Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chomiś jak oswoić trochę już ma  (Przeczytany 570 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Flafa

  • Gość
Chomiś jak oswoić trochę już ma
« : 2004-08-25, 13:40 »
jest trochę starszy a ja chciałabym go oswoić
Zapisane

tyska

  • Gość
Chomiś jak oswoić trochę już ma
« Odpowiedź #1 : 2004-08-25, 15:07 »
przytulac glaskac kochac glaskac itp i duzo duzo milosci oraz dobre checi przede wszystkim zwierzatka czuja i znaja nasze zamiary
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Chomiś jak oswoić trochę już ma
« Odpowiedź #2 : 2004-08-25, 17:14 »
Przede wszystkim nic na siłę. Nie bierz zwierzaka jeśli on się strasznie boi.
Najpierw daj mu rękę do powąchania, potem połóż dłoń na ziemi i poczekaj, może chomiczek sam wejdzie na Twoją rękę, dopiero później bierz go sama. Wszystko powoli, spokojnie, a napewno będzie dobrze. :)

Dalma
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chomiś jak oswoić trochę już ma
« Odpowiedz #2 : 2004-08-25, 17:14 »

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Chomiś jak oswoić trochę już ma
« Odpowiedź #3 : 2004-08-25, 17:15 »
Mój chomik był u mnie około pół roku i dopiero sie oswoił. Było ciężko bo to wielki złośnik. poświęciłam mu najwięcej czasu dotychczas ze wszytkich chhomików. Ale opłacało sie . Odwdzięczył się i to bardzo...
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Agata:)

  • Gość
Chomiś jak oswoić trochę już ma
« Odpowiedź #4 : 2004-08-25, 17:30 »
A moj chomik byl tak jakby juz od razu oswojony ;) Moze raz mnie w zyciu ugryzl.... A jak go kupowalam to mial juz z dwa miesiace, wiec najmlodszy nie byl.....
Zapisane

Arwen

  • Gość
Chomiś jak oswoić trochę już ma
« Odpowiedź #5 : 2004-08-25, 19:26 »
Rób wszystko powoli, bez pośpiechu. Nie łap go od razu i znienacka. Poczekaj, aż przyzwyczai się do twojej obecności i zapachu. Pomału zaakceptuje obecność twojej ręki w jego klatce/akwarium, aż w końcu sam zacznie na nią wchodzić. Okazuj mu jak najwięcej czułości ;)

Życzę wytrwałości :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
Chomiś jak oswoić trochę już ma
« Odpowiedź #6 : 2004-08-27, 00:46 »
:P jeslimasz znimproblemy to sprobuj na nekawuczke skorzana lubjakas szmatke czysta poluz na  dzien w klatce a potem sporobuj zachecic choma by  wszed na material rozlozony na dłoni,,,, w 90% sie udaje... :)  powodzeniapotemnie bdziejuz problemuw z karmieniem z reki...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 24 zapytaniami.