Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Wejść tam nie można" E. Błaszczyk  (Przeczytany 1586 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
"Wejść tam nie można" E. Błaszczyk
« : 2005-06-12, 22:11 »
"11 maja minie pięć lat od tragicznego wypadku Oli. W ciągu kilku minut życie Ewy Błaszczyk zmieniło się diametralnie. Kariera zawodowa zeszła na dalszy plan wobec walki o każdy dzień życia córki. Wejść tam nie można jest niezwykłym świadectwem codziennego pokonywania lęku i cierpienia, zmagania się z barierami społecznymi, medycznymi i finansowymi. To intymny reportaż obrazujący sytuację rodzin dotkniętych dramatem dziecięcego urazu mózgu, a zarazem autoportret znakomitej artystki."


Książka nowa...dopiero od niedawna na rynku. Ale napewno warto ją przeczytać :) Nie przeczytałam jeszcze,ale miałam w ręku "reklamówke-zapowiedź" z Targów Książki i te kilka stron zrobiło na mnie wielkie wrażenie,więc napewno przeczytam całą książkę. A może ktoś z was już czytał???

Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: "Wejść tam nie można" E. Błaszczyk
« Odpowiedź #1 : 2005-06-17, 20:10 »
Czytalam niedawno w "Wysokich Obcasach" obszerny wywiad z Ewa Blaszczyk, mial on byc wlasnie wprowadzeniem do tej ksiazki. Na pewno wartosciowa pozycja, ale ja akurat za takimi lekturami nie przepadam.
Zapisane

iwa

  • Gość
Odp: "Wejść tam nie można" E. Błaszczyk
« Odpowiedź #2 : 2005-07-06, 22:33 »
kupiłam sobie dzisiaj książkę :( chyba nie przejdę tego... za dużo emocji, jak narazie :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Wejść tam nie można" E. Błaszczyk
« Odpowiedz #2 : 2005-07-06, 22:33 »

Qaś

  • Gość
Odp: "Wejść tam nie można" E. Błaszczyk
« Odpowiedź #3 : 2005-08-23, 16:31 »
a
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 22 zapytaniami.