Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..  (Przeczytany 20214 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robal

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #30 : 2005-09-30, 11:59 »
jak rozbrykany maluch to woli sie bawic..kot kolezanki to maly terorysta..skacze drapie...O_O wogole inny niz moj przytulak...kazdy kot inny zalezy od temperamentu ;) mojemu tez czasem cos odwala i biega jak debil w te i spowrotem..moze ma po psie bo jak sie cieszyl to szalal po domu :P
Zapisane

Scorpio

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #31 : 2005-09-30, 13:38 »
U mojej babci też kotka poluje na nogi. Ale teraz ja bardziej uważam i jak zauważe że chce złapać szybko się zatrzymuję i kotka odchodzi. Rzeczywiście jest to denerwujące. Wkurza mnie także trochę (to już nie na temat), jak Miśka(tak się wabi)  bawiąc się wrzuca swoją ulubioną szklaną kuleczkę pod łóżka i szafki. POtem trzeba się schylać i wyciągać tą kulkę, a to po to aby się trochę wybiegała kocica, bo potem może częściej łapać za łydki.
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #32 : 2005-09-30, 14:26 »
Ja nosze przewaznie długie spodnie wiec nie przeszkadza mi polowanie kotka na mnie.. w sumie to jest rodzaj naszej zabawy - ja uciekam on mnie gania.. a czasem odwrotnie :lol:
owszem nieraz zdarzało sie ze koniecznie chciał mnie lapac za kostki a ja np. bylam swiezo po wstaniu łóżka czyli bez skarpetek :P nie bylo to mile wiec musialam szybko znalezc sposob zeby go czyms zająć.. u mnie pomaga po prostu wzięcie kotka na ręce :) gdy go znow posadze na podlodze to jest już grzeczny :D (uprzedzając ewentualne pytania: ja go nie mecze, to zwykle wziecie kotka na rece i pomizianie :lol: )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedz #32 : 2005-09-30, 14:26 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #33 : 2005-09-30, 20:26 »
Ja tam moją kotkę męczę ;) Zawsze kiedy wezmę ja na rece to ma minę "przeciez kotów sie nie nosi" :lol:

Cytuj
Ja nosze przewaznie długie spodnie wiec nie przeszkadza mi polowanie kotka na mnie..

Ciekawe co zrobisz kiedy taka zabawa wejdzie kotu w nawyk. Czy nie lepiej byłoby nauczyc kotka reagować na polecenie, że koniec zabawy, dalej nie wolno atakowac nóg?
Możesz protestowac że się mylę, ale wierz mi że po kilku latach (moja kotka ma 8) nudne jest kiedy przechodzisz a kot wisi zaraz na twoich nogach.
Zapisane
BC + koci podrostek

Robal

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #34 : 2005-10-01, 11:54 »
widze ze moj kotek to aniolek przy niektorych lobuziakach :)
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #35 : 2005-10-01, 12:15 »
Ostatnio u Rudego zauważyłam poprawę :) teraz przychodzi kladzie się obok i mruczy, a jeszcze niedawno taki dzikus z niego był :P
wczoraj pojechaliśmy go odrobaczyć, wetka się w nim zakochała i poprosiła abyśmy jezeli możemy to przywieźli jej takiego. Zostały jescze 2 koty: jeden rudasek i czarna kocica, wzięła oba kotki :) odrazu mają być wykastrowane bo ona już ma 4 koty i 14 psów :P zoo poprostu, ale super że kotki znalazły domek :) będzie im we dwójke wesoło ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Robal

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #36 : 2005-10-03, 13:48 »
Wow..fajnie...bedzie miec tez opieke odrazu :) a ja ostatnio bawilam sie z kotem ze az mnie ptoem ganial...ale naszczescie nienaucyzl sie skakac po nogach i grysc..(pomijajac mala demolke jak sie rozbyrkal potem ..ups :P)
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #37 : 2005-10-03, 15:23 »
Ciekawe co zrobisz kiedy taka zabawa wejdzie kotu w nawyk. Czy nie lepiej byłoby nauczyc kotka reagować na polecenie, że koniec zabawy, dalej nie wolno atakowac nóg?
Możesz protestowac że się mylę, ale wierz mi że po kilku latach (moja kotka ma 8) nudne jest kiedy przechodzisz a kot wisi zaraz na twoich nogach.

Ekoteczko, ja swojego kotka także mam już 8 lat :) Oboje bardzo lubimy sie nieraz poganiać, ale u nas najwyrazniej nie jest to uciążliwe - mój kotek nie poluje na mnie wiecznie, równie często po prostu śpi, albo marudzi zebym mu otworzyła drzwi na podwórko :P  nasze zabawy to tylo jedna z wielu rozrywek mojego kotka ;) A jesli mam problem ze jest zbyt uciążliwy to u mnie pomaga wziecie go na ręce.. Proponuję byś spróbowała kota czymś zając :)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #38 : 2005-10-03, 20:01 »
Kareena dzięki za radę, ale źle mnie zrozumiałaś. Ja oduczyłam kotkę atakowania nóg, tp jest napadania na chodzacych ludzi. Nie udało mi się oduczyć jej tylko atakowania nóg wystających spod kołdry, albo wpadania pod kołdrę żeby ugryźć w nogi. Ale to trudne bo inni domownicy mimo moich próśb bawią się z kotka w taki własnie sposób.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedz #38 : 2005-10-03, 20:01 »

Rincevind

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #39 : 2005-10-03, 20:11 »
no z tymi łydkam to trzeba uważać, jak kicia podrośnie to może wciągnąć pod szafę, a to już nie będzie zbyt miłe
« Ostatnia zmiana: 2005-10-05, 07:02 autor Rincevind »
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #40 : 2005-10-04, 20:58 »
Rinc zaczynasz pisac dziwnie. Co to jest: "iągno" ;)  :mrgreen:
Inaczej bys pisał gdybyś był płci przeciwnej i nosił rajstopy. Napad kota=rajstopy do smieci.
Zapisane
BC + koci podrostek

Robal

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #41 : 2005-10-05, 13:32 »
hehe...ja tego klopotu nie mam... :) zadko nosze rajstopy i jeszcze rzadziej kot mnie "atakuje"
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #42 : 2005-10-05, 13:56 »
moja mama nosi rajstopy ale moj kot jej nie atakuje w ten sposob (a jak juz to rzadko i raczej delikatnie ;) ) mój kotek wie ze wszelkie zabawy to tylko ze mną :P
Zapisane

dareczek

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #43 : 2005-10-05, 14:20 »
no ja też nie lubie być głaskany i przytulany a co dopiero pies ;P
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #44 : 2005-10-05, 16:38 »
no ja też nie lubie być głaskany i przytulany a co dopiero pies ;P

To dziwne,że nie lubisz :lol:
A pozatym chyba miałeś na myśli kota a nie psa... :P
Mój kot lubi byc głaskany i przytualny,ale tylko wtedy kiedy ON ma na to ochotę  (cóż taki koci urok :wink: )



Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedz #44 : 2005-10-05, 16:38 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #45 : 2005-10-05, 19:11 »
no ja też nie lubie być głaskany i przytulany a co dopiero pies ;P
Pies? :roll: :|
Mój Tajger kocha głaskanie :;d: wreszcie polubiał :) No ale nie ma to jak pogryść pańcię (taak mam śliczną szramę na środku policzka ;) )
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Sagga

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #46 : 2005-10-05, 21:03 »
no ja też nie lubie być głaskany i przytulany a co dopiero pies ;P

Ja tam lubie być głaskana i przytulana hehe :mrgreen:
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Rzucanie sie na lydki i gryzienie..
« Odpowiedź #47 : 2005-10-07, 14:57 »
A kto nielubi? w koncu tka okazujemy sympatie nio nie ;)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 27 zapytaniami.