Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)  (Przeczytany 2664 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Pewnie wiele osób zna, bo jest to seria książek o typowej milosci nastolatkow.  W bibliotekach ktore znam az roi sie od książek z tej seri (mają one innych autorów, ale są bliźniaczo podobne). Dla mnie to taka miła lekturka na półtorej godzinki. Szybko się czyta, nie ma zbędnych opisów.. troszke denerwujące jest to- ze w praktycznie kazdej książce jest identyczne zakończenie.. Nie polecam tych książek osobą które lubią głęboko zastanawiac sie nad treścią książki i czegos waznego sie z niej nauczyc ;).

Co sądzicie o tych ksiazkach i jakie najbardziej lubicie? Ja z dnia na dziej coraz wiecej zapominam (bo tego jest okropnie dużo), ale najbardziej spodobala mi sie "Idź za głosem serca". Było to o dziewczynie, ktora wolne chwile spedzala pomagając w domu starcow, gdzie poznała wnuczka pewnej sympatycznej staruszki... Nie wsyztsko bylo usłane różami. Ja z tej książki nauczyłam się, aby nie oceniać ludzi na podstawie strzępków informacji.. dobra... Nie rozpisuje sie juz ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #1 : 2005-01-18, 23:01 »
Czytałam jedną, może dwie. Jedną nawet kupiłam. Nie pamiętam tytułu, a nie chce mi się sprawdzać :) . "Wielka wygrana", czy jakoś tak. O dziewczynie, która wygrała jakieś zawody w bieganiu.
Właściwie to wszystkie książki z tej serii są takie same. O jakieś biednej, małej dziewczynce, która zakochuje się w super chłopaku, ale ma rywalkę w postaci największej laski w szkole/mieście/dzielnicy/jeszcze innym miejscu*. I oczywiście (któż by zgadł?) ta "szara myszka" wygrywa, zdobywa chlopaka i wszystko kończy się cudowną sceną pocałunku :P .
*niepotrzebne skreślić

Ogólnie nie polecam. Chyba, że ktoś lubi, jak mówi moja przyjaciółka "harlequiny dla młodzieży", lub szuka zajęcia na godzinkę czy dwie.
Zapisane

Willie

  • Gość
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #2 : 2005-01-20, 13:25 »
Ja kojarzę tytuł, ale nie miałam okazji przeczytać.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedz #2 : 2005-01-20, 13:25 »

Jaśka

  • Gość
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #3 : 2005-01-20, 20:18 »
Uwielbiam te książki są suuper!! Przeczytałam ich dużo w wakacje!  :)  Notowałam sobie nawet tytuly (bo chcialam wszzystkie przeczytac) ale zgubilam chyba ten zeszyt  :(  NAjbardziej mi się podobała ,,Dwoje na wirażu'' nie pamietam czy dokladnie taki tytul ale na pewno coś z wirażem  :)
Zapisane

halina

  • Gość
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #4 : 2005-01-21, 16:10 »
Taaaaa ja czytałam tych ksiazek conajmniej 3/4 wiec wiem co i jak  ;)  Ale tak jak mówi Magdaland to ksiazka na 1,5 godziny. I wwszzzzzystkie sa takie same. byly chyba ze 3 czy 4 wyjatki.. :roll:
Zapisane

KikerS

  • Gość
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #5 : 2005-01-21, 21:30 »
Jesuuus ja to kocham... przeczytanie zajmuje faktycznie kolo godzinki... ja mase tego przeczytalam ze nawet juz tytułów nie kojaże.. :P  a jak już skojaze to nie pamietam o czym czy coś :P  

Ja ksiazki czytam nałogowo takze sie nie zdziwcie :P
Zapisane

Nataila

  • Gość
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #6 : 2005-01-21, 23:37 »
Cytat: KikerS
Ja ksiazki czytam nałogowo takze sie nie zdziwcie :P


Ja też, ale nie tego typu książki :P .
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #7 : 2005-01-22, 13:17 »
ja czytalam ich dosyc duzo... w sumie sa fajne ale kazda podobna bardzo do nastepnej
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #8 : 2005-01-26, 19:38 »
nie czytałam takich książek i o nich nie słyszałam ale w bibliotece i w sklepach poszukam jak znajde to przeczytam
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Forum Zwierzaki

Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedz #8 : 2005-01-26, 19:38 »

Alice_kot

  • Gość
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #9 : 2005-01-27, 14:13 »
Lubie takie Ksiazki :)
Juz takich pare przeczytalam.
Nap. "Milosc 13-latki" ,"Sukienka Karoliny"(czy jakos tak..) i wiecej :P
Luboie je,bo latwo i szybo je sie czyta.Na "ilosc 13-latki" potrzebowalam z 2 godzinki!
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #10 : 2005-01-27, 19:57 »
nudnawe aczkolwiek czyta się łatwo i przyjemnie, w sumie szkoda czasu na takie bzdetowe książki.
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #11 : 2005-01-27, 21:00 »
Ja tam nie czytałąm tego :P Widziałam w bibliotece ale uznałam,że głupie bedzie i nie wypożyczyłam :lol:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #12 : 2005-07-24, 21:15 »
Jestem aktualnie w trakcie czytania "Pożeracza serc" :D czytałam jeszcze dwie: "Wymarzona randka" i "Komputerowa miłość". Te książki potwornie mi się podobają tylko wkurza mnie to ze za kazdym razem są inni bohaterowie :lol: ja lubię książki wielotomowe :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej małolaty :)
« Odpowiedź #13 : 2005-07-24, 21:50 »
Doszlam do wniosku ze tak ogolnie lepiej czytac ksiazki ktore cos po sobie pozostawiają w glowie. A ksiazkach z tej seri jak juz pisałam zakonczenie w 99% jest takie same.. Ale czasem, jak nie chce Wam sie za duzo myslec nad tym co czytacie, to polecam :D
Zapisane

goldinka

  • Gość
Odp: Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej ma?olaty :)
« Odpowiedź #14 : 2005-07-25, 09:53 »
Ja mam w domu t? ksi??ke i mam jeszcze jedn? w takiego typu (niepami?tam jak?  :lol: )
Nieczyta?am jeszcze ale mam zamiar :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nie dla mamy nie dla taty lecz dla kazdej ma?olaty :)
« Odpowiedz #14 : 2005-07-25, 09:53 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.161 sekund z 26 zapytaniami.