Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: dobre sklepy akwarystyczne...  (Przeczytany 1001 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hardi

  • Gość
dobre sklepy akwarystyczne...
« : 2004-10-05, 00:26 »
Szukam jakiegoś dobrego sklepu akwarystycznego, najlepiej z okolic Jastrzębia, Żor, Wodzisławia i Rybnika, ale mogą być również Katowice i okolice. Te, które ja znam są beznadziejne, akwaria robione przez „pana Józia w garażu na kolanie”, silikon jest zapaprany i wygląda to strasznie nieestetycznie, boję się, że takie akwarium 200 litrowe rozcieknie się, filtry i grzałki z najniżej półki i ogólnie beznadzieja. Nie chcę kupować sprzętu w wysyłkowym sklepie internetowym, gdyż wolę przywieść akwarium samemu do domu, a po za tym, gdy coś nawali ze sprzętu, to mogę iść do fizycznego sprzedawcy i żądać reklamacji, a nie pisać emalie i wysyłać sprzęt gdzieś na drugi koniec polski. Więc jeśli znacie dobrze wyposażone sklepy akwarystyczne (zoologiczne) to dajcie znać.
Zapisane

moody

  • Gość
dobre sklepy akwarystyczne...
« Odpowiedź #1 : 2004-10-05, 08:32 »
cześć hardi skąd ty jhesteś ?? ja jestem z żor i najlepszy dla mnie jest sklep na osiedlu sikorskim jak i sklep na starych żorach a z tańszych to na pkp pawlikowskim i na sikorskim pozdrawiam powstał nowy w auchan ale  dopiero startuje więc nie oceniam go
Zapisane

Hardi

  • Gość
dobre sklepy akwarystyczne...
« Odpowiedź #2 : 2004-10-05, 10:50 »
Ja jestem z Jastrzębia Zdroju. W takim razie wybiorę się do Żor, ale podaj mi dokładne adresy tych sklepów. Mam nadzieję, że mają bardzo duży wybór sprzętu i to tego właśnie lepszego, takich firm jak Aquael, Hagen Fluval, Jager itd.
Zapisane

Forum Zwierzaki

dobre sklepy akwarystyczne...
« Odpowiedz #2 : 2004-10-05, 10:50 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.168 sekund z 26 zapytaniami.