Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Fajna książka ;).  (Przeczytany 6314 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Fajna książka ;).
« : 2006-10-23, 11:03 »
Polećcie mi ludzie jakąś fajną książkę,którą mogłabym sobie kupić ;).Interesują mnie głównie przygodowe :) oraz mogą też być związane ze zwierzętami(ale nie poradniki "jak wychować psa" tylko takie bardziej gryzoniowe :P).A cena ...No cóż,najlepiej żeby była do 15 zł :).I książka dosyć gruba,a nie jakaś 50 kartkowa xD.
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Fajna książka ;).
« Odpowiedź #1 : 2006-10-24, 16:03 »
Gryzoniowa książka... moze Dom Obiecany?  :P ksiażka o myszy która mieszkała w żywopłocie, potem wyruszyła w poszukiwaniu domu, bo miała wizję... potem znalazła dom gdziem ieszkały różne mysie plemiona, i ten mysz próbował sie wśródn ich odnalezc,  bla bla bla...  :P nawet gruba, nie jets to jakaś tam bajka dla dzieci xP może ci sie spodoba ^^
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Fajna książka ;).
« Odpowiedź #2 : 2006-10-24, 17:10 »
Z ksiazek o gryzoniach znam "Wiedzmy" Roalda Dahla, "Fredi, dzikie zycie chomika" Dietlof Reiche, "Bitwa o Redwall" Brian Jacques, "Atak myszy" Manjula Padma, "Opowiesc o Despero" Kate DiCamillo, "Zadziwiajacy Maurycy i jego uczone szczury" Terry Pratchett  no i legende o Popielu ;) Chyba, ze chodzi ci o poradniki...?
A przygodowe z udzialem ludzi to np. "Dolina Smierci" James Oliver Curwood, "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz, "Przypadki Robinsona Cruzoe" Daniel Defoe.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Fajna książka ;).
« Odpowiedz #2 : 2006-10-24, 17:10 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Fajna książka ;).
« Odpowiedź #3 : 2006-10-24, 17:44 »
"Dom obiecany" już polecałam, tego samego auora "Spalony dąb" - też o zwierzkach. Co do przygodowych... polecę Ci za kilka lat... :P te co ja czytam... Khem, ale jak ktoś np. lubi "Wyspę skarbów", to polecam "prekłel" "Złoto z Porto Bello". Miło wspominam "Przygody Meliklesa Greka" i "Diossosa"... :)

P. S. Po co kupować? Możesz poczytać z biblioteki i kupić najfajniejszą.
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Fajna książka ;).
« Odpowiedź #4 : 2006-10-24, 18:52 »
charon,właściwie to masz rację :).Tylko ja w szkolnej bibliotece wyczytałam już chyba wszystkie przygodówki :P (tzn.te co bibliotekarka polecała - w większości).
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Fajna książka ;).
« Odpowiedź #5 : 2007-07-21, 19:12 »
No to ponawiam pytanie, szukam książek przygodowych :).
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 24 zapytaniami.