o naszych milusinskich.
Czekam na odpowiedzi i Pozdrawiam cale forum i wasze psiaki
Zapisane

Amelia

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #1 : 2002-08-22, 18:33 »
Cze,
ten owczarek, to jak sie domyslam, Twoj. Ja mam 3 tej rasy, Bongo(13lat), Kora 9 i Murzyn- 7 lat.
Czy Amant ma rodowod? (moje sa bez rodowodu, i troche zmieszane ;) )
Zapisane

Abakus

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #2 : 2002-08-22, 18:47 »
czesc :)
Amant ten na zdjeciu. niema rodowodu ale ma metryke i jest dopuszczony do wyrobienia rodowodu. ale nie mam potrzeby.Ja z nim nigdzie na wystawy nie jezdze. Jest on wpanialym psem a jeszcze wspanialszym przyjacielem i co warzne wiernym przyjacielem. 8)
 Jak przynosilas nowego psa ten pierwszy co robil nie probowal atakowac go,Czesto sie zdarza tak slyszalem ze potrafi byc jeden zazdrosny o drugiego, a jak jest w Twoim przypadku?
My mieszkamy w Bielawie, czesto bywamy na szlakach gor sowich bo mamy do nich okolo1,5 km. .
pozdrawiam cala czworke czyli psy i Ciebie
W galeri mozesz zobaczyc Amanta na tle gor
Zapisane

Forum Zwierzaki

Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedz #2 : 2002-08-22, 18:47 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #3 : 2002-08-22, 21:11 »
ja mam kundelka, ale owczarki bardzo lubie i mam wielu znajomych owczarków  :D   :D  :D  :D  :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Amelia

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #4 : 2002-08-22, 23:12 »
Bongo byl u nas pierwszym psem.(były jesszcze inne owczarki,
ale byłam wtedy mala dzidzia). Jamniczke Maxi i Kore traktowal neutralnie,
czasami bawil sie z jamnikiem. Kora to jego "zona". Z miotu
Kory i Bonga zostawilismy sobie Murzyna. Wtedy zaczęły sie klopoty.
Bongo cały czas gnębił Murzyna, gryzł go, rzucał sie na niego.
Poprostu nie chciał oddac przywodztwa. Staralismy sie oczywiscie nie dopuscic do
ściecia sie. Teraz jest spokojniej, chociaż czasami Murzyn potrafi w niespodziewanym
momencie rzucic sie na Bonga (jest teraz silniejszy od niego), lecz zdarza sie to
juz bardzo rzadko. Suczki toleruje, ale obecnosci innego psa nie moze Bongo zniesc.
Swietne zdjecie i wogole fajny pies. Na kompie mam tylko
jedno zdjecie, ale pewnie niedlugo bedzie ich wiecej, jak wynajde skaner.
Pozdrawiam Was
Bongus tez pozdrwawia Amanta (wrrr...)
Zapisane

Abakus

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #5 : 2002-08-23, 19:52 »
Cze :) .
amant jest psem po bardzo nieprzyjemnych przezyciach jakie otrzymal od ludzi jak byl maly. ja go kupilem jak mial 9 miesiecy, po paru minutach od odebrania go pomyslalem sobie co ja zrobilem. okazalo sie ze uf wymazony owczarek jest tak strasznie zastraszony i wszystkiego sie boi ze ja bylem w szoku. jako 9 miesieczny pies nie umial chodzic po schodach a ja mieszkam na czwartm pietrze. Bal sie wszystkiego nawet jak samochod jechal ten kulil ogon i siadal ze strachu a jak zobaczyl mlodziez to juz byl koniec. Okazalo sie ze dzieci "chodowcy walili pilkami i kamieniami w kojce psow coreczka chodzila i kula go drutem- taka zavbawa :grr: .Strach przed mlodzieza przelamalem niedawno i to okolo rok po pobycie Amanta umnie. Pierwsze dni to ja siedzialem przytulony do niego zeby wiedzial ze ktos przynim jest i nikt go nie udezy. I te chwile nas strasznie zwiazaly. W tej chwili ja jestem dla niego wszystkim. Chodzi za mna krok w krok. jest sttasznie poslusznym. mysle ze docenia to ze ma taklie warunki.Na poczatku znajomi mowili cos ty kupil tak ten pies wygladal chudy. a teraz kazdy sie oglada za nim i mowia ze to jest jeden z najladniejszych psow jakie widzieli.
ale sie rozpisalem. ale tak go kocham ze moglbym o nim pisac i pisac.
Pozdrawiam Waszystkich ja i Amant
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #6 : 2002-08-23, 21:07 »
Przyłączam się do was. Małą sunię która jest prawdopodobnie owczarkiem niemieckim. Jej historia jest na temacie pies za... 5.20, a pisać i pisać to samo mi się nie chce. Jak na razie wszystko wskazuje, że będzie wilczurem, ale jeszcze się zobaczy
Zapisane

myszka

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #7 : 2002-08-23, 23:41 »
Cytat: Abakus

Okazalo sie ze dzieci "chodowcy walili pilkami i kamieniami w kojce psow coreczka chodzila i kula go drutem- taka zavbawa :grr:


Głupie bachory, co to za hodowca???? :grr:

Cytuj
Strach przed mlodzieza przelamalem niedawno i to okolo rok po pobycie Amanta umnie. Pierwsze dni to ja siedzialem przytulony do niego zeby wiedzial ze ktos przy nim jest i nikt go nie uderzy. I te chwile nas strasznie zwiazaly


*chlip*  :kocham: to piękne... głaski dla piesia
Zapisane

Abakus

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #8 : 2002-08-24, 23:01 »
Pytasz sie co to za chodowca, niewiem niemoge sobie uswiadomic ze mozna tak skrzywic psychike psu :grr: .
Coraz czesciej obserwuje ze ludzie ktorzy zajmuja sie chodowla zwierzat i ich sprzedaza zaczynaja bardziej dbac o pieniadze niz o zwierzeta o ich los i stan zdrowia. Ostatnio bylem unas w moim miescie w sklepie zoologicznym i ogladalem papugi z przerazeniem zobaczylem papuge z bardzo glugim dziobem. Przez co niemogla jesc po zwroceniu uwagi wlascicielowi sklepu ten mi mowi ze jest juz stara, ale moie ze wzywam straz miejska bo naraza zwierze na glodowa smierc, no i ten widzialem ze na drugi dzien uf ptak mial dziub normalny, A pare lat temu oni kochali zwierzeta mieli piekna ptaszarnie i wspaniale warunki dla zwierzat. Ale chec zarobienia przyslania ludzim oczy :cry:  :cry:  :cry:
Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedz #8 : 2002-08-24, 23:01 »

Elfka Nenar

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #9 : 2002-10-19, 22:36 »
Czemu nikt tu nie pisze? przecież to taki fajny klub :arrow: piszcie prosze
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Miłośnicy Owczarków Niemieckich
« Odpowiedź #10 : 2002-10-20, 17:32 »
Ja dołanczam chociaż nie posiadam takiego psa, ale moja kumpela ma takiego psa i mogłabym wystukac cos o nim jak tylko zechcecie :wink:
Zapisane

Abakus

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #11 : 2002-10-20, 19:56 »
Witam Waszystkich :)
Od kilku dni  mam w domu dosc powazny remont, gdzie jest bardzo duzo pylu po rozwalaniu scian, z tego tez powodu Amant ma siersc dosc zabrudzona tym pylem i jest  bardzo tlusta. mam pytanko jaki jest najlepszy szampon.
 Teraz na rynku jest tyle gatunkow roznych szamponow, ale boje sie brac tych z sypermarketow. Moze macie wieksze doswiadczenie , jak tak to prosze podzielcie sie nim.
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Miłośnicy Owczarków Niemieckich!
« Odpowiedź #12 : 2002-10-21, 14:53 »
Gizmo używa szamponu z firmy DERMA VET, i ja osobiście uważam, że szmapon jest OK!
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #13 : 2002-10-21, 15:40 »
Lara ma ziołowy szampon FLOMIK. Lara dostała kolczatkę :( mama uwarza, że to niezbędne, ale dla mnie Lara jest jeszcze za młoda. Ma to jedem "+". ona tak nie ciągnie
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Miłośnicy Owczarków Niemieckich!
« Odpowiedź #14 : 2002-10-21, 18:41 »
Elfiku, Gizmo jak miał rok to dostał kolczatkę...na początku strasznie piszczał i nie ciągnął w niej, ale teraz czuje się w niej jakby w skórzanej :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Miłośnicy Owczarków Niemieckich!
« Odpowiedz #14 : 2002-10-21, 18:41 »

Elfka Nenar

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #15 : 2002-10-21, 22:47 »
Lara ma 7 miesięcy. A pies na twoim emblemacie to Gizmo?
Zapisane

Angelika

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #16 : 2002-10-22, 09:20 »
Ja mam owczarka.

No i tak mi sie w zyciu pomieszało, że musze się wyprowadzić do Warszawy z psem. Bede mieszkała w malej kawalerce na Nowym Świecie. Bardzo się martwię o Bakusia. do tej pory pod moją nieobecności wyprowadzali go teściowie. Teraz jesteśmy zdani jedynie na siebie. Tzn ja pracuje 8 godzin, do tego trzeba dolizycz czas jaki mi zajmie dotarcie do pracy i spowrotem do domu. Bako ma 7 miesieć niedawno zaczął w domu rozrabiać. Nie wiem co mam robic. Czuje, ze jestem w sytuacji bez wyjscia. Jedyne pomysly jakie przychodza mi teraz do glowy to: albo zostawie psa swojemu bylemu chlopowi, abo oddam go komus...Sama nie wierze w to co napisalam...

Jak sadzicie, czy mamy szanse byc razem szczesliwi w takich warunkach?
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #17 : 2002-10-25, 20:43 »
Jedyne co pozostaje z lepszych możliwości to go przyzwyczajać. Lara czasami 7 godzin sama zostaje jak rodzice są w pracy, a ja w szkole
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Miłośnicy Owczarków Niemieckich!
« Odpowiedź #18 : 2002-10-26, 15:11 »
Elfiku, ten z emblematu to Gizmo :)
Widocznie musiałaś go nie poznać jak się pierwszy raz spotkałyśmy: D
Podioba Ci się?
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #19 : 2002-10-27, 12:24 »
Wiesz nie poznałam, bo taki szybki jest :)
Zapisane

Angelika

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #20 : 2002-10-27, 19:53 »
Dziekuje za odpowiedz.
Na szczescie sytuacja jest juz opanowana :-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedz #20 : 2002-10-27, 19:53 »

Inka

  • Gość
Witaj Grzesiu!
« Odpowiedź #21 : 2002-10-29, 13:29 »
Dlaczego nie widuję Cię ostatnio na ON-kowej stronce?
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #22 : 2002-10-29, 18:24 »
Jakiej? ON-kowa? Co to za strona?
Zapisane

Pocachontas

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #23 : 2002-11-20, 21:46 »
Witajcie wszyscy miłośnicy ONów!!!! :D
ONkowa stronka to:www.owczarek.pl (tak mi się wydaje,że właśnie tą stronkę miała na myśli Inka ale,ale pozwolicie,że się przedstawię.
Mam dwa ONy pies ma 10 lat,a sunia zaledwie 4 mieś.i mieszkam w Poznaniu.Owczary kocham prawie od urodzenia,choć moggłam sobie na niego pozwolić dopiero jako osoba dorosła.Zapraszam wszystkich miłośników tej rasy na ONkową stronkę.Naprawdę jest super,poradzą,doradzą no i co najważniejsze pełna kultura (czego niestety czasem brakuje,o czym się przekonałam zaglądając na różne inne fora).
Pozdrawiamy:Kasia&Bej i Enja :list: [/b]
Zapisane

Abakus

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #24 : 2002-11-20, 22:16 »
Witajcie Milosnicy najlepszych psow na swiecie(oczywiscie dla nas)
Dla mnie tez Owczarek Niemiecki mazyl sie od dziecka. wogole to bylem zakochany w tej rasie jak tylko sie urodzilem. Przed podjeciem decyzji o zakupie mialem wiele watpliwosci czy bede dobrym wlascicielem takiego psa, przed Amantem mialem w domu suczke kundelka mieszanca zyla u nas ponad 17 lat. Zanim Amant trafil do mnie czesto wedrowalem po polsce i nie tylko na rowerze bardzo to kochalem i jak jechalem to na jakies dwa trzy tygodnie, wiedzialem ze biorac Amanta bede musial zrezygnowac z tych wypadow. ale decyzja zapadla i ON trafil domnie do domu w jakim stanie to juz wiecie. ale ten jego stan wczesniejszy i te kroki jakie robilismy razem, zblizyly nas tak bardzo ze teraz nie zostawiam go na dluzej niz na pare godzin. Wystarczy ze wyjde na piec minut to juz przywitanie od niego mam polgodzinne. Ale ani razu nie pomyslalem nawet ze zaluje ze go mam. Teraz wziolem sie za fotografowanie go, bo zauwazylem ze na zdeciach wychodzi niesamowicie ladnie.i teraz robie taki album o imieniu Amant.
Alez sie rozpisalem ale moglbym  na ten temacik pisac i pisac.
wiec daje juz Wam spokuj. I mam nadzieje ze wypowiedzi bedzie przybywac na tym temacie.
Poglaszcie odemnie swoje ONki
Zapisane

Cortina

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #25 : 2002-11-21, 10:47 »
Witajcie jestesmy z Poznania. A jestesmy bo to ja Monika z moja najwspanialsza na swiecie ;) 9letnia ONka Cortina. Uwielbiam ONy uwazam ze nie ma bardziej wszechstronnych psow i tak pieknych w galopie jak wlasnie one.
Pozdrawiam 8)
Monika&Cortina
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #26 : 2002-11-23, 16:58 »
Jak byłam mała to u mojego dziadka w pracy był wilczur lecz nie pamiętam jak się nazywał. Był dobrze wytresowany i słuchał. Mój dziadek wogule kocha wszystkie wilczury :)
Zapisane

Pikselka

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #27 : 2002-12-15, 18:26 »
Czesć, ja tez mam owczarka niemieckiego. :) Piksel ma 10 miesięcy i jest poprostu super. Jest to mój drugi ON, jak byłam mała miałam długowłosego ONa. Wabił sie Cywil. Niestety mi zaginął. :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedz #27 : 2002-12-15, 18:26 »

Abakus

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #28 : 2002-12-15, 19:25 »
Witaj Pikselko:)
Moj to juz ma ponad dwa lata, ale tez jest superrr.Teraz nastal dla niego wspanialy czas bo on kocha pore jaka jest zima. A jak jest juz slisko to nic mu do szczescia nie trzeba. Robi prawdziwe piruety i co najwarzniejsze bardzo mu sie to podoba.
Ja wogole bylem od malego zakochany w tej rasie, a teraz jak mam juz Amanta jestem najszczesliwszym czlowiekiem pod sloneczkiem.
Wszystkiego dobrego dla WAs
Zapisane

Saba

  • Gość
Milosnicy owczarkow niemieckich
« Odpowiedź #29 : 2002-12-15, 19:36 »
Kochani, powiedzcie mi czy zauwazyliscie tendencje wlascicieli owczarkow niemieckich do 'zaopatrywania' sie w drugiego pieska - jamnika? Ja na swoim osiedlu widuje kilku ludziów, którzy na spacerki chadzają ze swoimi wilczurkami i jamniorkami. Sama byłam posiadaczką takiej kombinacji 8) (Ale od 1,5 roku zostal juz tylko jamniczek :( )
No wiec, zaobserwowaliscie cos takiego czy to tylko w moich okolicach jest taka mania, albo to ja mam jakies omamy :P  :lol:  :P
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 27 zapytaniami.