Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Mysiaczki OD NOWA :D  (Przeczytany 4453 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« : 2005-02-08, 21:25 »
Zacznijmy od nowa temat o myszach i zadam takie pytanie. Bo moja samiczka miała urodzić młode i urodziła ale martwe  :(.



I mam pytanie czy bedzie ktoś chciał przyjąć młode miesieczne myszki na terenie warszawy za darmo(nie dla węża)


Młode będą szły z nie rasowej samicy czarnej tan :) i samca podobnego do himalayan :D :)

ZAPRSZAM O GŁĘBSZE INFORMACJE POD TEN NUMER GG - 1069725
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #1 : 2005-02-09, 10:43 »
ogłoszenia to w tablicy ..... ale nie    dopuszczaj teraz samiczki tej  co poroniła   do samca musosz z miesiac poczekać
Myszol Ekei pod moja opieka ma sie dobrze albe chyba przesadza z jedzeniem  :wink:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #2 : 2005-02-09, 14:27 »
Ni bede napewno dopuszczać mam do wyboru jeszcze w takim razie 5 samic i sama wiesz ze prawdopodobnie moja samica moze byc juz ciązy lub niew musi ale nie ta co porodzila  :) . Wiecie w czym trzyma kira swojego myszka Ekeia który wkońcu jest jej a nie koleżanki  :P . W dunie 70 :D:D:D ma ogrmny wybieg a widziałem go i to taki mały nadpobudliwy mysiak  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedz #2 : 2005-02-09, 14:27 »

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #3 : 2005-02-09, 14:56 »
moje myszaki są w dużej Rody  ;)

a co do myszek, to nie wiele osób chce nierasowe myszki. Trudno będzie Ci coś znaleźć, ale życzę powodzenia ;)
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #4 : 2005-02-09, 17:27 »
Ja mam chętnych mimo wszystko ale mam pytanie czy ty że masz myszy raswe to nawet ludzie sie do ciebie sami zgłaszają bo jak ja bym sie podją hodowli myszy rasowych i by mi to wyszło to z oddaniem lub sprzedażą młodych nie miał bym problemu nawet jak to były by 3 mioty w ciągu roku po 10 młodych to ludzie by sie do mnie zgłaszali ?? :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #5 : 2005-02-09, 18:51 »
może ktoś tam na jakiś czas do Ciebie by się zgłosił, ale trzeba sobie wyrobić opinię, rozleklamować się itd.....

Ja tyle, że napiszę że mam maluchy. Nie bawię się w promocje, okazję itd  :roll:

Poprostu znam osoby, które zawsze wezmą jakąś myszkę. Gdy ma się stadko, to już nie robi większej różnicy, szczególnie gdy ma się np. tak jak ja klatkę 70 cm  ;)
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #6 : 2005-02-09, 20:09 »
Acha to fajnie a dużó znasz tych hodowców i oni te rasówki za darmo czy sprzedajesz bo nie pamietam juz ?? :wink:
Zapisane

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #7 : 2005-02-09, 20:32 »
nie jest tak łatwo sprzedać a nawet oddać rasową i nie rasową mysz


chyba że cie nie obchodzi do kogo idą.
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #8 : 2005-02-09, 20:52 »
Myszaki prawdopodobnie będę oddawać  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedz #8 : 2005-02-09, 20:52 »

Kira

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #9 : 2005-02-09, 21:18 »
Myszaki oddawac a kolczaste sprzedawać???? :roll:  bo chcałas na nich zarabiać :roll:
Ekej  sie wypasa w 50 dunie i mu sie podoba  70dune zostawim dla chinskich mlodych :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #10 : 2005-02-09, 21:35 »
weź te swoje leki Kira  :lol: Bo Ty masz chyba jakiś problem. Poczytaj sobie swoje ambitne gazetki, manga czy jeszcze jakiś inny szmelc - przejdzie Ci  :lol:

Nawet nigdy na ten temat z Tobą nie rozmawiałam, wogóle z tobą nie rozmawiam...szkoda słów poprostu....

Nie zarabiam na zwierzętach....
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #11 : 2005-02-10, 10:46 »
:shock: nie zarabiasz a  jak bylam u ciebie sama mówias ze wyrabiac rodowody bedzeszx jak bedzesz mia kupców na myszki :roll:
 pozamykaj myszki w szafce przejdzie ci :o
Zawansowana Skleroza Coooo :lol:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #12 : 2005-02-10, 12:56 »
Umiesz dodawać? a logicznie myśleć? Chyba nie za bardzo...

To chyba logiczne, że jak się wyrabia zwierzęciu rodowód - to kosztuję. Jak ktoś chce myszę z rodowodem płaci za niego... ale ani ja go nie wyrabiam, ani nie ciocia Józia ale związek, więc ja na tym nie zarabiam. Wszystko jasne? Czy może drukowanymi literami napisać? Specjalna wersja dla ułomnych....
Zapisane

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #13 : 2005-02-10, 13:07 »
nie kłucić się, chyba nie znacie życia

Cathy zwiazek nie zarabia, bo zwiazek musial z wlasnej kieszeni sprowadzic myszki, kupic je, a transport do Fin jest drogi, zaplacic za rejestracje zwiazku w sadzie i urzedzie, placic za niego podatek, placic drukarni za rodowody, sprowadzic sedziow zaplacic im za hotel, jedzenie podroz, zorganizowac wystawe, nagrody (bo sponsorzy sie obijaja)

i wiesz co , Ci ludzie to robia z wlasnek kieszeni, wiec troche szacunku,

ja tez chce zorganizowac wystawe z wlasnych pieniedzy bo trudno mi bedzie o sponsorow,
i jak czytam takie teksty to mi sie naprawde odechciewa, dla kogos cos robic.
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

Kira

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #14 : 2005-02-10, 13:25 »
gina czyli ty  resawym kazdym wyrabiasz rodowody czy jak brak chetnych to nie rozmnazasz????
ciekawa jesem jak Krówka postepuje  bo wiekszosc myszyu ma odrazu rodowody :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedz #14 : 2005-02-10, 13:25 »

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #15 : 2005-02-10, 13:35 »
Gina, a czy ja mówię że związek zarabia? Mówię tylko że to oni wyrabiają rodowody. Ustalili podaną kwotę, tą kwotę płacę ja, potem potencjalny nabywca myszy. Więc ja sprzadając mysz z rodowodem za 10 zł nie zarabiam ani grosza...

Gina, a od czego są składki członkowskie? Wpisowe? nie rób ze zwiazku akcji humanitarnej - bo nią nie jest.....
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #16 : 2005-02-10, 16:27 »
No zaczyna sie i ciekawe że zawsze na mojim temacie :) gadajcie o myszkach i rodowodach ale nie o chomiczkach  :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #17 : 2005-02-10, 17:14 »
a kto tu mówi o chomikach?  :roll:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #18 : 2005-02-10, 20:38 »
Droga Cath to był poprostu przykład w Twojej kłótni z Kirą
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #19 : 2005-02-10, 21:35 »
a co ma do tego chomik? Nie ja mówiłam że mnie "chomik górwno obchodzi" tylko Kira... podczas kłótni z Tobą  :roll:
Zapisane

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #20 : 2005-02-10, 21:38 »
:lol:
oj.....mało członków wiekszosć nie placi a za 20 zł na rok to można kupić domek dla myszki  8)
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

Forum Zwierzaki

Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedz #20 : 2005-02-10, 21:38 »

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #21 : 2005-02-11, 06:51 »
zawsze ludzie dobrej woli, mogą wesprzeć stowarzyszenie  :lol:  8)
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #22 : 2005-02-11, 12:14 »
Cathy ty zawsze zaczynasz :o Załuzmyw offe jeden tematy kłutnie i tam sie kłócmy  :lol:

PS.Cathy te chomiki ta parka syryjskich co ogłaszałas znnalazła juz domki :roll: ?????
Mojek ten temat nie wyżyje długo :lol:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #23 : 2005-02-11, 15:10 »
Cytuj

Myszaki oddawac a kolczaste sprzedawać????  bo chcałas na nich zarabiać  

 
I kto tu zaczyna....  :roll:

Co do chomików to chyba jeszcze nie.
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #24 : 2005-02-11, 16:21 »
a podła bys namiary jakis telefon al;bo adres  moze pomoge  Punia mi odeszła i ma klatke wolna ...:)a te chomiki  to rodzenstwo :roll:  czy dobrana parka trzymana razem ...????
Ekejowi dąłam kawałek banana rano ciekawe czy juz zjadł ;) a jak wróce jutro dam mu ogórka :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #25 : 2005-02-11, 17:10 »
Chomiki są oddzielnie, gryzą się jak najęte. A czy rodzeństwo to nie wiem.
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #26 : 2005-02-11, 17:34 »
Czy ty czytasz wybiorczo moje posty??? podasz akjis kontakt moze pomogę :wink:
Zapisane

Krówka

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #27 : 2005-02-11, 19:16 »
Ja wyrabiam rodowody jak mam kasę czyli nie zawsze od razu po urodzeniu, ale wyrabiam.
Jak rasowe to rasowe (czyt. z wyrobionym rodowodem)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedz #27 : 2005-02-11, 19:16 »

Kira

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #28 : 2005-02-11, 20:15 »
no tak czyli nie robisz tak ze  
rozmnazasz mowiszze masz miot
ktos sie zgłasza i dopiero wtedy  wyrabiasz....
a pamietasz ta osobe która sprzedawała myszki od złotowki rodowodowe ale bez rodowodów :lol:  a Krófkapotem wystawila swoja aukcje i zaznaczyła ze  rodowodowe to z rodowodem bez do zwykłe myszki :)
Zapisane

Krówka

  • Gość
Mysiaczki OD NOWA :D
« Odpowiedź #29 : 2005-02-11, 20:49 »
Zależy.
Czasami tak robie bo czasami tylko jak ktos kupi to mam kase na rodowody, zazwyczaj cale 'kieszonkowe' idzie na zarcie, sciolke i nowe klatki, czy weta. Jak mam np. 4 mychy w miocie,  sprzedam jedna za 40 zł i mam na rodowody dla całego miotu
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 28 zapytaniami.