Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Kot czy pies?  (Przeczytany 4688 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Retriva

  • Gość
Odp: Kot czy pies?
« Odpowiedź #60 : 2007-07-07, 15:08 »
Sebax, watek byl dawno, odpowiedz zostala udzielona. po co tu odpowiadasz?
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Kot czy pies?
« Odpowiedź #61 : 2007-07-07, 16:37 »
:roll: Imiona, nazwy wlasne, nicki, nazwy miast pisze sie z duzej, moze o tym nie wiecie?

Jeśli takie coś Cię razi, to jeśli zwracasz się do kogoś typu "Ty,Tobie" to również powinno pisać się z dużej litery :]
a tak na marginesie, z jednego kota w ciagu roku jest tyle kociąt że szkoda gadać, a dziś w tv mówili że jest to ok. 3 tys. czy więcej już nie pamiętam... ;]
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Retriva

  • Gość
Odp: Kot czy pies?
« Odpowiedź #62 : 2007-07-07, 16:49 »
wiedzialam, ze duzo, ale kolo 3 tys?! omg... a wystarczy jedna sterylka...

co do "Ty, Tobie" itp ;) ja tak pisze i szczerze? razi mnie to jak ktos pisze takie rzeczy z malej litery. ale to z przyzwyczajenia =]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kot czy pies?
« Odpowiedz #62 : 2007-07-07, 16:49 »

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Kot czy pies?
« Odpowiedź #63 : 2007-07-07, 17:05 »
Mówię co słyszałam w tv ;) ale czy to prawda? nie wiem.. ale przypuśćmy że okoci się 8 kociąt 4 kotki i 4 kocury mama kotków w tym samym roku będzie miała kolejną ósemkę, a tamte też już będą zdolne do reprodukcji wiec w sumie można to jakoś +,- policzyć :). Wkurza mnie to, że "ale ona chciała mieć kociaki" albo "ona jest taka śliczna dlatego ją dopuściłam" a co z maluchami? co z maluchami tych maluchów? itd.. o tym już nikt nie myśli.. :/

Mnie, akurat takie rzeczy nie rażą, jeśli dana osoba pisze mądrze, ale jak pisze głupoty i w dodatku z błędami to staram się takie posty omijać bo źle mi się je czyta, raz zwróciłam komuś wagę bo PiSaŁ w TeN SpOsÓb... całe posty :o oczywiście zostałam obrzucona mięchem :)))) ale aż, mnie oczy bolały od czytania i po prostu nie czytałam :D
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Retriva

  • Gość
Odp: Kot czy pies?
« Odpowiedź #64 : 2007-07-07, 17:15 »
znalam kiedys taka strone, gdzie sie wrzucalo link i mozna bylo zmienic PoKeMoN w normalne pismo.. co do kotkow- tamte beda zdolne do reprodukcji, ale zanim beda same ze soba tez beda kopulowac- wiec po tak bliskim inbreedzie i mlodym wieku beda sie rodzic tez koty- ale chore. ktore tez sie beda rozmnazac i rodzic nastepne chore koty.. :/  i reszta dalej bedzie ze soba kopulowac :/ wiec troszke tego bedzie...
Zapisane

Diabełek

  • Gość
Odp: Kot czy pies?
« Odpowiedź #65 : 2007-07-07, 19:07 »
Po co nabijacie? Watek jest juz dawno zamkniety i sprawa zalatwiona. A mnie sie czepiacie ze nabijam O__o Jak chcecie o tym pogadac, to prosze: new topic ;)
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Kot czy pies?
« Odpowiedź #66 : 2007-07-07, 19:49 »
a po co mam zakładać nowy wątek, żeby wyrazić swoją opinie o kotach i ile ich może być z jednej kotki? :|
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kot czy pies?
« Odpowiedź #67 : 2007-07-10, 18:31 »
troche t  kotach nie na temat... ale dobra - bo to samo sie tyczy psow - i wszystkich innych zwierzat.

 jest sobie kicia, kicia ma - zstanmy juz przy tych 8. 4 samce, 4 samiczki. Kotka zanim jeszcze odchwa miot dostaje nastepnej rui i znow zachodzi w ciaze. Przypuscmy ze polowa z mlodych przezyje - zostaje 4 + 4 ktore przezyja z nastepnej hipotetycznej osemki - dwa mmiesiace mlodsze.  Ale, ale - kotka moze miec mlode nawet 3 razy w roku~(!) czyli na zime zostanie sobie 12 lodych kotow (6 samic, 6 samcow) Zaczyna sie wiosna - mlode kociaki juz dojrzaly - i na nastepny rok co mamy? 6 sami, ktore urodza w ciagu roku 6 * 12 mlodych, w sporej czesci pochodzacej z chowu wsobnego - co daje na kolejny rok 36 plodnych samic. Po 4 latach wychodzi z tego ponad 5000 kotow (!) - A to i tak malo biorac pod uwage przypuszczeni ze w kazdym z miotow beda po trzy samiczki....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 25 zapytaniami.