Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: sadystka  (Przeczytany 7190 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #60 : 2004-09-12, 11:49 »
jak tak heja mówisz o odcinaniu ogonkuw to mi sie przypomniało, ze jak moja siostra była mało to wyrywała żabom nogi. Moja mama ją niezle ochrzaniała,a on nic sobie z tego nie robiła, ale z wiekiem to przeszło, naszczęśie :?
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Naomi151

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #61 : 2004-09-12, 20:54 »
Cytuj

jak tak heja mówisz o odcinaniu ogonkuw to mi sie przypomniało, ze jak moja siostra była mało to wyrywała żabom nogi. Moja mama ją niezle ochrzaniała,a on nic sobie z tego nie robiła, ale z wiekiem to przeszło, naszczęśie

No to niezłą mialaś siostrę... jak można żabie wyrwać noge :? ... to okropne :grr:
Zapisane

Kira

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #62 : 2004-09-12, 21:07 »
:( biedne żabki a moja sasiad lapal obromnie duzo konikow do sloika a one potem sie dusiły.. jego to zachwycało:/
Zapisane

Forum Zwierzaki

sadystka
« Odpowiedz #62 : 2004-09-12, 21:07 »

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #63 : 2004-09-13, 13:53 »
wiem...
jak widać chyba kazdy z nas styknął sie z sadystą...heh straszne. A wiec tak dzisiaj poniedziałek, miałam pójśc do psychologa szkolnego. Za bardzo czasu nie miałam, ale jakos sie udało troche czsu wygospodarować. Poszłam,a ta baba nie ma czasu. Ja nie wiem co ona robi. Chyba kawe z woźnymi pije... normalnie sie załamac mozna. Ja tej baby nigdy nie lubiałam, nawet z wyglądu, taka z niej jedza. Do wychowawczyni nie pójde bo ona ma  zasade nie wtrącać sie do czyjegoś życia. kiedys była sytuacja z wtrącaniem sie, to opieprzyła ta dziewczyne za to ze sie wtrąciała. jedna dziewczyna zerwała sie z lekcji dajmy,ze miała na imie Zosia.  No to ta Zosia sie zerwała i przyszła pod szkołe z koleżanka i jej psem jak głupia. A my wtedy mieliśmy WF na boisku. To taka (dajmy) kaśka która nie lubi Zośki zadzwoiniał do jej rodziców i sie zapytała czy nie ppdac lekcji bo Zosi dzisiaj w szkole nie było. Na następny dzień matka Zośki zadzwoniła do wychowawczyni i opowiedziała i ta Kaśka dostała opieprz. Nie wiem czy coś z tego zrozumiałyście no ale mam nadzieje, ze tak. No wiec dal tego nie chce iśc do wychowawczyni. Jeszce jutro spróbuje pojśc do psychologa :roll:  ale nie wiem czy to coś da  :roll:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Kira

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #64 : 2004-09-14, 00:06 »
próbuj.. a oza szkola nie masz jakiejs poradni??psychplogicznej.. :roll:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #65 : 2004-09-14, 08:26 »
moze i gdzieś jest ale nie wiem gdzie  :? jak mówiłam jeszcze dzisisiaj spróbuje jak bedzie ta baba  :?
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Dalmafreciak

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #66 : 2004-09-14, 12:27 »
Spróbuj dzisiaj Ulcia. Wspaniale, że masz odwagę żeby załatwić tą sprawę :)
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #67 : 2004-09-14, 13:48 »
byłam na przerwie po 5 lekcji, ale niestety źle trafiłam po 5 minut pzredemna wyszła, myślałam we szlag mnie trafi, ja to mam szczęście do tego :?  Jak jutro nic nie załatwie to cóz naraże sie i pójde do wychowawczyni  :?
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
eee...och
« Odpowiedź #68 : 2004-09-14, 19:28 »
 Heh, trzymam kciuki, aby wszystko dobrze sie skonczylo.
« Ostatnia zmiana: 2005-09-22, 08:47 autor Julias »
Zapisane

Forum Zwierzaki

eee...och
« Odpowiedz #68 : 2004-09-14, 19:28 »

Kira

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #69 : 2004-09-14, 20:31 »
mieszkasz w wawie sprobuje ja sie dowiedzec o jakąś poradnie i tu odpisze jutro.. ja mam latwiej z psychologiem szkolnym :)
Zapisane

Gosi@

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #70 : 2004-09-14, 22:21 »
szkoda zen ie masz takiego psychologa jak u mnie w szkole :) wszystk osie da załatwić, zawsze i wszędzie! zycze powodzenia - zeby to jakoś wyszło, i ta dziewczyna oprzestała się znęcac nad zwierzakami!
Zapisane

Kira

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #71 : 2004-09-14, 22:31 »
ja zdobede  adresy poradni ale z ktorej czeci wawy?? :lol:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #72 : 2004-09-15, 12:57 »
z targówka (bródno)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
sadystka
« Odpowiedź #73 : 2004-09-15, 15:26 »
A wogole po co ten psycholog? :o

edit
Moim skromnym zdaniem, wystarczyloby odpowiedziec grzecznie zamiast pisac pelne pretensji posty z ' :?', i  ':roll:' ale pewnie jak zwykle sie myle.
« Ostatnia zmiana: 2005-09-22, 08:55 autor Julias »
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #74 : 2004-09-15, 16:03 »
Julias przeczytałaś cały temat od początku? Gdybys to zrobiła to na pewno bys wiedziała po co :?
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Forum Zwierzaki

sadystka
« Odpowiedz #74 : 2004-09-15, 16:03 »

Dalmafreciak

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #75 : 2004-09-15, 16:10 »
Julias chyba nie przeczytała... ale cóż... :roll:

Ange, Ulci rzeczywiście byłoby łatwiej gdybyś zdobyła kontakt do poradni.
Ulcia trzymam za Ciebie kciuki :)

Dalma
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #76 : 2004-09-15, 16:18 »
dzięki mam nadzieje, ze coś wskóram  :roll:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Monika Z

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #77 : 2004-09-15, 17:57 »
Jeżeli powiem wam co robi mój brat cioteczny to on dopiero jest sadystą:
- Ma psa Bojara rasy Tosa Inu zapędził go w taki zaułek i rzucił świecę dymną koło niego. Pies oślepiony tym stał w miejscu a on ** wyciągnął paintballa i zaczął w niego szczelać. ( Wiem to od samego Karola)
- Miał koty i gdy one były jeszcze małe brał je na góre robił im spadochrony przywiązywał do nich i spuszczał z tarasu. ( Nie ma takiej ikonki która wyraziłaby wstyd i złość na niego za to wszystko co zrobił)
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #78 : 2004-09-15, 18:05 »
Boze.... a ile on ma lat ? Chyba jak miał świece dymna to jakiś starszy od ciebie, nie? A jego rodzice cos na ten temat wiedzą ? JAk nie to moze porozmawiaj z nimi....

No i kolejny przykład,ze sadystów nie brak nawet w rodzinie  :grr:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Cathycash

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #79 : 2004-09-15, 18:13 »
A ja brałam chomika i zrzucałam z odrzutowca... ludzie... ja rozumiem macie bujną wyobraźnię, ale może zacznijcie nie wiem baśnie pisać, zamiast denerwować ludzi z forum...
Zapisane

Kira

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #80 : 2004-09-15, 19:43 »
umh ja wierze ze z tarasu robil spadochrony  :roll:
 sama kojaze tagiego " debila" ktory wawall z okna meble i  koty i inne zwierzaki z 3  pietra na Kazimierzowskiej  oczywiscie  kota  tez iz ostal zabity kszeslem które zlecialo pozniej ...został umieszczony na  sobieskiego  a t obylo 5 lat temu jak moi dzadkowie tam miszkanie i widzalam to z tego poziomu jak on a to bylo wysoko.. :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

sadystka
« Odpowiedz #80 : 2004-09-15, 19:43 »

Monika Z

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #81 : 2004-09-15, 22:44 »
Cytuj

A ja brałam chomika i zrzucałam z odrzutowca... ludzie... ja rozumiem macie bujną wyobraźnię, ale może zacznijcie nie wiem baśnie pisać, zamiast denerwować ludzi z forum...


Przepraszam lecz to się stało naprawde a jego rodzice wole o nich nie myśleć prędzej ja opier bym dostała za skakanie z drzewa niż on za to co robił. Jest rok starszy ode mnie. A tak wogóle to dlaczego myślisz że ja to wymyśliłam myślisz że mnie takie zachowanie bawi?  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #82 : 2004-09-15, 23:17 »
cóz Cathy mysli ze jest wiekszosc ludzi "normalnych" lecz ja ci wieze po taki odchył
wywalania zwirzakow istnieje lagodnie np. wystawiaanie na ssyp :roll: czy wywalanie na okno jest takim samym pozuceniem zwirzakiem i szacunkiem dla niego... :roll:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #83 : 2004-09-16, 08:22 »
Monika ja też ci wierze. Przecież zwierze sie męczy w ten sposób, a Cathy moze myśli, ze to wymyśliłaś dla zakoloryzowania tematu.  

Wnioskuje  ztwojego postu, ze on jest rozpieszczany przez rodziców. Moze coś robic i nie zostanie ukarany? No to chyba najgorszy przypadek :roll: rozpieszczony smarkacz. nie wiem moze sama mu coś powiedz, w końcu nie jest o wiele starszy od ciebie. Powiedz,ze rozpowiesz cos o nim w jego szkole. Przypomnij sbie na pewno cos w dzieciństwie smiesznego robił za co mógł by sie wstydzić

A i co do mnie i tego mysoszkoczka. Do końca tygodnia nic raczej w szkole nie załatwie bo dzisiaj idziemy do zoo , a w piatek bedzie sprzątanie swiata.
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Cathycash

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #84 : 2004-09-16, 11:24 »
Nie chodzi mi o to. Poprostu ja w to nie wierzę, nie dlatego że Ty coś pokręciłaś tylko chopak chciał się czymś popisać....

Ulciu, dlaczego tyle zwlekasz?
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #85 : 2004-09-16, 16:40 »
jutro musze iśc do pedagoga wiec porozmawiam o tym bo na pewno bedzie miała czas  :)  nareszcie sie uda i to juz jutro  :)  Cathy nie zwlekam tylko tak niestety sie jakos los układa  :(  jak tylko przyjde to opowiem co powiedziała
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Kira

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #86 : 2004-09-16, 17:37 »
:roll: u mnie jutro bedze psycholog  zdobede  adresy poradni na Bródnie... :)
Zapisane

Monika Z

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #87 : 2004-09-17, 10:09 »
Tak mój brat cioteczny jest rozpieszczany a ja nie mogę na to wpłynąć żadną rozmową z nim. Najpierw mi mówi że coś takiego zrobił potem jak ja z nim rozmawiam to on mówi że ja tego i tak nie udowodnie i taka jest z nim gadka. Już mi słów brak...
Zapisane

Forum Zwierzaki

sadystka
« Odpowiedz #87 : 2004-09-17, 10:09 »

Arwen

  • Gość
sadystka
« Odpowiedź #88 : 2004-09-17, 17:38 »
Heh...Współczuję Monika...

Ulcia, i jak...?
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
sadystka
« Odpowiedź #89 : 2004-09-17, 17:57 »
byłam i mnie wysłuchała!!! nareszcie. Powiedziała, zebym przyszła jeszcze do niej w poniedziałek, bo w tedy bedzie miała wiecej czasu. Ciesze sie,ze w końcu sie udało :mrgreen:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 28 zapytaniami.