Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: MYSZAKI Łączcie się !!!  (Przeczytany 12107 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

M0j0_J0j00

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« : 2004-12-11, 19:44 »
Piszmy tutaj o swojich kochanych mysiulkach tzn wszystko co o swojich mysich pociechach wiemy  :)  :)

Jam mam aktualnie 5 myszy ale w przyszłych dniach trafią do mnie jeszcze 2 samiczki a dokładnie taki szare jasne kolor chichila :D piękne.
Mam dwie klatki jeedna to Duna a druga nie wiem jakiej firmy ale podobna do eko tylko że łądniejsza i moja jest biała itd :). W dunie mam 3 samiczki i mama zamiar tam wpóścić nastepne 2 samice, za to w białej plastikowej klatce tak jak duna mam 2 samiczki też ale je nie moge połączyć z zresztą bo tylda jest chora a po za tym na 7 myszy duna jest zamała. W dunie trzymam 3 czarne samice jedna jest cała czarna a tamte dwie są poprostu do siebie podobne jak 2 krople wody tylko że jedna jest starsza ale mają takie same brązowe brzuszki i końcówke ogonka różowiutką A nazywają się: Funia,Fredisia,Fela :D  :D  :D



W białej klatce mam jedną brązową samice z pomarańczowym brzuchem i nazywa się Tylda :) a jej kolezanka to Krówka same jej imie wskazuje jak wygląda. No i tyle narazie o mojich gryzoniach, ale mam nadzieje żę bedziemy wszyscy dyskutować tutaj o chorobach i innych rzeczach smutnych,wesołych albo przerażających.
Zapisane

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #1 : 2004-12-11, 20:14 »
:lol: niop to narazie ja jesem posiadaczka trzech mysionków wymienionych wyzej  2 chinchila  barwy  dwie samiczki Szanka i Skuśka  :P  i Albinke co jak  łatwo sie zorientowac oznacza samiczka biła z czerwonymi oczkami ;) Zmien opis masz juz 5 mysionków a swinki nie traktój jak  przedmiotu jako nowy nabytek tylko  nowy domownik
Zapisane

Cathycash

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #2 : 2004-12-11, 21:40 »
Ja mam cztery myszki, też mieszkają w Dunie. Trzy rasowe, Calvadosa, Klafiego i Bordeux, jednego szarego, nierasowego samczyka. W przyszłym tygodniu dołączy do nas też czarna rasowa samiczka. Zamieszka w oddzielnej klatce razem z Calvim.
Zapisane

Forum Zwierzaki

MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedz #2 : 2004-12-11, 21:40 »

M0j0_J0j00

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #3 : 2004-12-12, 00:07 »
A w jakiej klatce zamieszkają i skąd masz mieć tą samice jakiej maści i w jakim wieku  :wink:
Zapisane

kasja

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #4 : 2004-12-12, 01:21 »
W końcu jakieś porządne mysie towarzystwo... :)
Mnie chyba wszyscy znają, mam 14 zwykłych myszek, a w przyszłości może dołączą jakieś rasowe. Nie będę sie rozpisywać o klatkach i innych rzeczach, bo wszystko jest na mojej stronce, pozdrawiam...  :)
Zapisane

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #5 : 2004-12-12, 02:13 »
Ja własnie pozbyłam sie duny ale  amoje mysie chwilowo mieszkaja w akwa MOjek rano wyjazd ani twoj spacer  do dziadków nie wypali ...moja babcia wychodzi gdzies z dziadkiem...:/k olo 8 i myszków nie odbierzesz :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #6 : 2004-12-12, 10:55 »
Zamieszkają albo w MINNIE, albo w drugiej Dunie. Mam też sporą klatkę po szynszylu, który teraz mieszka z Akapitem. Coś im wymyślimy.
Mysza jest młodziutka, 2 miesiace. Kupuję ją z hodowli.
Zapisane

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #7 : 2004-12-12, 15:04 »
ta za 79 jest 70 Duna :o a i chcesz tego Super Catsa???
Zapisane

Ellen

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #8 : 2004-12-12, 15:20 »
Ja mam dwie, Stefanka i Myszeide, maja ok. 4 miesiace (jest miedzy nimi jakis tydzien roznicy). Mieszkaja sobie w kontenerku 60x40 mojej produkcji :) Stefanek jest bialo-rudy (a scislej przy skorze ciemnoszary i rude koncowki) i nie ma polowy ucha (po przebytej chorobie, ale znajomym mowie, ze sie bawil petardami :P ). Myszeida jest ciemnobrazowa z bialymi majteczkami ;) Dzisiaj nasiurala mi na wlosy, bo trzymalam ja na ramieniu i sie glupia zaplatala...
Niedlugo chyba dokupie 2 samiczki :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedz #8 : 2004-12-12, 15:20 »

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #9 : 2004-12-12, 15:24 »
i  gdzie bedzesz je trzyzmac razem ?? cathy odbierzasz ta minnie w piatek?? :P bo ja mam odgroma sprawdzanów i poprawek i ucze sie na osatnia chwile i w czsie tygpdmnia czasu nie mam a moze w sobote?? :wink:
Zapisane

Ellen

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #10 : 2004-12-12, 15:26 »
No, a czemu nie?
Zapisane

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #11 : 2004-12-12, 15:29 »
a jaka bedzie róznica wieku??
Zapisane

Ellen

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #12 : 2004-12-12, 15:32 »
Mysle, ze 2-3 miesiace. Nie polubia sie?
Zapisane

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #13 : 2004-12-12, 16:19 »
ni ewiemumnie myszki były   4 zjednego juz za przyjaznione i doszły dwie młodsze .. była zgoda do czasu przy sprzadanu pewnego dnia znalazłam je sztywne :(  dwie sliczne malusie mysie :(
Zapisane

Cathycash

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #14 : 2004-12-12, 20:05 »
w piątek? zalezy o której.

Ellen jesteś przygotowana na dwa mioty? Co 2 miesiące?
Zapisane

Forum Zwierzaki

MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedz #14 : 2004-12-12, 20:05 »

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #15 : 2004-12-12, 23:43 »
Cytat: *~Cathy~*
w piątek? zalezy o której.

Ellen jesteś przygotowana na dwa mioty? Co 2 miesiące?

jelsi kupujedwie to raczej est przygotowana :?  w piatek kolo 15.00 :wink:
Zapisane

Ellen

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #16 : 2004-12-13, 18:17 »
Kira, ale zagryzly je?  :shock: Czy byly chore?
Widzialam w zoologicznym takie piekne mysie, szare futerko z kremowymi koncowkami :kocham: Niestety zbyt zdrowo nie wygladaly, wole nie ryzykowac  :?
Cathy, co do miotow to watpie, bo jakos z Myszeida nic nie zmajstrowal (ale poczekam jeszcze, zeby sie upewnic).
Zapisane

Cathycash

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #17 : 2004-12-13, 18:18 »
Wiesz, moze najpierw jedną samiczkę, bo to może "wina" Myszeidy.
Zapisane

Husiat

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #18 : 2004-12-13, 20:01 »
To są jakies specjalne myszy rasowe?
Kira, to ty jesteś taki mały sklepik darmowy...
Zapisane

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #19 : 2004-12-14, 08:39 »
Cytat: Husiat
To są jakies specjalne myszy rasowe?
Kira, to ty jesteś taki mały sklepik darmowy...

rasowe sa :wink:
a ja nie sklepik tylko AZYL dla gryzoni :)
Zapisane

Husiat

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #20 : 2004-12-14, 09:50 »
To te rasowe jakieś droższe i trudniej spotykane, co?
Zapisane

Forum Zwierzaki

MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedz #20 : 2004-12-14, 09:50 »

Cathycash

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #21 : 2004-12-14, 14:54 »
Rasowe kupisz tylko na wystawach i od hodowców. W sklepie jeszcze się nie spotkałam.
Rasowe = z rodowodem.

Myszy z rodowodem kosztują ok 40-50 zł - oczywiście te "lepsze".
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #22 : 2004-12-14, 18:46 »
Husiat nigdy o nich nie słyszałeś ale to dziwne bo ogłoszenia są na forum o mychahc rasowych są tu zarejestrowani ludzie z rasowymi i powiem ci że te myszyą są jendak drogie i napewno nie znajdziesz takiej myszy w zoologiku bo ci w zoologikahc praktycznie nie wiedzą że są takie mysyz  :)
 Wpisz na www.wp.pl w wyszukiwarce myszy rasowe i tam będziesz miał o nich wszystko ;]
Zapisane

Husiat

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #23 : 2004-12-14, 20:07 »
Już czytałem po przeczytaniu postów poprzedzających twoją wypowiedz....
Zapisane

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #24 : 2004-12-16, 20:39 »
Albinka i reszta myszek maja juz nowe domki i zostałuy u mnie tylko myszki kolczaste ;)  swoja oswoiły sie w pełni juz wychodza  na reke jedza na rece i juz sie nie boją :wink:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #25 : 2004-12-16, 22:03 »
U mnie sąkiry myszki tzn jedna czarna i 2 szare i dogadują sie doskonale z mojimi dwoma czarnymi :)
Zapisane

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #26 : 2004-12-17, 21:10 »
Cytat: M0j0_J0j00
U mnie są kiry myszki tzn jedna czarna i 2 szare i dogadują sie doskonale z mojimi dwoma czarnymi :)
i bardzo dobrz albinka polubiła sie z albisią :)
Cytuj
Myszy z rodowodem kosztują ok 40-50 zł - oczywiście te "lepsze".
czyli twoje po  20 i od krówci sa te gorsze :?   poco tak piszesz :roll:  poprostu zalezy to od tytułu  rodziców na wystawaach :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #27 : 2004-12-17, 21:40 »
Kira, nie wiem o co Ci chodzi. Masz problemy z oczami? nie widzisz cudzysłowia? jak miałam to inaczej określić? czy musisz się doczytywać jakiś podtekstów w moich wypowiedziach? możesz sobie znaleźć inne zajęcia? może znajmiesz się nauką co?  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedz #27 : 2004-12-17, 21:40 »

M0j0_J0j00

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #28 : 2004-12-17, 22:36 »
Cathy smieszna jestes czepnij sie nie nauki ale moze czegos co ona robi na forum a nie spraw osobistych dobrze :] dziekuje  :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
MYSZAKI Łączcie się !!!
« Odpowiedź #29 : 2004-12-17, 22:52 »
ciekawa jesem co twoja mam byz robiła cathy gdyby   sie dowiedzała od kogos o myszach  spawdzajac czy wiedza wszystko...:??
a jak chcesz swoja zabawke dla mych i klatke to zapraszam do siebie do piaseczna  :roll:  bo na jazdy po wawie dla ciebie nie mam czasu  odbiór osobisty np ,. w pon 21 pasi ?? wczesniej mam  korki i zajecia i na głupoty czasu nie mam :P  Uczyc sie zaczełam  
dziecko Cathy dorotka Wybitnie zdolna i wybitnie "skromna" jak nie każdy ot co widac odrazu :roll:  
zastanawiam sie gdize wstawisz  kolejna dune przeciez  od podłogi myszom bedze zimno i znowu cos sie stanie :roll:  u mnie zadna klatka juz na ziemi nie stoi  :roll: a twoje myszskoczki stoja miedzy szafka a biórkiem na podłodze  o ile mnie pamiec nie myli sadzisz ze to doberze Na szafce z boku stoi  szczurek a szyl na srodku szafkina pólce... ty nie masz dobrego miejsca dla zwierzaków :o znowu szafka?? Nie bądź taka MUNDRA :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 26 zapytaniami.