Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: sggw i badania - pomóżcie!!:(  (Przeczytany 829 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agnes

  • Gość
sggw i badania - pomóżcie!!:(
« : 2004-01-14, 17:52 »
Dzisiaj oddałam kał do badania - chciałam zbadać trzustke - byłam w Klinice Małych Zwierząt przy SGGW ul. Nowoursynowska. Za ok. godzine miałam zadzwonić i zapytać o wyniki - miały już być. Zadzwoniłam pod numer 8473740 czyli do recepcji i Pani mi pow, że ona nie widzi, żeby ten kał w ogóle została oddany (!). Zgłupiałam...to gdzie ja byłam?? Przed budynkiem jak wół pisało KLINIKA MAŁYCH ZWIERZĄT SGGW...weszłam od strony dla chorób niezakaźnych czy coś takiego i zaraz przy okienki chciałam oddać kał. Pani skierowała mnie do labolatrium na I piętro, ale ja się pogubiłam (pierdoła ze mnie wiem :)), więc zeszłam na dół i Pani się zlitowała - wzięła ode mnie próbke i miała sama zanieść. Wydaje mi się, że to była Recepcja, ale dlaczego w takim razie tam gdzie dzwoniłam nic nie jest zanotowane?! Jeszcze coś co mnie zdziwiło to to, że Pani przez telefon mi mówiła, że labolatrium jest w innym budynku - a ja musiałam tylko przez drzwi przejść i byłam w labo. O co chodzi?:( chce odebrać wyniki a nie mogę...najwyżej pojade tam jeszcze dzisiaj, ale może ktoś poda telefon gdzie mogę zadzwonić? Ja tam byłam pierwszy raz...
Zapisane

Weronyka

  • Gość
sggw i badania - pomóżcie!!:(
« Odpowiedź #1 : 2004-01-16, 09:03 »
Jedynym rozwiązaniem w tym przypadku jest ponowna wizyta w tej klinice. Dzwonienie raczej nic Ci nie da.
Zapisane

tebepe

  • Gość
sggw i badania - pomóżcie!!:(
« Odpowiedź #2 : 2004-01-16, 09:14 »
No tak...
przez niekompetencje babki na recepcji bedziesz musiala isc jeszcze raz..
Zapisane

Forum Zwierzaki

sggw i badania - pomóżcie!!:(
« Odpowiedz #2 : 2004-01-16, 09:14 »

Agnes

  • Gość
sggw i badania - pomóżcie!!:(
« Odpowiedź #3 : 2004-01-16, 11:51 »
i byłam..niestety nic dobrego sie nie dowiedziałam:(((
Zapisane

Weronyka

  • Gość
sggw i badania - pomóżcie!!:(
« Odpowiedź #4 : 2004-01-16, 12:14 »
Cytuj
i byłam..niestety nic dobrego sie nie dowiedziałam:(((

co sie stało??? nie odnalazł się kał czy wyniki są złe????
Zapisane

Agnes

  • Gość
sggw i badania - pomóżcie!!:(
« Odpowiedź #5 : 2004-01-16, 12:31 »
wyniki:( na dzień dzisiejszy Bety trypsyna jest aktywna w 30 % (powinna w 100%). Niekoniecznie to jest niewydolność trzustki, ale nie można tego wykluczyć
:( narazie zostałam leki, które jak pomogą to mam się cieszyć, jak nie to gorzej...Dzisiaj ide do apteki i zaczne Bete faszerować tym wszystkim....
choroby nas nie chca opuścić, bo dodatkowo suńka ma padaczke:(((
Zapisane

Weronyka

  • Gość
sggw i badania - pomóżcie!!:(
« Odpowiedź #6 : 2004-01-16, 12:43 »
Nie martw się napewno wszystko bedzie dobrze. Głowa do góry!!!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 21 zapytaniami.