Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Odeszla tak cichutko..Moja Pusia..  (Przeczytany 733 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doni85

  • Gość
Odeszla tak cichutko..Moja Pusia..
« : 2005-06-28, 15:18 »
Wlasnie dopiero teraz zauwazylem takie miejsce na tej stronie jak Wirtualny Cmentarz wiec i ja chcialbym w tym miejscu uczcic pamiec po mojej Kochanej Pusi..Pusia byla to swinka morska rozetkowa byla jaeszcze bardzo mloda gdyz miala 8 tygodni..Kupilem ja na gieldzie zoologicznej, byla bardzo wychudzona i wystraszona i postanowilem otoczyc ja opieka..Zdazylem sie przywiazac do niej juz po 3 dniach..Minely 2 tygodnie i ona odeszla..Bardzo to przezylem tym bardziej, ze odeszla lezac na moich kolanach otulona kocykiem..Weterynarz ratowal ja lecz po godzinie stwierdzil, ze juz nic nie mozna zrobic i daje jej nikle szanse na przezycie..Zabralem ja do domu, byla bardzo slaba, nie potrafila utrzymac sie nawet na lapkach..upadala lecz nie tracilem wiary..Niestety..O 13.10 stracilem ja..Robilem co moglem lecz ona odeszla..Dlugo nie moglem sie pogodzic z tym, ze nic nie moglem zrobic, ze moglem tylko patrzec na jej meke :( Teraz mam 2 koszatniczki, ale wiem, iz one nigdy nie zastapia mi mojej Kochanej Pusi :( Pusia, Jestes wciaz w moim serduszku..:*..
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.