Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Klatka dla szczura  (Przeczytany 1437 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sczurka

  • Gość
Klatka dla szczura
« : 2004-12-02, 19:45 »
jak waszym zdaniem powinna wyglądac klatka dla szczura i jak powinna byc uzadzona?! mozecie robic zdjecia swoich klatek.. mam nadzieje ze post sie spodoba i bedziecie duzo pisać;) ja moge opisac swoja klatke:

No to więc klatka jest 2/3 pietrowa (jak kto woli) wysokosc 50 cm, długosc 57 cm, i szerokosc 33cm. może to nie jest najwieksza ale mam zamiar kupic nową. (albo zrobic) w srodku mam, domek zrobiony wlasno recznie :D *tzn mama robiła) taką drabinke po ktorej szczurki chętnie chodzą, koszyczek, kawałek drewa ktorylaczy 2 pietra klatkiaby szczurki mogły sobie wchodzic. Codziennie daje im chusteczki aby mogły robicsobie gniazdko:) hmm sznurek wisi ale szczurki nie chca po nim chodzic:( miałam kiedys jeszcze chamaczekzrobionyz koszulki ale sie nie zdał wiecchce kupic taki jakdla fredki :Dno i to wszystko chyba teraz wy opiszcie swojeklatki :)chcetnie poczytam :)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #1 : 2004-12-02, 19:52 »
Witam :)
Mój szczuras ma klatkę 3 piętrową + of course "parter" ;)  dł. 70 cm, szerokość 40 cm :)
Mniej więcej jakoś tak ;)
W klatce rury do biegania złączone w tunel, kołowrotek w którym bardzo lubi spać :hehe:
Domek, kuweta.. No i to chyba w sumie wszystko z takich tam bajerków :)
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #2 : 2004-12-02, 21:36 »
mam pytanko... jakiej wielkosci masz te rury..? wiesz ja mialam wrazenie ze rury sa troszke za małe dla szczurka:) moze u ciebie w gdansku są jakies duże??:>jak byś mogła to napisz :) :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klatka dla szczura
« Odpowiedz #2 : 2004-12-02, 21:36 »

Emilka

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #3 : 2004-12-03, 16:36 »
wieksze rury mozesz kupic w sklepie typu Obi,Nomi i innych budowlanych.

Ja mam dla moich dwoch dziewczyn klatke dla szynszyli, jej wymiary to ok.60cm dlugosc,szerokosc 40cm ,wysokosc 60 cm
a wyglada tak: http://upload.miau.pl/35948.jpg
oczywiscie wyposazenie klatki wciaz sie zmienia ale nie jest ono zbyt urozmaicone, szczury wola pobiegac miedzy ksiazkami na regale ;)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #4 : 2004-12-03, 16:42 »
Ja nie mam klatki dla szczura, ale moja znajoma ma, i mogę powiedzieć, jak ona wygląda: jest 3-piętrowa, z parterem 4- piętrowa, na parterze jest domek dla szczurki (jednej) i ściółka i jedzenie, wyżej są zwykłe poziomy, a na samej górze jest labirynt, przy czym gdy szczurka się zaprze i postanowi posiedzieć dłużej na najwyższym poziomie, nie da się jej wyjąć - klatka ma "otwory" tylko na dole i 2 piętrze  :lol: (no i da się zdjąć całą "siatkę", czyli górę klatki bez podłoża, ale wtedy zabiera się też pięterka :D Klatka ogólnie ma rozmiary mniej więcej 40 cm szerokości, 60 długości i z 70 cm wysokości  :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #5 : 2004-12-04, 00:04 »
klaka dla szylai dla koszatniczek jest dobra dla szczurków ;)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #6 : 2004-12-04, 00:51 »
Zmierzę jutro i napiszę ;) Teraz już nie chce budzić łażeniem domowników ;)
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #7 : 2004-12-04, 13:07 »
okey nie ma sprawy :)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #8 : 2004-12-04, 13:21 »
No mam, otwór w rurze to jakieś 10-11 cm w górę i w bok jakieś 9 cm ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klatka dla szczura
« Odpowiedz #8 : 2004-12-04, 13:21 »

Sczurka

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #9 : 2004-12-04, 15:41 »
dzieki :) :)  :o
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #10 : 2004-12-08, 21:25 »
Co już nikt wiecej nie ma szczurka?:(
Zapisane

kareena

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #11 : 2004-12-11, 11:14 »
ja mam ale rzadko pisze :)  brałam klatke dla szylków bo innych nie było - podstawa chyba 30x50  wysokość 50 cm.. zawiera  półkę i niżej zamiast domku jest podwieszona nisko półka tak że można na nią wejść albo sie pod nią schowac :)  dołożyłam też korzeń żeby było po czym łazic ew. podgryzać :P  na górze jest też nieco ukośnie zawieszona drewniana drabinka (wprawdzie przeznaczona dla papug, ale szczury chyba się nie obraziły za to i chętnie korzystają :lol: )  
to tyle jeśli chodzi o stałe elementy klatki. o pokarmie, wodzie i ściółce nie wspominam bo to oczywiste :P
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #12 : 2004-12-11, 21:17 »
Cytuj

wiesz ja mialam wrazenie ze rury sa troszke za małe dla szczurka:)

Może nie mam scurka ale widziałam rury dla fretek :wink: , napewno by się nadały bo są biiig ;) (widziałam w Auchanie na pasażu :lol: )... drogie skubane ;]
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #13 : 2004-12-11, 21:35 »
A po co kupować specjalne dla gryzoni? Odpowiednie dla szczurków rury PCV można kupić za groszę 5-8 zł  ;)
Zapisane

Kira

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #14 : 2004-12-12, 02:52 »
w auchanie była dostaw klatek jest i Duna :lol: ja niekupuje bo mam moze ty skorzystasz?? ;) kare a szczurki nie siusaja ci na pólki?? :? bo w szylowej  pólki sa drewniane?? :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klatka dla szczura
« Odpowiedz #14 : 2004-12-12, 02:52 »

Cathycash

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #15 : 2004-12-12, 10:48 »
Kira, a te klatki "po starych zasadach" ?  :lol:
A są te małe? tańsze? wiesz do czego  ;)
Zapisane

Kira

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #16 : 2004-12-12, 16:52 »
sa i małe kaltki a ty wkoncu masz ta dune?? :lol:
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #17 : 2004-12-15, 13:27 »
Powiedzcie mi gdzie mogę kupic taką giiiiiiiiigant klatke.. w zoologicznych raczej nie ma takich duzych..
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #18 : 2004-12-15, 15:55 »
Szczurka, takie są np Ferplastu ale ceny są gigantyczne. Kup szczurkom szynszylówkę, jest wystarczająca. Albo napisz do Aś ze szczurzego forum - ona może kupić dobrą klatkę dla szczurków w hurtowni (ok 60zł chyba)
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #19 : 2004-12-15, 16:01 »
dzieki :*:) napewno po prosze;p
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Klatka dla szczura
« Odpowiedź #20 : 2004-12-15, 19:10 »
Moje dwie szczurcie mieszkają w połączonych dwóch klatkach (jedna na drugiej) , co tworzy 4 piętra. W klatce mają drabinki, kołowrotek, domek (musze dokupić drugi, bo został zjedzony), miały też rurę ale z niej wyrosły, poszukuję większej.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klatka dla szczura
« Odpowiedz #20 : 2004-12-15, 19:10 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 27 zapytaniami.