Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Owczarek kaukazki  (Przeczytany 631 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morticia

  • Gość
Owczarek kaukazki
« : 2003-11-30, 13:59 »
Wiem że to temat ogłoszeniowy ale tu pewnie zagląda więcej osób
A więc czy wiecie gdzie można kupić rasowego owczarka kaukazkiego najlepiej szczeniaka ,psa  i jeszcze żeby był gdzieś z górnego śląska Może orientuje się ktoś czy w schronisku nie ma żadnego często ludzie oddają rodowodowe psy bo albo już im się znudziły albo nie mają odpowiedniej wiedzy żeby sobie z nim poradzić
Zapisane

olc!a

  • Gość
Owczarek kaukazki
« Odpowiedź #1 : 2003-12-01, 20:58 »
Ja nie wiem, interesuję się raczej schroniskami w moim regionie, nie hodowlami :)
Bardzo możliwe, że w schronisku znajdziesz kaukaza, ale to raczej nie będzie szczeniak (nikt nie odda takiej słodkiej, puchatej kulki, dopiero jak z psa wyrośnie czołg, ludzie go wyrzucą :? ) i raczej będzie 'kaukazem' z wyglądu, mało prawdopodobne, żeby miał rodowód.
Poszukaj w necie hodowli owczarków kaukaskich, na pewno znajdziesz parę z Górnego Śląska.
Szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj. Powodzonka :wink:
Zapisane

kazuja

  • Gość
Owczarek kaukazki
« Odpowiedź #2 : 2003-12-02, 09:55 »
hej, wystarczy ze skontaktujesz sie ze zwiazkiem kynologicznym w Katowicach z pania Henryka Korkus, ona zajmuje sie rasami obronnymi i struzujacymi i napewno dostaniesz namiary na hodowle kaukazow.
powodzenia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Owczarek kaukazki
« Odpowiedz #2 : 2003-12-02, 09:55 »

AgaŚ

  • Gość
Owczarek kaukazki
« Odpowiedź #3 : 2003-12-02, 14:55 »
Wlasnie - wystarczy zadzwonic do najblizszego zwiazku kynologicznego! Tam podadza ci wszystkie hodowle i wsio ;)
Zapisane

Morticia

  • Gość
Owczarek kaukazki
« Odpowiedź #4 : 2003-12-04, 20:16 »
no właśnie macie może do tej Pani numer telefonu :?:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 22 zapytaniami.