Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: "Ekologiczny" terroryzm  (Przeczytany 61423 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
"Ekologiczny" terroryzm
« : 2008-07-25, 23:42 »
Jak daleko sie posuniecie?

tak dla przykładu
http://7dni.wordpress.com/2007/05/30/ekoterrorysci-przed-sadem/
http://cywilizacja.ien.pl/?id=509
Nie jesteście święci a swoimi ideami zarażacie młodzież i szkodzicie całemu światu...
Taka jest prawda o pseudo-ekologach.
Obrzucanie błotem prawdziwych miłośników przyrody to tylko początek wandalizmu...
http://pl.indymedia.org/pl/2008/03/35273.shtml?comments=true
do tego dążycie???
Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #1 : 2008-07-25, 23:56 »
Taka jest prawda o pseudo-ekologach.
przypadkowo zauważyłes cos waznego, dlaczego uwazasz ze my podpalamy auta, ze my napadamy na rzeznie, czy wyprawiamy inne rzeczy?
zreszta słowa kierujesz do nas, forumowiczów, ale to forum nie ejst ekologów (chociaz sa tu tacy z czego sie bardzo ciesze :) ) a miłośników zwierząt, czy przeciwko nim tez cos masz? zabronisz kochania zwierzat, a moze dlatego ze je kochamy szkodzimy im w jakis sposób?
ptica nie zakładaj od razu ze popieramy takie akcje, przez takie czy inne działania  ekolodzy sa pojmowani jako terrorysci i obrazani przez ludzi

jeden z komentarzy do odstatniego linku
Cytuj
No i znowu jakieś k*** zwaliły tą ambonę co z niej zawsze latem dymu od pożarów lasu wypatrywaliśmy
pogratulowac rozumu i szacunku, wypatrywanie dymu? chyba na polu bo tylko to widac z ambony ustawionej przy wejciu do lasu, gdzie 'za plecami' jest sciana drzew...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #2 : 2008-07-26, 00:17 »
Od czegoś się zaczyna fanatyzm....
najpierw są płytkie przemyślenia,później durne protesty,następnie drobne wykroczenia i przestępstwa na pobiciach i morderstwach kończąc .....
wiesz jak to jest....zasiej ziarno a i na pustyni coś wyrośnie..
Zaczynam Was podejrzewać o jakieś niecne zamiary pod przykrywką "miłości do zwierząt"...
zaczyna się niewinnie a dla wielu kończy tragicznie...
Zapisane
Darz Bór!!!

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #2 : 2008-07-26, 00:17 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #3 : 2008-07-26, 00:34 »
czy chcesz powiedzieć ze pójdziemy do lasy z nozem i bedziemy atakowac napotkanych mysliwych? :hmmm:
najpierw są płytkie przemyślenia,później durne protesty,następnie drobne wykroczenia i przestępstwa na pobiciach i morderstwach kończąc .....
przy protest przeciwko rzezni fok w kanacie był durny? przemarsz pod ambasada chin, protest  przeciwko zabijaniu zwierząt dla futer, czy te protesty twoim zdaniem tez sa durne, jeszcze np. http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,34173.0.html ?
drobne wykroczenia? np. jakie?
morderstwa, podaj przykład.
ja moge podac przykład zabicia człówieka przez mysliwego, moze i pomyłka (człowiek i jeleń, podobne sa przeciez do siebie) ale fakt pozostaje faktem, zginał człówiek z rak mysliwego, innym razem zginał mysliwy z rak mysliwego...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #4 : 2008-07-26, 00:55 »
PTICA nie mierz ludzi jedną miarą, proszę Cię.
Jeżeli masz jakieś ALE do ekologów, to wybierz się na ich forum i im potruj życie.
My jesteśmy tylko miłośnikami zwierząt.
Zapisane

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #5 : 2008-07-26, 00:55 »
Z przyjemnością....widzę że ty też nie czytasz linków które podaję ...nieładnie :)
1)zniszczenie mienia:
ambony futra szyby wystawowe itp....
2)poważniejsze
cytat z linku którego nie czytałaś!!!!

""
Ekoterror

„Byłabym uradowana, gdyby pierwszy naukowiec został zabity przez aktywistę wyzwolenia”.

V. Smith22

 

Skoro radykalni ekolodzy-animaliści zrównują wartość życia człowieka i zwierzęcia, jeżeli rzecznik organizacji Earth First! David Barbarash nie dostrzega różnicy „między przyrodzonymi prawami człowieka i przyrodzonymi prawami zwierzęcia”, jego kolega Roderick Nash zalicza zwierzęta do „wyzyskiwanych mniejszości”23, zaś w oświadczeniach radykałów co rusz używa się określeń w rodzaju: „masowe mordowanie zwierząt”, czy „zwierzęcy holocaust”(!)24, stąd logicznym krokiem wydaje się podjęcie wszelkich działań dla powstrzymania tego „morderczego procederu”.

W świecie mnożą się grupy, postulujące konieczność rozpoczęcia walki zbrojnej w obronie zwierząt i środowiska naturalnego. Repertuar ich działań jest nader urozmaicony – od stosunkowo „umiarkowanego” sabotażu ekologicznego (np. uwalnianie zwierząt z ferm hodowlanych, niszczenie wyposażenia rzeźni, cyrków, obiektów myśliwskich i sportowych, sklepów mięsnych, rybnych i futrzarskich, również laboratoriów dokonujących wiwisekcji), poprzez bezpośrednie napaści na „wrogów ekologii” (m.in. oblewanie farbą, krwią i kwasem osób noszących futra, pobicia) aż po regularne działania terrorystyczne (zamachy bombowe, podpalenia, taranowanie statków wielorybniczych, próby zabójstw).

W USA w awangardzie zielonej zbrojnej rewolty kroczyły bądź nadal kroczą takie organizacje, jak: Earth First!, Animal Liberation Front, Earth Liberation Front, Vegan Front, Gaia Liberation Front, Justice Department, Militant Direct Action Task Force, David Organization, Paint Panthers, Animal Avengers, Meat Free Mission.

„Żadnych kompromisów w obronie matki Ziemi!” – nawoływali aktywiści Earth First! Grupa, szermująca hasłami „biocentryzmu” i „głębokiej ekologii” (choć z czasem jej założyciele znaleźli się pod pręgierzem nowego pokolenia adeptów, za rzekomy „rasizm, mizoginizm i seksizm”) specjalizowała się w ekosabotażu. Jej członkowie na masową skalę wbijali w pnie drzew długie gwoździe, stwarzając zagrożenie dla pracowników przemysłu drzewnego, niszczyli linie wysokiego napięcia, próbowali nawet dokonać dywersji w fabryce broni nuklearnej.

Z kolei Animal Liberation Front (ALF) upodobał sobie ataki na uniwersytety i rolnictwo. W latach 1979-1993 jego aktywiści uderzyli w 63 instytuty akademickie, 21 prywatnych laboratoriów badawczych oraz 76 przedsiębiorstw branży rolno-spożywczej, przysparzając strat sięgających niemal 8 mln USD. Lata 1996-2002 przyniosły ponad 600 ataków terrorystycznych i sabotażowych samych tylko ALF-ELF, i wynikające z nich straty obliczane na 43 mln USD.

„Nikt jeszcze nie zginął, ale czas nadejdzie” – zapowiadał przed laty aktywista ALF Keith Mann. Od tego czasu odnotowano już pierwsze ofiary. Na skutek szpikowania drzew długimi gwoździami, poniósł śmierć drwal w Ukiah, a pracownik tartaku w Cloverdale (Kalifornia) został ciężko ranny. Realne zagrożenie dla ludzkiego życia stwarzało podkładanie bomb, podpalenia magazynów chemicznych i cystern z paliwem, samochodów terenowych (ponoć bardziej zanieczyszczających środowisko niż zwykłe automobile), podcinanie hamulców w pojazdach „niesłusznych” firm.

Przykład amerykańskich ekstremistów okazał się zaraźliwy. Ich pobratymcy w Wielkiej Brytanii, na przestrzeni zaledwie trzech lat (1990-1992) popełnili aż 3000 przestępstw. Na czoło w tym niesławnym rankingu wysunęły się: Front Wyzwolenia Zwierząt, Milicja Wyzwolenia Zwierząt, Departament Sprawiedliwości, Front Wyzwolenia Ziemi, Brytyjskie Stowarzyszenie Sabotażystów Polowań. Lokalną specyfiką jest obecność w tym gronie, obok ugrupowań ultralewicy, również formacji skrajnie prawicowych (np. Patriotic Vegan and Vegetarian Society).

Akcja bojowa na Wyspach rozpoczęła się jeszcze w latach 80. 24 października 1984 r. w południowej Anglii miała miejsce skoordynowana operacja czterech grup bojowych ALF – zniszczono (młotami kowalskimi) wyposażenie dwóch laboratoriów naukowych; ciężko pobito w domu dyrektora jednego z nich (napastnicy posłużyli się żelazną pałką); trzy osoby odniosły rany w wyniku napaści na schronisko dla psów. Również w 1984 r. aktywiści ALF zatruwali butelki szamponu w sklepach Londynu, Leeds i Southampton. W latach 1993-1994 brytyjscy animaliści podłożyli 29 bomb, wysłali 42 listy-pułapki, eksplodujące podczas otwarcia, jak też 61 „pułapek na myszy” – przesyłek raniących adresata sprężynowym ostrzem, skażonym zarazkami śmiertelnej choroby. Odnotowano również pogróżki, iż zatruwane będą znajdujące się w sprzedaży słodycze oraz indycze mięso25.

Zbrojne formacje radykalnych ekologistów stanowią margines ruchu (w Wielkiej Brytanii w ekoterroryzm zaangażowanych jest ok. 200 osób). Jednak frazeologia ekstremistów trafia w gust części idealistycznie nastawionej, a przy tym spragnionej mocnych wrażeń młodzieży.

„W Polsce ludzie boją się mówić otwarcie o wsparciu dla grup sabotażowych. Trochę szkoda. (...) Tyle, ile jest miast w Polsce – tyle jest potrzeb!” – wzdycha rzewnie aktywista ALF-Polska, by zaraz stwierdzić z niepokojącym entuzjazmem: „Sabotaż niejedno ma imię (...). A podobno powstają już pracownicze grupy sabotażu; co tylko może cieszyć!!!”26.""""


można mnożyć przykłady...

a zaczyna się tak niewinnie  :D

tu jest przystępniej :)
http://www.sciaga.pl/tekst/42541-43-ekoterror_ekoterroryzm

Mam nadzieje że WY jeszcze nie jesteście na tym etapie bo ja jako myśliwy mogę być potencjalnym obiektem Waszego ataku.
Zapisane
Darz Bór!!!

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #6 : 2008-07-26, 10:21 »
Od czegoś się zaczyna fanatyzm....
najpierw są płytkie przemyślenia,później durne protesty,następnie drobne wykroczenia i przestępstwa na pobiciach i morderstwach kończąc .....
wiesz jak to jest....zasiej ziarno a i na pustyni coś wyrośnie..
Zaczynam Was podejrzewać o jakieś niecne zamiary pod przykrywką "miłości do zwierząt"...
zaczyna się niewinnie a dla wielu kończy tragicznie...
Jako osoba związana z ekologią muszę zabrać głos w tej sprawie. Po pierwsze kierowanie tych słów do naszego Forum jest nie na miejscu, ponieważ to nie dotyczy jego użytkowników.
Po drugie podajesz bardzo skrajne przykłady, których jako ekolog nie popieram, ponieważ uważam, że ratować przyrodę można tylko w sposób pokojowy. Nawet wtedy stajemy się obiektem ataku niektórych ludzi czego jawnym przykładem jest pobicie kolegi Adama Wajraka oraz grożenie jemu samemu w czasie walki o dolinę Rospudy.
Po trzecie skrajne ruchy najczęściej umierają w sposób naturalny lub stają się mniej zradykalizowane.
Po czwarte Wy myśliwi  nie macie nic  na sumieniu prawda?
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #7 : 2008-07-26, 11:43 »
Jako osoba związana z ekologią muszę zabrać głos w tej sprawie. Po pierwsze kierowanie tych słów do naszego Forum jest nie na miejscu, ponieważ to nie dotyczy jego użytkowników.
Po drugie podajesz bardzo skrajne przykłady, których jako ekolog nie popieram, ponieważ uważam, że ratować przyrodę można tylko w sposób pokojowy. Nawet wtedy stajemy się obiektem ataku niektórych ludzi czego jawnym przykładem jest pobicie kolegi Adama Wajraka oraz grożenie jemu samemu w czasie walki o dolinę Rospudy.
Po trzecie skrajne ruchy najczęściej umierają w sposób naturalny lub stają się mniej zradykalizowane.
Po czwarte Wy myśliwi  nie macie nic  na sumieniu prawda?
Wszyscy tak na początku mówią.... :)
A tak na serio , to czy nie wydaje się Tobie że "zieloni" zaczynają zamieniać tą całą zabawę w ochronę środowiska w walkę polityczną i zbrojną ,a fora podobne do tego nie są wylęgarnią przyszłych bojówkarzy ....?
Ja też uważam niektóre wasze cele za słuszne i walczę na poziomie lokalnym z kopalniami żwiru ale robię to całkowicie legalnie.
Wy natomiast uderzacie w dzieci a im łatwo wmówić różne bzdety i zamieszać w główkach.
Moderatorzy tego forum nie szanują prawa nazywając mnie "ciulem drogowym"....jest to jawne nawoływanie do łamania przepisów drogowych ...zarzucono mi tu kilka razy że trzymam się litery prawa i że to głupie...
Wydaje mi się że zaczyna się od małych rzeczy a kończy się na poważnie...
To forum jest tego jaskrawym przykładem...
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080716/AKTUALNOSCI/57130895
Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #8 : 2008-07-26, 13:54 »
Z przyjemnością....widzę że ty też nie czytasz linków które podaję ...nieładnie :)
1)zniszczenie mienia:
ambony futra szyby wystawowe itp....
2)poważniejsze
cytat z linku którego nie czytałaś!!!!
chodziło mi czy ty cos doswiadczyłęs czy tylko przeczytałes o akcjach których nie musimy popierac, czy my gdzies namawiamy by atakować tych 'zlych' ?
Wy natomiast uderzacie w dzieci a im łatwo wmówić różne bzdety i zamieszać w główkach.
to można powiedzieć o planach uczenia dzieci w szkole o myślistwie, chociaz o ile byłaby mówiona prawda i tylko prawda to ok, ale watpie w to i myśliwi byliby przedstawieni tylko jako ci dobrzy którzy strzelają bo musza a tak to opiekujas ie zwierzatkami, bzduuura

Moderatorzy tego forum nie szanują prawa nazywając mnie "ciulem drogowym"
każdego moga poniesc nerwy, swoja droga ty tez obrażałes Lisa nazywajac go 'ciulem', swoja droga przypomne twoja słowa
Cytuj
czy zwróciłeś uwagę na to że Ciul w gwarze łowieckiej nie jest określeniem obraźliwym
:P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #8 : 2008-07-26, 13:54 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #9 : 2008-07-26, 14:49 »
Proszę o konkretny przykład, jakie moje wypowiedzi dają Ci, Ptica, prawo podejrzewać, że mącę w głowach młodym ludziom i wychowuję przyszłych terrorystów.
Zapisane
IBDG Wrocław

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #10 : 2008-07-26, 15:13 »
chodziło mi czy ty cos doswiadczyłęs czy tylko przeczytałes o akcjach których nie musimy popierac,
W obwodzie łowieckim 91 zniszczono w ostatnim okresie 3 ambony(obwód w moim kole),natomiast na 92 zniszczono 1 ambonę.
W sumie 4 ambony o wartości około 1200zł każda.
ponadto skradziono sól i połamano lizawki.
Okoliczni rolnicy jak biorą sól z lizawek nigdy ich nie niszczą.Tym razem byli  to goście z miasta....zostawili tyle śladów że znaleźliśmy ich w 2 godziny...łatwizna... :)

Proszę o konkretny przykład, jakie moje wypowiedzi dają Ci, Ptica, prawo podejrzewać, że mącę w głowach młodym ludziom i wychowuję przyszłych terrorystów.
Daj spokój .... chodzi o całokształt i wiesz o tym :)
Ogólne nastawienie i wrogość ..Wy zarzucanie nam to samo :) itd.... tylko że my nikogo nie napadamy,nie niszczymy czyjejś pracy,nie nawołujemy do nielegalnych działań...itd.
Darz Bór!
Zapisane
Darz Bór!!!

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #11 : 2008-07-26, 15:21 »
czy chcesz powiedzieć ze pójdziemy do lasy z nozem i bedziemy atakowac napotkanych mysliwych? :hmmm:
A ja właśnie dziś na grzybach byłam i nóż zgubiłam w lesie o.O

Ptica  :roll: my do was spokojnie odpowiadamy, to wy jesteście agresywni wobec nas -.-

Zamiast nas oskarżać o planowanie wybycia ambon w lesie itp.
może byś w końcu udowodnił te lepsze strony myślistwa lub coś -.-

I wogóle to nie znaczy, że jak wiele osób jest tu niepełnoletnich,
to że swoich rozumów nie mamy...
Myślisz, że np. gdyby IBDG założyła wątek : "Zabijcie się"
to byśmy się pozabijali  :olaboga:
Nie powinieneś ją oskarżać, że nam głupoty pisze :pukpuk:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #12 : 2008-07-26, 16:20 »
A ja właśnie dziś na grzybach byłam i nóż zgubiłam w lesie o.O

Ptica  :roll: my do was spokojnie odpowiadamy, to wy jesteście agresywni wobec nas -.-

Zamiast nas oskarżać o planowanie wybycia ambon w lesie itp.
może byś w końcu udowodnił te lepsze strony myślistwa lub coś -.-

I wogóle to nie znaczy, że jak wiele osób jest tu niepełnoletnich,
to że swoich rozumów nie mamy...
Myślisz, że np. gdyby IBDG założyła wątek : "Zabijcie się"
to byśmy się pozabijali  :olaboga:
Nie powinieneś ją oskarżać, że nam głupoty pisze :pukpuk:
dobra dobra... :)
z sercem na ręku i kosą ukrytą w lesie.....żartuję :)

O Was to sie obawiam najbardziej bo jesteście bardzo podatni na takie wkręty...
To jest podobne do przekazu podprogowego ...nawet o tym nie wiesz....
Terroryści którzy zaatakowali 11 września też mieli swój rozum...
w imię czego?....17 dziewic po samobójczej śmierci....
ot takie tam.
Nie oskarżam nikogo tylko podejrzewam na podstawie tego co tu widzę....
pranie mózgu -tak bym to określił :)
Darz Bór
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #13 : 2008-07-26, 16:40 »
Daj spokój .... chodzi o całokształt i wiesz o tym :)
Ogólne nastawienie i wrogość ..Wy zarzucanie nam to samo :) itd.... tylko że my nikogo nie napadamy,nie niszczymy czyjejś pracy,nie nawołujemy do nielegalnych działań...itd.
Darz Bór!
A ja nawołuję do nielegalnych działań? Napadam na kogoś, albo do tego zachęcam? Niszczę czyjąś pracę? Daj choć jeden przykład, gdy moje słowa można było podpiąć pod w/w zachowania, a nie zasłaniaj się nic niemówiącym "całokształtem"... Nie uważam myśliwych za miłośników zwierząt i to wszystko. Gdzie tu jakieś zagrożenie terroryzmem widzisz? :roll: 
Zapisane
IBDG Wrocław

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #14 : 2008-07-26, 16:44 »
IBDG ty nam pierzesz mózgi :lol22: :lol:
Tylko mnie też ciekawi czym? :mysli:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #14 : 2008-07-26, 16:44 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #15 : 2008-07-26, 16:54 »
Nie oskarżam nikogo
A własnie to robisz...
Cytat: Ptica
Wy natomiast uderzacie w dzieci a im łatwo wmówić różne bzdety i zamieszać w główkach.
Moderatorzy tego forum nie szanują prawa(...)
Wydaje mi się że zaczyna się od małych rzeczy a kończy się na poważnie...
To forum jest tego jaskrawym przykładem... tylko podejrzewam na podstawie tego co tu widzę....
Artykułujesz swoje podejrzenia, a tu już jest oskarżenie.
pranie mózgu -tak bym to określił :)
Z Twoich słów wynika, że nie mam prawa przedstawić swoich poglądów, bo mogą one komuś "wyprać mózg"...
Tylko Tobie wolno prezentować swoje stanowisko? Możemy jedynie sie z Tobą zgadzać, bo inaczej zagrażamy młodym umysłom forumowiczów? :roll:

No właśnie, PPX, też chciałabym wiedzieć, czym... :P Chyba tym, że mam inne zdanie, niż Ptica i ośmielam sie je wyrażać... A to twórczyni terrorystów ze mnie... :Oo:
Zapisane
IBDG Wrocław

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #16 : 2008-07-26, 16:57 »
podpinam sie do ppx...
PTICA, co my tu niebezpiecznego robimy? na tym forum gromadza sie hodowcy zwierzat, ich milosnicy oraz poszukiwacze wiedzy na ich temat. to, ze czesc z nas bierze udzial w akcjach, majacych na celu pomoc istotom zyjacym na co dzien obok nas - nie czyni z nas fanatykow. jezeli twoim zdaniem kulturalna dyskusja na zwierzece tematy to pierwszy krok do terroru i przestepst - mylisz sie. rozmowa jest podstawa zrozumienia i pokoju. nie jestesmy zli, choc z twoich wypowiedzi przebija takie wrazenie.
owszem, sa osoby takie, o jakich mowisz. jednak nie uogolniaj tego i nie wlaczaj wszystkich milosnikow zwierzat do tej grupy. nie przypinaj ludziom metki, na jaka nie zasluguja. nie zrobilismy nic, czym moglibysmy (my, forumowicze) zasluzyc na takie traktowanie i segregacje. jezeli zas uwazasz, ze jestesmy zrodlem wszelkiego "ekologicznego terroru" na swiecie - odejdz z tego forum, gdyz jesze i ty ulegniesz temu "praniu mozgow" przez IBDG i staniesz sie "zla".
jestem na FZ juz dwa lata, a jakos do tej pory ani nie zabilam zadnego mysliwego, nie zniszczylam zadnego futra, nie bylam na zadnym spotkaniu "sekty ekologicznej" ani nic podobnego. sadzisz, ze to forum istnialoby gdyby propagowano tutaj niebezpieczne poglady lub prano mozgi? nie sadze
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #17 : 2008-07-26, 16:58 »
IBDG może nam Franią mózgi pierzesz ? :co-jest:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #18 : 2008-07-26, 17:15 »
Cóż, moim zdaniem Ptica przyszedł na nasze forum przekonany, że w try miga owinie nas wokół małego palca, udowodni swoje racje i będzie mógł pochwalić się na mysliwskim forum, że rozgromił "zielonych" w drobny pył... Zapomnieli języka w gębie, tak im mądry Ptica zasunął... A tu nic z tego, nikt tu się Pticy nie wystraszył, trochę żartów sobie z niego zrobilismy, czasem nas zdenerwował, za co został opierniczony i tyle... Czuje się nieco lekceważony, i słusznie :P i nie wie już, co jeszcze wymyslić, żeby odejść z tarczą, a nie na... ;) No to wymyslił, że jesteśmy wylęgarnią terrorystów... W sumie nie wiem, czy bardziej jest to głupie, czy śmieszne, ale jako osoba skłonna do śmiechu, korzystam z okazji... :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #19 : 2008-07-26, 17:19 »
moze i tak, jednak spedziwszy ten miesiac z nami powinien zauwazyc, ze nie jestesmy "zielonymi terrorystami" jak zapewne chce nas okreslic... jego oskarzenia i mniemania nie sa sluszne, wiec tak czy siak nie wyszedl "z tarcza" a jeszcze poglebil swoja porazke (jezeli twoje przypuszczenia sa prawdziwe, IBDG)
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #20 : 2008-07-26, 17:25 »
Przypuszczam, że Pticy nie chodzi o prawdę, bo raczej powinien zdawać sobie sprawę z absurdalności zarzutów, tylko o postawienie na swoim... A to "jego" polega na stworzeniu wrażenia, że jesteśmy źli, głupi i niebezpieczni... A mysliwi są dobrzy, mądrzy i ratują świat przed katastrofą... :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #20 : 2008-07-26, 17:25 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #21 : 2008-07-26, 17:28 »
Nawet Renia zauważyła, że Ptica został urażony nazwaniem jego 'ciulem' a sam tak Lisa nazwał ;p
Lis będzie miał co czytać jak wróci ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #22 : 2008-07-26, 17:32 »
Lis bedzie mial sie z czego posmiac :D
wiecie co? jak spotkacie ludzi nie zapomnijcie ich ostrzec, ze udzielacie sie na FZ... my - niebezbieczni ekoterrorysci z wypranymi mozgami - powinnismy ostrzegac ludzi przed nami, zeby mieli czas na ucieczke :lol:
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #23 : 2008-07-26, 17:55 »
Ptica Twoje zarzuty uważam za absurdalne. Moim zdaniem dzięki temu Forum wyrośnie nowe pokolenie ludzi wrażliwych na los wszystkich zwierząt. Bardzo bym tego pragnął.
BTW przepisy prawne należy zmieniać gdy są one absurdalne (takich jest wiele). Jeszcze jeden przykład z mojego ogródka. Na spotkanie z ekologami poświęconemu objęciu ochroną całkowitą całej Puszczy Białowieskiej okoliczni mieszkańcy przyszli z jajkami. Po chamsku obrzucili nimi ekologów i na tym dyskusja się zakończyła. Tymczasem Puszcza Białowieska umiera i zapewne niedługo umrze całkowicie.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #24 : 2008-07-26, 18:57 »
Przypuszczam, że Pticy nie chodzi o prawdę, bo raczej powinien zdawać sobie sprawę z absurdalności zarzutów, tylko o postawienie na swoim... A to "jego" polega na stworzeniu wrażenia, że jesteśmy źli, głupi i niebezpieczni... A mysliwi są dobrzy, mądrzy i ratują świat przed katastrofą... :/
Mi zawsze chodzi o prawdę i dlatego czasami P.Z.Ł. na mnie krzywo patrzy :)
Powtarzam że prawda o łowiectwie jest jego największą siłą ...

Ale w tym wątku mówimy o przyszłych bojówkarzach :)

Zoolog
Po chamsku obrzucili nimi ekologów i na tym dyskusja się zakończyła.
powiedz mi proszę -co mnie to obchodzi...
Tymczasem Puszcza Białowieska umiera i zapewne niedługo umrze całkowicie.
tak...
a dlaczego ?
taki przykład nietkniętej ludzką ręką przyrody nie może sam funkcjonować?
Z tego co wiem leśnicy chcą ją ratować natomiast "ekolodzy" sprzeciwiają się ingerencji ..jak to jest w/g Ciebie z tą puszczą...


Moje zarzuty nie są absurdalne , a czy z tych młodych ludzi wyrosną miłośnicy przyrody czy fanatyczni półprzytomni krzykacze zobaczymy.
Życzę Tobie i wszystkim nam aby młodzież miała prawdziwy obraz świata w którym żyje.
Ten który Wy opisujecie odbiega od realiów życia.Wiesz o tym dobrze jako zoolog...
http://wl.sggw.waw.pl/units/zoologia/01pracownicy/
Zapisane
Darz Bór!!!

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #25 : 2008-07-26, 21:00 »

Ale w tym wątku mówimy o przyszłych bojówkarzach :)


Moje zarzuty nie są absurdalne , a czy z tych młodych ludzi wyrosną miłośnicy przyrody czy fanatyczni półprzytomni krzykacze zobaczymy.


skoro masz takie o nas mniemanie, to podaj przyklad przynajmniej 3 tematow, w ktorych wykazujemy chec agresywnego bojkotowania lub prania naszych mozgow...
przyszlych bojowkarzy tu nie znajdziesz. sznajdziesz tu hodowcow ryb, gadow, plazow, gryzoni, krolikow lub opiekunow psow i kotow oraz milosnikow tych zwierzat. jezeli uwazasz, ze milosc do zwierzat i chec pomocy krzywdzonym zwierzeta w postaci podpisywania petycji i pomocy w gromadzeniu pieniedzy jest podstawa dla "terroryzmu ekologicznego" to wybacz, ale czemu z nami rozmawiasz? odejdz z tego forum i po prostu nie wchodz tu.
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #26 : 2008-07-26, 21:41 »
Bezpodstawne ataki na myśliwych i łowiectwo!
Upraszczanie i sprowadzanie całości do jednego!
Nie macie żadnego prawa atakować i podważać tego co ja uważam za słuszne i prawdziwe.
Was tak naprawdę nikt nie chce słuchać i dlatego z biegiem czasu posuwacie się dalej.
"Pracownia na rzecz ........" a właściwie jej "wolontariusze" już wchodzą w konflikt z prawem i są skazywani przez sądy!
moderator powoływała sie na teksty opracowane właśnie przez tą instytucję!
Dla mnie to wystarczy  :D
Dlatego Was atakuję i będę to robił nadal.
odkrywał przed wami prawdę!
Nie mam nic przeciwko waszym zapędom ekologicznym pod warunkiem że będą one oparte o rzetelną wiedzę niezaprawioną ideologią.
Nie rozumiem w tym całym waszym forum tylko zoologa który powinien znać chociaż podstawy łowiectwa.W końcu to też nauka przyrodnicza  :D
Zapisane
Darz Bór!!!

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #27 : 2008-07-26, 22:06 »
Po co dałeś link o tych pracownikach ? :mysli:
Ptica, my oprócz tego, że twierdzimy i to piszemy na forum (że myślistwo nam się nie podoba)
nie znaczy, że planujemy tępić na maksa wszystkich myśliwych itd.
No to żeby tematu nie zmieniać to napisz i olśnij nas tą 'prawdą'.
Napisz co nie wiemy, a powinniśmy wiedzieć.
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #27 : 2008-07-26, 22:06 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #28 : 2008-07-26, 22:11 »
PTICA, czy my atakujemy? czy my zabijamy mysliwych?
tak samo ty nie masz prawa atakowac i podwazac tego co my uwazamy za sluszne i prawdziwe. mamy wolnosc wyrazania naszych opinii, przekonan i doswiadczen i wyrazamy je miedzy innymi tutaj. zachowujesz sie w tym momencie jak zandarm badz agent rzadawy majacy na celu zmniejszenie lub zniszczenie zainteresowan przyrodniczych, zoologocznych i ekologicznych. swoja przemowa oraz swoimi bezpodstawnymi zarzutami uderzasz w nas i nasze odczucia.mowisz  o opisywanych w przedstawionych przez siebie "terrorystach ekologicznych" ktorych tutaj nie ma. ja cie prosilam o przyklady, ktore wystepuja na tym forum, a ty podajesz mi ogolne ze swiata realnego. watpie, zeby IBDG latala z nozem za mysliwymi i prala mozgi mi, ppx, reni i innym FZ-owiczom.
jezeli zas masz racje, to w tym wypadku TOZ jest organizacja terrorystyczna bo broni zwierzat i ich praw, tak jak my to robimy poprzez slowa i wymienione wczesniej przeze mnie czyny. nie rozumiem, jaka prawde przed nami chcesz odkrywac... o czym? moze i sporo uzytkownikow FZ ma mniej lat niz ty i mozesz nas uwazac za niedoswiadczonych i glupich. ale ja, chociaz mam TYLKO niecale 16 lat, wiem, ze nic co mowisz nie jest zgodne z prawda. FZ nie jest zbiorowiskiem pseudoekologow, przyszlych bojowkarzy, mordercow i podpalaczy, nikt nam tu nie pierze mozgow a my wszyscy tworzymy tutaj jedna wielka rodzine milosnikow zwierzat i chetnie przyjmujemy kazdego nowego przyjaciela animalsow. nie wiem, jak do nas trafiles ale ty ani naszym ani zwierzat przyjacielem nie jestes. widze to po twoich wypowiedziach i stosunku do nas, dlatego wiec jezeli jestesmy zli - zwiadom policje, rzad... niech sami stwierdza, czy jest to legowisko terrorystow i sabotarzystow rzekomych "przyjaciol przyrody" jakimi sa osoby takie, jak np. ty
poza tym - nie masz nic do gadania w kwestii kierunku naszych zainteresowan... mozemy sie interesowac nawet konstruowaniem bomby atomowej, a tobie nic do tego! jezeli zechcemy RZETELNEJ wiedzy - poprosily o nia. ty nam natomiast chcez wcisnac kit "FZ jest be" i moze jeszcze mamy sie do kolka lowieckiego zapisac, bo to twoim zdaniem jest cacy i ladne? o ie! jak juz mowilam: nie podobaja ci sie nasze zapedy to popros rzad o kontrole a samemu wypad, bo cie sila tu nie trzymamy!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #29 : 2008-07-26, 22:53 »
Otwieram wam oczy a to wielka różnica!
Pokazuję wszystkie oblicza ekologii.
Chcę abyście wiedzieli że są ludzie którym zależy na rozgłosie i są też tacy którzy w cieniu prowadzą poważne badania.
Kwestia wyboru drogi .Za czym podążycie ...Wasza sprawa
Zapisane
Darz Bór!!!
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.164 sekund z 32 zapytaniami.