Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Masakra!  (Przeczytany 12086 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pleiades

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #60 : 2004-12-10, 13:38 »
To już by wymagało zebrania się większą grupą, bo jedną osobę to i sklep i gazeta oleje... A my coś niemrawi jestesmy, jeśli chodzi o zbieranie się we ważnej sprawie.
Jestem w ogóle ciekawa, czy ktoś przede mną do TOZu dzwonił ?  :grr:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #61 : 2004-12-10, 13:46 »
Wiesz, niektórzy (np ja) mają baaaaardzo ograniczone możliwości.

Po 1, nie mieszkam w Poznaniu, nie widziałam tego sklepu itd. Nie mogę mówić o czymś o czym tylko czytałam
po 2 jestem niepełnoletnia, a mało kto zdaje sobie sprawę z tego co mówią jakieś tam "gówniarze"  :?
Zapisane

Pleiades

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #62 : 2004-12-10, 13:51 »
No dobrze, ale ja mówię np. o autorce tego tematu i innych osobach z Poznania, które wzięły udział w dyskusji, widziały te myszki, a ja nawet nie wiem, czy ktoś raczył do TOZu przez te miesiące zadzwonić...  Ja też długo nie mogłam nic zrobić, bo również nie mieszkam w Poznaniu i mam tam kawał drogi, ale jak juz zobaczyłam w czym rzecz, to postanowiłam zadziałać, zważywszy, że NIKT nie raczył napisac, czy w ogóle TOZ o tym wie i czy obiecali coś z tym zrobić... Pełnoletność pełnoletnością, ale zadzwonić można było, kobieta nawet o wiek nie pytała !
Jeżeli chodzi o gazetę to działanie w pojedynkę na niewiele się zda. Musi się zebrać grupa, aby o tym z dziennikarzami porozmawiać.

Edit (godz 18:00):
Dobra. Nikt się za to nie bierze, zainteresowanie tematem spadło, więc sama jutro napiszę maila do Wyborczej, a jak nie będzie odzewu to zadzwonię, zobaczymy, czy w ogóle bedą chcieli podjąć ten temat.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Masakra!
« Odpowiedz #62 : 2004-12-10, 13:51 »

Shadow_evelyn

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #63 : 2004-12-10, 20:21 »
Ja też bym mogła napisac meila.... a najlepiej jakby zrobiła to większ ilość osób... a że do Poznania to mi nie blisko to musiałabym jakiś adres albo cuś... dokł. namiary ;) moze bym chociaż jakoś zdołała sobie wyobrazić ;) ... Echhh gdyby FZ-towicze wzieli się w garść :P . Bo w kupie siła :>:>:>
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Masakra!
« Odpowiedź #64 : 2004-12-10, 20:24 »
Pleadies,odpisali? :?
Zapisane

Kira

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #65 : 2004-12-10, 23:04 »
moze napiszmy do myszek czy by zgodziły sie napisac ogłoszenie globalne  na górze z prosba o wsparcie pomysłu na artykul farbowane zwierzaki
jabysmy  opracowali  list i wszyscy wysłali to moze by to podzałalo :roll:
Zapisane

Pleiades

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #66 : 2004-12-11, 10:03 »
Ja na razie próbuję z Wyborczą.
Jak się nie odezwą, to w poniedziałek do nich zadzwonię.

Dam Wam znać, jeśli coś mi się uda załatwić.

Aha, była mowa kiedyś o tym, że Euro-Zoo rozprowadza po sklepach te farbowane gryzonie i że farbuje je, wstrzykując barwnik pod skórę. Szukam potwierdzenia tych informacji - czy ktoś to widział lub może chociaż potwierdzić, czy to prawda ?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #67 : 2004-12-11, 10:05 »
Ja w Wawie wogóle nie widziałam czegoś takiego. Trzeba się poprostu spytać sprzedawców z jakiej hurtowni biorą zwierzęta.
Zapisane

Pleiades

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #68 : 2004-12-11, 17:43 »
O pierwszych przypadkach farbowania zwierząt słyszałam właśnie we Warszawie.  Potem to się rozpleniło na cały kraj. Podobno właśnie Euro-Zoo jako hurtownia ma monopol na naszym rynku, a przynajmniej obsługuje większość sklepów.
O tym, że to oni farbują zwierzęta, napisała Krówka w pierwszym poście tutaj:
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=12448&start=0
Ja szukam tylko potwierdzenia tej informacji. Skąd wiadomo, że to na pewno EZ i że wstrzykuje te barwniki pod skórę zwierzętom. Muszę to wiedzieć, jeśli mam rozmawiać z Wyborczą.
Ta kobieta z TOZu ma się ponoć dowiedzieć w M1, od kogo biorą zwierzęta, ale mogę dopiero tam zadzwonić w poniedziałek, jak ich biuro (TOZu) pracuje.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Masakra!
« Odpowiedz #68 : 2004-12-11, 17:43 »

Kira

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #69 : 2004-12-12, 02:38 »
:roll: EZ farbuje samawidzałamaledopiro teraz mam komórke z cyfrówka :roll: inie zawsssze maja farbowane raz sa drugim dniu moze niebyć już :roll:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Masakra!
« Odpowiedź #70 : 2004-12-12, 10:26 »
Popieram akcje Gazeta !! Napewno teraz kiedy przed swietami nie maja sensacyjnych tematów to szybko sie ukaże, ale musicie to załatwić z lokalną gazetą, a nie ogólnopolską. Najlepiej zadzwonić na telefon interwencyjny albo napisać do nich maila. I koniecznie niech to podpiszą pełnoletnie osoby bo niestety mogą tego nie brac na poważnie w redakcji. Powodzenia :)
Zapisane
BC + koci podrostek

Pleiades

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #71 : 2004-12-12, 11:34 »
Dobra, dzięki Kira za potwierdzenie informacji o EZ.
Maila do gazety już wysłałam. Zobaczymy czy zareagują. Mam nadzieję, że nie zabrzmiałam w tym liście jak jakaś totalnie nawiedzona obrończyni zwierząt, ale żeby mnie potraktowali poważnie, to podpisałam się moim tytułem: mgr inż. Nie będą mieli prawa mnie olać  :grr:
W razie czego zadzwonię jeszcze do nich w poniedziałek, do tego "biura interwencji". Dobrze by było, jak by więcej osób zgłosiło im tę samą sprawę, może by szybciej zareagowali.
Zapisane

Kira

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #72 : 2004-12-12, 23:36 »
slyszalm ze w markach pod warszawa sa spotykane  farbowne myszki..ale rzeczywiscie na mokotowie ursynowie ani wcentrach ich nie spotkałam :roll:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #73 : 2004-12-13, 17:47 »
Kira jeśli nie spotkałąś to pojedź do Tesco czy tam hitu na Kabatach to sie przekonasz :|
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #74 : 2004-12-13, 18:02 »
Mojo,  w zoologiku w Tesco jestem praktycznie co tydzień. Kira tez tam była. Nigdy nie widziałam farbowanych zwierząt  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Masakra!
« Odpowiedz #74 : 2004-12-13, 18:02 »

Pleiades

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #75 : 2004-12-13, 18:56 »
Ciesz się !
Ja też miałam nadzieję, że nigdy tego nie zobaczę, że ten proceder nie dotrze do Poznania, ale niestety, przeliczyłam się..

PS. Wyborcza na razie na maila nie odpowiada... :( Do redakcji nie sposób się dodzwonić. No cóz, będę próbowała jeszcze jutro.
Zapisane

Husiat

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #76 : 2004-12-13, 19:36 »
Ale w którym Hicie-Tesco, bo ja chodze do takiego niedaleko wola park  na górczewskiej i tam nigdy tego nie widziałem....
Zapisane

Pleiades

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #77 : 2004-12-13, 20:35 »
Kurczę, cofnął mi sie mail do Wyborczej :( Tam nikt po drugiej stronie nie siedział lub nie raczył sprawdzic poczty.. Ech... Pięknie sobie olewają robotę... I czytelników...

Cóż, próbuję teraz pod inny adres. Ale znowu stracone kilka dni..
Zapisane

Husiat

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #78 : 2004-12-13, 20:40 »
Ty wyślij gdzie indziej, ze ci odesłali, przeciez gazety konkurują ze sobą i  na pewno o tym napisza
Zapisane

Kira

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #79 : 2004-12-14, 08:43 »
moze do Super Exkresu?? a do marek sie przejade moze kolo :roll:  czwartku czy piatku ;)
Zapisane

Pleiades

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #80 : 2004-12-14, 09:52 »
Husiat: też właśnie o tym pomyślałam. Jesli nie będzie odzewu z Wyborczej, to tego samego maila poślę do innych dużych lokalnych gazet. GW ma czas do jutra na odpowiedzenie, bo i tak nie będzie mnie przed kompem. Jeśli się Wyborcza nie odezwie, to uderzam jutro gdzieś indziej.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Masakra!
« Odpowiedz #80 : 2004-12-14, 09:52 »

Husiat

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #81 : 2004-12-14, 09:54 »
Próbój, ale chyba nic z tego nie wyjdzie....
Zapisane

Pleiades

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #82 : 2004-12-14, 09:55 »
Dlaczego ma niby nie wyjść ? Skąd ten pesymizm ?
Zapisane

Husiat

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #83 : 2004-12-14, 09:59 »
w gazecie nikogo to nie zainteresuje
P.S. daj swój nr. gg
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Masakra!
« Odpowiedź #84 : 2004-12-14, 10:24 »
Biedulki :( U nas na szczęście tego nie ma./..
Zapisane

Husiat

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #85 : 2004-12-14, 10:29 »
Bo wy macie fajnie....
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Masakra!
« Odpowiedź #86 : 2004-12-14, 17:36 »
W wyborczej stołecznej z soboty czytała artykuł o tym że zwierzaczki nie powinnym byc prezentem na gwiazdkę, więc jednak sprawą sie interesują.

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,2442036.html
Zapisane
BC + koci podrostek

Pleiades

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #87 : 2004-12-14, 17:40 »
Jak gazetę  to nie zainteresuje, to już stracę wszelkie pomysły, gdzie jeszcze sprawę poruszyć..
Ale na razie nie rezygnuję.  Nie zakładam z góry, że mi się nie uda. Dlatego napisałam tego maila do Wyborczej. Zobaczymy, co dalej.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Masakra!
« Odpowiedz #87 : 2004-12-14, 17:40 »

Husiat

  • Gość
Masakra!
« Odpowiedź #88 : 2004-12-14, 17:42 »
Pozyjemy, zobaczymy, ale chyba sie nie uda
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Masakra!
« Odpowiedź #89 : 2004-12-14, 17:44 »
Pleiades przeczytaj mój powyższy post znalazłam ten artykuł w wyborczej.
Możesz jeszcze do kuriera regionalnego zadzwonić, tam maja taki telefon interwencyjny...
Niestety numeru nie znam :(
Zapisane
BC + koci podrostek
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 28 zapytaniami.