Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi  (Przeczytany 5184 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

whiper

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #30 : 2004-04-13, 17:14 »
Golden 3maj :( Raven napewno szaleje teraz w psim niebie z Marvkiem... za x lat pojdzisz jescze z nimi na spacer :)

Młody,
kiedyś był pomysł zniesienia wymogu pozowolenia na charty, a wprowadzenie pozwolenia na jakiego kolwiek psa. Walka o charty trwa, a co drugiej sprawy za duże koszty z tego by wyszły na rzacz państwa :(
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #31 : 2004-04-13, 17:47 »
Cytat: Mlody
:cry:

Fakt nie miales duzych szans :(...
Na psa powinny byc zezwolenia a nie jak byle s* zachce psa to go ma i moze narobic innym szkod  :cry:
Zadne listy ras niebezpiecznych na kazdego psa zezwolenie i surowe kary za takie jak twoj wypadki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1  :grr:


podpisuje sie pod tym
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #32 : 2004-04-13, 18:07 »
JA też sie pod tym podpisuje.......Szkoda tylko że narazie możemy o tym tylko pomarzyć :(
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedz #32 : 2004-04-13, 18:07 »

golden

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #33 : 2004-04-13, 19:10 »
Cytat: Młody
ile mial ?

za miesiąc wybiłoby mu całe 2 lata.

Marzyć każdy może... :roll:

Dziękuję za ciepłe słowa :krzywy:

Jedno umiera, drugie się rodzi... Przez "nieuwage" siostry moja Lobo może miec szczeniaki... masakra... :P Coś dzis mamy same problemy z naszymi psami...
Zapisane

olc!a

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #34 : 2004-04-13, 19:14 »
a sterylizacja Twojej suńki odpada? najlepsze rozwiązanie... Nasza Niunia już niedługo idzie pod nóż :)
Zapisane

golden

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #35 : 2004-04-13, 19:22 »
sterylizacja... miala byc wysterylizowana na samym poczatku, nie wiem dlaczego, ale nie byla na zabiegu... Teraz juz to odpada :P

Na spacerku moja panna bardzo polubiła pewnego przystojnego rhodesian ridgebacka i oboje wykorzystali nieuwage Magdy (moja siostra), która przez postepujaca skleroze zapomniala, że Lobella ma cieczke :roll: o dziwo Lobo jest teraz bardzo z siebie zadowolona... ;)
A jesli cos, to niech te szczeniaczki juz beda ;) ale tu sie znowu klania ten sam problem:
trzeba je oddac dobrym ludziom, ktorzy dobrze wychowaja te maluchy, bo inaczej wyrosna na takie, jak ten ktorego spotkalem rano w parku :roll:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #36 : 2004-04-13, 19:24 »
no oczywiście, że teraz jest już za późno, ale jakiś czas po ewentualnym porodzie... 100% pewności, że sytuacja się nie powtórzy.
Zapisane

golden

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #37 : 2004-04-13, 19:27 »
na pewno pozniej ja wysterylizujemy :roll: jesli teraz nie bedzie tych szczeniat, to moze poczekamy... chcielibysmy miec kolejne pokolenie psiakow z prega na grzebiecie ;) no - okaze sie :P
Zapisane

olc!a

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #38 : 2004-04-13, 19:28 »
Eee... a po co mają się rodzić kolejne szczeniaki, skoro tych niechcianych już i tak mnóstwo? :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedz #38 : 2004-04-13, 19:28 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #39 : 2004-04-13, 19:31 »
Golden, słuchaj Olc!i, to mądra dziewczyna!!!
Zapisane
IBDG Wrocław

golden

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #40 : 2004-04-13, 19:48 »
a skad wiecie, czy te beda niechciane? jesli nie znajda sie wiarygodni wlasciciele, psiaki zostana u nas :) jesli w ogole beda - zacznijmy od tego.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #41 : 2004-04-13, 19:53 »
No ale po co pozwalać przychodzić na świat kolejnym szczeniętom, skoro tyle psów umiera na ulicach i w schroniskach? Po co odbierać tamtym szanse? Jak chcesz jeszcze jednego psa (albo caly miot :shock: ), to jedź do hodowli, do schroniska albo przygarnij jakiegoś psa z ulicy :(
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #42 : 2004-04-13, 19:57 »
Olc!a nie napisała, że Twoje będą niechciane. Chodzi o to, że nie ma sensu sprowadzać na świat kolejnych zwierzaków, skoro tyle ich czeka na dom i opiekę. Może nie mają pręgi na grzbiecie, ale co z tego?
Zapisane
IBDG Wrocław

whiper

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #43 : 2004-04-13, 20:09 »
Golden,
wiesz jakie jest moje zdanie na temat Loby, ale zrobisz jak zechcesz.. masz w końcu pojęcie o psach :)
Zapisane

golden

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #44 : 2004-04-13, 20:11 »
zgadzam sie z Wami, w 100%-tach. Nie mowielm, ze na pewno Lobo bedzie miala szczeniaki teraz lub za jakis czas. Do tego moze w ogole nie dojsc - po rozwiazaniu tej sprawy od razu mozemy pojsc ja wysterylizowac.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedz #44 : 2004-04-13, 20:11 »

pola

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #45 : 2004-04-13, 20:33 »
heh......... szkoda jakby twoja sunia miała urodzić ...eeh.........
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #46 : 2004-04-13, 20:34 »
jejciu straszne wyrazy wspólczucia!! :( przyznaje ze piesia miałes ślicznego  i tego faceta powinni do paki wsadzić :evill:  :evill:  :evill: !!!!!! 3maj sie cieplutko ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #47 : 2004-04-13, 20:38 »
bedzie mial nalozona grzywne za "wystepek" psa, oprocz tego ze wzgledu na nadmierna agresywnosc i spowodowanie smierci innego psa tamten kundel zostal juz uspiony.

Nasza kleska i nasz triumf...
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #48 : 2004-04-13, 20:38 »
Sterylizacja....ja jakoś nie lubie tej metody chronienia przed niechcianym miotem, lepiej pilnowac, ale jeżli ktoś nie jest odpowiedzialny, lub poprostu zdarza mu sie zapomnieć to najlepsze wyjście
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

whiper

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #49 : 2004-04-13, 21:13 »
Ja akurat jestem z tych za sterylką... jesli suka nie am miec małych to najlepsze wyjscie moim zdnaiem... unikamy ciazy urojonej, ropomacicznych... :)
Zapisane

pola

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #50 : 2004-04-13, 21:28 »
Cytuj

Sterylizacja....ja jakoś nie lubie tej metody chronienia przed niechcianym miotem, lepiej pilnowac, ale jeżli ktoś nie jest odpowiedzialny, lub poprostu zdarza mu sie zapomnieć to najlepsze wyjście

hej a ropomacicze ciąża urojona i rak sutka ?? no bez przesady .......
moja sunia nie jest wysterylizowana bo nie ja podejmuje w tej sprawie ostateczną decyzję ..... :? :? ...... gdyby to miało ode mnie zależeć wydaje mi się że już byłaby po zabiegu :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedz #50 : 2004-04-13, 21:28 »

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #51 : 2004-04-13, 21:55 »
wielka szkoda :cry:  współczuję :cry:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #52 : 2004-04-14, 14:59 »
Strasznie mi się popsuł humor :cry:  Dopiero weszłam na ten temat i czytając go nie dopuszczałam do siebie myśli, że Raven z tego nie wyjdzie, a tu taka tragedia :cry:  Moja sunia jest tak łagodna, że nie wiem czy w ogóle broniła by się w takiej sytuacji.
Ciekawi mnie wysokość grzywny jaką poniesie właściciel, bo znając nasze prawo będą to jakieś grosze wcale nie współmierne do wyrządzonej krzywdy :grr:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #53 : 2004-04-14, 20:13 »
I oba psy niepotrzebnie ucierpiały przez głupotę jednego człowieka... :(
Zapisane

golden

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #54 : 2004-04-14, 21:54 »
ludziom, ktorzy nie maja pojecia o trzymaniu psow nie powinno sie pozwalac na kupno szczeniakow... :eh: ale to problem za ciezki do zwalczenia...
Zapisane

myszka

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #55 : 2004-04-15, 18:44 »
Właśnie problem w tym, że psy są za łatwo w Polsce dostępne. Każdy pajac może pójść i kupić sobie pseudorasowego amstaffa czy kaukaza za 100 zł na targu, a potem są efekty...
Zapisane

golden

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #56 : 2004-04-15, 20:00 »
targi, gieldy, sklepy zoologiczne, branie w ciemno byle jak odchowanych szczeniakow od znajomych naszego znajomego, który mowil, ze szczeniaczki sa takie sliczne i malutkie :roll: to jest wg mnie najwieksza glupota...
Zapisane

Monik@

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #57 : 2004-04-16, 10:20 »
Cytat: golden
Nie ma co duzo rozpaczac. Każda żywa istota rodzi się z "legitymacją" smierci. najwidoczniej Ravenowi tak było sądzone.

 :shock:  :shock:  :shock: Wyrwało mnie z butów!!!!!!!!  :shock:  :shock:  :shock:  "...Nie ma co dużo rozpaczać?..."
Cytat: golden
jesli teraz nie bedzie tych szczeniat, to moze poczekamy... chcielibysmy miec kolejne pokolenie psiakow z prega na grzebiecie  no - okaze sie

I tego samego dnia to piszesz????????? MASAKRA!
Zagryziony pies, szczenna suka...........rzeczywiście jest powód do pisania takich radosnych postów.
Cytat: golden
bedzie mial nalozona grzywne za "wystepek" psa, oprocz tego ze wzgledu na nadmierna agresywnosc i spowodowanie smierci innego psa tamten kundel zostal juz uspiony.

Ale jaja!!!!!!!!!! Dzisiaj cię pogryzł i już został uśpiony ten kundel????? No popatrz, a ja myślałam, że pies powinien zostać na obserwacji w kierunku wścieklizny. NIE MA MOŻLIWOŚCI, ŻEBY WET UŚPIŁ TEGO PSA (W TAKIM WYPADKU) BEZ OBSERWACJI!!!!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedz #57 : 2004-04-16, 10:20 »

myszka

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #58 : 2004-04-16, 10:47 »
Ummm, no właśnie... też tak próbowałam aluzyjnie, ale... Golden, czy nie widzisz związku między nadpodażą psów a własną beztroską w stosunku do rozmnożenia suki?
Zapisane

Johny

  • Gość
Agresywne - niebezpieczne nie tylko dla ludzi
« Odpowiedź #59 : 2004-04-16, 11:05 »
O to właśnie chodzi,gdy sterylizacja jest postrzegana jako robienie psu krzywdy,każdy może mieć psa,przez to psy sa łatwo dostępne,w nieodpowiednich rękach pies może stać się maszyną do zabijania,bez wachania gotową zaatakować zwierzę jak i człowieka,media piszą że to Rottweiler jest mordercą chociaż w dobrych rękach nie jest,ale mordercą można zrobić każdego psa,jeśli ktoś z wypaczoną psychiką tego chce,co do suki to kiedy było krycie ?,bo można jeszcze podać zastrzyk aborcyjny wcześnie po kryciu
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 27 zapytaniami.