Zwierzęta > Gryzonie, zajęczaki i fretki

Nowe zwierzę-pozbywanie się starego

(1/1)

Lusija:
Dziś chciałabym poruszyć temat pozbywania się ,,starych"
Zwierząt na rzecz nowych  ;( :(
Mam koleżankę która chciała mieć psa i go dostała miała też świnkę morską a kiedy u niej byłam świnka miała 2 centymetrowe pazury pełno kup w klatce była od tyłu brudna i obklejone trocinami nie miała jedzenia dopiero jak się jej zapytałam czy mogę jej coś dać to dostawała w klatce leżało pełno starych warzyw i teraz najgorsze on miał BUTELKĘ DO WODY Z GLONAMI !!!!!  ;(
Niedawno dostała szczeniaka i świnka jakimś dziwnym trafem poszła do weta
Jeśli znacie jakieś podobne historie to napiszcie tutaj

Paxik:
Razem z przyjaciele chodowaliśmy szczury, on miał jedną szczurzyczkę. W końcu dostał szczeniaka i wpadł na genialny pomysł, że szczur to szczur, więc on go wypuści na sąsiednim podwórku do piwnicy xD Kij, że szczur kapturowy, sztuka jest sztuka xD
W każdym razie, szczur jakoś wrócił do domu i drapał w drzwi wejściowe, więc został znów przygarnięty. Nie wiem jakie miał warunku, ale owy przyjaciel miał problemy nawet z higienią osobistą, więc pewnie nie najlepsze

IBDG:
Tacy ludzie nie powinni mieć żadnych zwierząt. Dobrze byłoby im wybić z głów pomysł wzięcia kolejnego zwierzaka, a jeśli już to zrobią, mieć ich na oku i tłumaczyć, tłumaczyć, tłumaczyć... Może coś załapią. W ostateczności pozostaje zgłoszenie np. do TOZ-u.

Kornel35463:
Według mnie coś takiego robić to po prostu jest chore.

klaudyna83:
Nie wyobrażam sobie tego, to tak jakby oddać brata lub siostre bo się chce mieć nowego

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości