Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kot z chorobą sierocą!!!  (Przeczytany 6932 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DziuniaK

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2
kot z chorobą sierocą!!!
« : 2008-09-21, 20:22 »
Witam! 2 dni temu przywiozłam z działki małego kociaka ma około 2 miesiące. Jest jakby to powiedzieć bardzo zamulony nie umie się bawić a do tego ma chorobe sierocą (ciumka sie po brzuchu) i jeszcze nie ma instynktu samozachowawczego na chomika nie reaguje na psa także! Co mam w tej sytuacji robić? Proszę o pomoc :(! ;(
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: kot z chorobą sierocą!!!
« Odpowiedź #1 : 2008-09-21, 21:28 »
Przede wszystkim - kota USI zbadac weterynarz. Musi zostac odrobaczony, odpchlony, prawdopodobnie ma jeszcze swierzba w uszach. Niewykluczony "gratis" pod postacia kociego kataru lub panleukopenii. Na ciumkanie nic nie poradzisz - niektore koty tak maja.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

DziuniaK

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2
Odp: kot z chorobą sierocą!!!
« Odpowiedź #2 : 2008-09-21, 21:49 »
byłam już u weterynarza odpchlił go i podaje mu taką maść na robaczki w uszach nic nie ma powiedziała że ma czyste, kataru też nie ma no ale co zrobić żeby on był jakiś żywszy żeby sie bawił cokolwiek? no bo teraz jak mówie to duch kota a nie kot... a na ciumkanie to zrobiłam mu z nogawki kalesonów takie ubranko i nei może sie w nim ciumkać  :jupi2: :D :D :D :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kot z chorobą sierocą!!!
« Odpowiedz #2 : 2008-09-21, 21:49 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 24 zapytaniami.