Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Graham Masterton  (Przeczytany 5643 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #30 : 2005-07-19, 21:47 »
Tak :) dobrze kojarzysz :)
mały Lenny i jego potwór ze snów,mordujący ludzi....
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #31 : 2005-07-19, 21:50 »
no to źle kojarzę:] bo nie pamiętam żadnego lennego, kojarzę za to Springera , wojowników nocy (kasyx, xaxa, samena i tebulot...) oraz diabła o imieniu yam... you... coś co trudno wymówić, no i jego potomstwo przypominające węgorze, rodzace się jak obcy...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Apiska

  • Gość
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #32 : 2005-07-19, 21:52 »
Własnie czytam Demon Zimna bodajże :d
Ciekawie sie zapowiada :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Graham Masterton
« Odpowiedz #32 : 2005-07-19, 21:52 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #33 : 2005-07-19, 21:54 »
No to "Śmiertelne sny" są późniejsze bo Kasyx traci siły/zostaje uwięziony w śnie Lenny'ego pokonany przez potwora zwanego Cieniem :) a Wojownikami Nocy są 4 niepełnosprawni w tym ojciec chłopca (uuuups chyba za duzo pisze :P)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-19, 21:57 autor malutka »
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #34 : 2005-07-19, 21:59 »
kasyx umiera? szkoda - fajny był... hmmm  ciekawe co się stało z resztą wojowników...
apiska - demon zimna jest najsłabszą książka z serii "rook" (w każdym razie wg. mnie) czytałaś już "kły i pazury"? jeśli nie to moge ci powiedziec w jaki sposób skończył pierwszy kot rooka...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #35 : 2005-07-19, 22:01 »
Reszta wojoników jest zbyt słaba,by walczyć bez jednej osoby dlatego Springer wybiera nowych wojowników,a tamci zostają wyznaczeni jako osoby do rekrutacji nowych wojowników.Czwórka tych nowych to potomkowie najlepszych wojowników jacy istnieli.
Dobra nie pisze więcej :P
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Apiska

  • Gość
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #36 : 2005-07-19, 22:03 »
Nie czytałam :)
Mówisz że słaba ? To co zrezygnować z czytania ?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #37 : 2005-07-19, 22:07 »
w sumie zapowiada się raczej na kicz.... czyli to co typowe - starzy sa zbyt słabi etc. zresztą wątpie bym to przeczytała - źródlo moich ksiązek jest w miejskiej bibliotece, a nie widziałam do tej pory 'śiertenych snów"... trudno - jakoś przezyję...

ps. skoro lubicie krwawe opisy to zapraszam do przeczytania tego co napisałam... do krwawych opisów zachęciły mnie właśnie książki mastertona... (i ładnie prosze o krytykę)


Data wysłania: 2005-07-19, 21:05
Absolutnie nie rezygnować, ja po prostu zaczęlam mieć wyrafinowane gusta - no i mam taką zasadę że jak jest jakaś seria to musze dosłownie czytac wszystko po kolei... dopóki u mnie w bibliotece nie było większosći tej serii to nawet nie zaczynałam czytać... (w końcu zdobyłam wszystkie optrocz jednej)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #38 : 2005-07-19, 22:08 »
Ale o tych starych jest jedynie wzmianka,a z udziałem Kasyx'a jest tylko jedna walka.Cała książka jest o tych nowych wojownikach.Może i ciekawa bylaby dla Ciebie :) mnie akurat o Wojownikach Nocy nie ciekawi zbytnio :)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Forum Zwierzaki

Odp: Graham Masterton
« Odpowiedz #38 : 2005-07-19, 22:08 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #39 : 2005-07-19, 22:13 »
Może mi się spodoba - nie wiem dopoki nie przeczytam... chociaż to że kasyx gienie we śnie jest nieco idiotyczne bo w "wojownikach nocy" na końcu... dobra, nie powiem, nie będę psuć innym zabawy.

Ogolnie przy mastertonie to king wymięka, a w porównaniu z koonzem znika masterton... hehe, a ze na razie mam "parę" (15) książek koonza pod ręką więc szybko mastertona szukać nie zcaznę...:]
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Graham Masterton
« Odpowiedź #40 : 2005-07-24, 15:34 »
Tengu rzeczywiście bardzo ciekawe :wink: mam nadzieję,że jutro znajdę jakieś nowe tytuły Mastertona w bibliotece :)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 24 zapytaniami.