Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Do dołu

Autor Wątek: Co myślicie o ciucheksach?  (Przeczytany 58952 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #240 : 2006-11-15, 20:52 »
Jak ostatni raz byłam w szperaczku to było tyle anych ciuchów, ze moznaby duzo wybrać. szkoda że ja akurat mam za dużo ciuchów, ze się w szafie nie mieszczą, a potrzebowałam tylko czarny, ciepły sweter, którego nie wyszperałam.

Ostatnio mam taką manię kupowania ubrań, ze trudno się powstrzymac od wizyty w szperaczku.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #241 : 2006-11-15, 23:07 »
a ja mam na ten miesiac tyle wydatkow, ze niestety nie wyrobie sie finansowo zeby wybrac sie do szmatlandu...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #242 : 2006-11-16, 19:53 »
Ale fajne spodnie dorwałam, hie hie hie xD Takie podarte, chyba nałogowo będę tam ciuchy kupować :D
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #242 : 2006-11-16, 19:53 »

Nataila

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #243 : 2006-11-16, 20:20 »
Wczoraj wpadłam zupełnym przypadkiem do nowego szmateksu i wyszłam z długą brązową kraciastą spódnicą za całe CZTERY złote :P . A spódnicą teraz zachwycają się moje kumpele [plus pan od angielskiego :lol: ].
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #244 : 2007-01-01, 00:53 »
Ostatnio kupiłam fajna futrzanopodobną czapkę - białą z daszkiem i nausznikami i czarnę bluzeszkę. :)

Kilka dni wcześniej byłam z mama na zakupach i wyszperałam świetne ciemnozielone bojówki. Idealnie na mnie leżały, ale były za długie i trzebaby je obciąć. A że miały na dole nogawek zamek błyskawiczny, to byłoby trudniej obcinać, więc mamuśka odradziła. Potem w domu sama zaczeła żałować, ze nie kupiłam tych spodni :/
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #245 : 2007-01-01, 17:33 »
Ja ostatnio kupiłam sobie aratatkę czerwono-białą ;) wcale nie zniszczona ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #246 : 2007-01-01, 17:40 »
Nie śmiać się - co to jest aratetka?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Qaś

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #247 : 2007-01-01, 17:47 »
Arafatke chyba? ;)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #248 : 2007-01-01, 17:49 »
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #248 : 2007-01-01, 17:49 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #249 : 2007-01-04, 18:12 »
Arafatka to wiem co to jest, jakos nie skojarzyłam.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #250 : 2007-01-04, 21:39 »
a ja kupiłam sliczną sukienkę :D taka w klimacie fartuszka. jak to mój mąż stwierdził: japońska ekspedientka (tokyo i te sprawy w napisach)

no i jeszcze kupiłam slicznego pajacyka <takie ubranko dla małych dzieci dla niewtajemniczonych> Co prawda do nadejścia Fasolki mam jeszcze sporo czasu, ale nie mogłam się oprzeć :) a pajacyk ala Kubus Puchatek :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #251 : 2007-01-04, 21:48 »
pao: Ty to chociaż wiesz mniej więcej kiedy maluch się pojawi... a ja po prostu kiedyś zobaczyłam zarąbiste i w dodatku tanie ogrodniczki i koszulę flanelową na takiego szkraba - ok 12 miesięcy. No i sobie ubranko w szafie wisi i czeka :). Oczywiście nie u mnie, żeby nie zapeszyć ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #252 : 2007-01-05, 10:28 »
ano, tylko ciekawe jakiej płci fasolka bedzie... bo co rusz śliczne rzeczy widze i ciezko sie powstrzymać :D :D :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #253 : 2007-01-07, 17:12 »
Ja ostatnio tez miałam ochote kupić ślicznego pajacyka z rybkami (dla siostry), ale to było bardzo malutkie, ok. 52 cm. i bałam się ze będzie za małe.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #254 : 2007-01-10, 10:49 »
no taki rozmiar to na noworodka :D choc moja gabi jak sie urodziła to miała więcej :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #254 : 2007-01-10, 10:49 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #255 : 2007-01-11, 20:19 »
I nie wytrzymałam, wczoraj kupiłam kilka typowych pakacyków, kilka takich bez nogawek, czapeczkę i sweterek. :D
Tylko teraz żałuję, że tego z rybkami nie kupiłam. :/
No ja właśnie na noworodka potrzebuję, bo to dopiero w kwietniu będzie używane.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #256 : 2007-01-11, 20:40 »
Kasia: a jak się urodzi takie jak w Szczecinie - ponad 7kg noworodek? :shock:. Oczywiście przyszłym rodzicom absolutnie tego nie życzę, niech będzie takie połowę lżejsze :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #257 : 2007-01-11, 21:35 »
no, to 7 kilo to przesada... kolezanka mnie linkiem dziś poczęstowała, nie wiem czy to ku przestrodze? ;)

ja teraz ciuchbudy omija, ale to ze względów czysto finansowych. zaszalelismy z mężem na zakupach ostatnio i teraz trzeba sie pilnować :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Princessa

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #258 : 2007-01-11, 22:14 »
moja babcia dzisiaj stwierdzila ze te dziecko bedzie miala 2,5m wzrostu i 200 kg zywej wagi :lol:

to moze nie do ciucheksow ale sie pochwale :D kupilam sobie dzisiaj takie 2m szalik w czarno-biale paski :D z internetu oczywscie (nie allegro...)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #259 : 2007-01-12, 18:15 »
Moja siostra raczej lekkiej budowy, więc obawiam się, ze nie dałaby rady nosic takiego 7 kg. dziecka.
Na wszelki wypadek do czasu narodzin nie będę nic kupować.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #260 : 2007-01-13, 13:05 »
mama dzisiaj wyszperała mi w ciucheksie golf z h&m'u w biało czarne pasy, luźny, ściagany na dole i przy rękawach. bardzo ładny;].  sumie jak by spojrzeć do mojej szafy to 3/4 rzeczy mam z lumpeksów. I w sumie bardzo się z tego cieszę, bo nie mam tego co wszyscy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #260 : 2007-01-13, 13:05 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #261 : 2007-01-13, 13:11 »
A moja matulka mi wyszperała spodenki 3/4 dżinsowe ^^ A dzisiaj idę rozkładać towar u mamy w sklepie (pracuje w solarium i w ciucheksie :P ), więc nowych ciuszków przybędzie (już ja sie postaram ;) )
Zapisane
Why so serious?

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #262 : 2007-07-17, 06:06 »
UWAGA! odświeżam. Mam nadzieję, że mnie nikt nie zbije :)
Chciałam tylko powiedzieć, że jest źle.... jest bardzo źle... w budynku koło mojej pracy jest ciuchland :D, już mam 3 bluzeczki :D
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #263 : 2007-07-19, 08:32 »
Madziaro, nie przejmuj sie, przynajmniej będziesz miała więcej nowych ciuchów, a co oszczędzisz na ubraniach wydasz na nową szafę. :lol:
Ja już pomału przeprowadzam sie do szafy siostry. :D
To strasznie wciąga. Ja nie potrafię przejść koło mojego ulubionego ciucheksu, a że jest największy w okolicy to zawsze coś znajdę dla siebie. Ostatnio ciuchy były po 2 zł/kg. :) ale niewiele fajnych rzeczy było. Jedynie ojcu kupiłam 2 swetry, a dla siebie spodenki i spódniczke (może nie jest zbyt piękna, ale przynajmniej po domu w niej pochodzę.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #264 : 2007-07-19, 15:27 »
W kompleksie, gdzie mąż ma firmę też jest ciucholand. Była tam pani księgowa i chwaliła. A mnie jakoś nie ciagnie... Może błąd popełniam? ;p

A z szafą nie tak prosto, jeszcze trzeba mieć gdzie ją postawić :P Za zaoszczędzoną w ciucholandzie kaskę raczej większego mieszkania się nie kupi ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #265 : 2007-07-19, 17:04 »
Ale wiekszą szafę można sobie spatrzeć. :P
Ja na razie jestem na etapie "sprzątania" szafy mojej siostry, tzn. patrzę co z jej ubrań pasuje na mnie, a reszte wywalam (siostra mnie zabije jak wróci do domu :oops: ), bo na razie mam niezłą piramidkę na fotelu. :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #266 : 2007-07-19, 19:57 »
Właśnie, największy problem to znaleźć miejsce na większą szafę, u mnie takiego miejsca ni ma :( a już i tak się nie mieszczę z moimi ciuchami, wszystko jest tak "na kopa" dopchane :lol:
Zapisane

Akane

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #267 : 2007-07-20, 12:16 »
Mówiliście że bryczesy można tanio znaleźć w lumpie? To ja lecę jak najszybcieeeej :P

Nic nigdy nie miałam do lumpiarni. Denerwuje mnie że wiele ludzi(głównie to są jeszcze takie dzieciaki) wyśmiewa tych co się tam ubierają.U mnie na osiedlu są dwa lumpy ale są beznadziejne, nie można tam nic znaleźć. Pewnie gdzieś bardziej w centrum miasta to są może lepsze, zobaczę. Za to moja siostra w Poznaniu kupuje zawsze całe sterty lumpów i wychodzi jej to na korzyść :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #267 : 2007-07-20, 12:16 »

szynszylka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 363
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #268 : 2007-07-20, 16:26 »
mi mama kupiła tam kiedys bluzke, czerwona w kwiaty. Patrze na metke - bluzka z H&M, a mama dała chyba za nią parę złotych ;)
Zapisane
Yes, This is a Cult

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #269 : 2007-07-20, 18:16 »
Akane: moja niedoszła bratowa kupiła na ciuchach w Krakowie bryczesy, praktycznie nówki, za 10 zł :)

A ja znowu wczoraj byłam :). Stwierdziłam, że potrzeba mi trochę bardziej wyjściowych bluzek, więc przyniosłam:
- top na ramiączkach z bordowego brokatu
- koszulkę bez rękawów, długą do bioder, z satyny w kolorze kawy z mlekiem
- bluzkę bez rękawów, z wiązaną szarfą na jednym ramieniu, szarfa jest przedłużeniem tyłu bluzki :). Dekolt się ślicznie układa w kilku warstwach. Kolor ceglasty
- nieelegancki podkoszulek z dekoltem w serek, kolor szaroniebieski

i najważniejsze, wynalazłam to:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3b719635ed03c67c
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 24 zapytaniami.