Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: odchody  (Przeczytany 1131 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nokija

  • Gość
odchody
« : 2005-11-06, 22:24 »
chcialam sie dowiedziec jak sie pozbywacie i radzicie z odchodami rybek, bo troche tego jest,
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: odchody
« Odpowiedź #1 : 2005-11-07, 12:34 »
przy podmianie wody są usuwane.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: odchody
« Odpowiedź #2 : 2005-11-08, 00:00 »
no własnie że nie do końca, bo jak wymieniasz tylko 1/3 wody to sciągniesz mniej więcej 1/3 tego bagna z dna...reszta włazi miedzy kamienie albo sie rozłazi przy ruchach odmulacza po całej wodzie...:(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: odchody
« Odpowiedz #2 : 2005-11-08, 00:00 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: odchody
« Odpowiedź #3 : 2005-11-08, 09:15 »
przeciez nie chodzi o usunięcie wszystkiego, bo przeciez nie zapominajmy, ze odchody sa nawozem dla roslin (jeśli nie ma ich za duzo). sterylne warunki to idiotyzm wypromowany przez kulturę i nie popadajmy w paranoję. chodzi o usunięcie tego co razi, czego jest za dużo i co pływa widocznie a nie całości. niech będzie trochę tego, bo przecież większość chce mieć zbiornik zblizony do naturalnych warunków, a by to uzyskac potrzebna jest równowaga.
moje rybcie robią jak się patrzy (dosłownie, bo to spore okazy) a jednak nie tylko akwa ładnie wygląda, ale i rybcie mają się dobrze a rośliny rosna jak najęte :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: odchody
« Odpowiedź #4 : 2005-11-08, 10:36 »
hmmm...To może ostatnio za bardzo czyszczę bo roslinki zaczęły marniej rosnąć ? :hmmm: :mysli:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 25 zapytaniami.