Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: miska metalowa  (Przeczytany 2532 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ixa

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #30 : 2004-02-26, 22:15 »
otoz moja Sara je w miskach plastikow6ch i jest ok no pomyliłam się my jejb ladujemy jedzenie ona wyciąga idzie do koszykai je w koszyku a na suchą karmę mamy taką słodkoą miseczkę jak naspowdzie w restauracji jak zjesz pizze to jest pizza namalowana to na sary misce jest taki piesio w budzie a wokol niej są kolorowe kostki i jest swietna taka jak plastki a to nie jest plastik i się nie ugina i ma gume
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
miska metalowa
« Odpowiedź #31 : 2004-02-27, 12:13 »
wiecie co wczoraj przeczytałam? Że miski na podwyższeniu (czyli powyżj linii podłogi) zwiększają ryzyko wystąpienia skrętu żołądka nawet o 110% :shock: :shock: :shock:
Zapisane

ixa

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #32 : 2004-02-27, 12:20 »
serio ? :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
Zapisane

Forum Zwierzaki

miska metalowa
« Odpowiedz #32 : 2004-02-27, 12:20 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
miska metalowa
« Odpowiedź #33 : 2004-02-27, 12:26 »
no tak przeczytałam... nie wiem czy to prawda bo właśnie wszędzie doradzają takie miski przeciwko skrętowi... a teraz to ja już sama nie wiem :?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
miska metalowa
« Odpowiedź #34 : 2004-02-27, 12:38 »
Norris, a gdzie to przeczytałaś? :mysli:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
miska metalowa
« Odpowiedź #35 : 2004-02-27, 12:42 »
Zapisane

Agnes

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #36 : 2004-02-27, 15:49 »
az mi sie wierzyc nie chce - przeciez u duzych psow zaleca sie jedzenie z misek na podwyzszeniu...dogi ONy itp...i ja zdania nie zmienie - wlasnie kombinuje co zrobic, zeby moja Beta jadla na podwyzszeniu..bo na te miski ze stojakiem zdecydowanie nie ma miejsca u mnie w mieszkaniu...
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
miska metalowa
« Odpowiedź #37 : 2004-02-27, 17:00 »
właśnie wiem że się zaleca, dlatego byłam zdziwiona... pawda to więc czy nieprawda co przeczytałam :mysli:?
Zapisane

aangellaa

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #38 : 2004-03-19, 15:20 »
Moj piesek ma tez metalowe na gumie, ale teraz musze mu kupic nowa na jedzenie bo wydaje mi sie za mala...
Powiedzcie mi prosze co daje psu ze misku sa na podwyzszeniu?Wogoda czy cos jeszcze?
Zapisane

Forum Zwierzaki

miska metalowa
« Odpowiedz #38 : 2004-03-19, 15:20 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
miska metalowa
« Odpowiedź #39 : 2004-03-19, 16:45 »
ehm, no podobno też chronią przed skrętem żołądka, ale patrz na wypowiedzi wyżej :roll:...
Zapisane

Meggy

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #40 : 2004-03-19, 17:37 »
Ja też mam jak pisałam te miski metalowe z gumą i teraz stwierdziłam,że dobrze będzie jak zrobię do nich stelaż.Wydaje mi się,że wtedy suni będzie lepiej jeść,bo nie będzie musiała się nisko schylać! ;)
Zapisane

Kat

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #41 : 2004-03-19, 19:27 »
No...ja też mam. Ale póki co Seja jada z plastikowych bo ona jej jak ptaszek i w metalowych najmniejszych by zarełko zginęlo. A tak ma "zapełnione" ...wizualnie chociaż. :lol:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
miska metalowa
« Odpowiedź #42 : 2004-03-19, 19:46 »
Tez gdzies czytalam,ze miski na stojaku zwiekszaja ryzyko wystapienia skretu zoladka,ale zastanowcie sie po co kupowac na stojaku,przeciez pies nie je godzine czy dwie,je kilka minut i chyba od tego nie bedzie sie garbil :) ...dla mojego ONka mam metalowe miski z guma pod spodem i jestem bardzo zadowolona :) ,tyle,ze musze juz kupic wieksze :)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 24 zapytaniami.