Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dlaczego zszedł?  (Przeczytany 1403 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Dlaczego zszedł?
« : 2007-04-01, 19:01 »
Wczoraj moja ciecia kupila chomika syryskiego ... mial ladna klasteczke i wszystko ale ona ma 3 letniego syna i on cigle stal kolo tego choma i go ogladal ale tam nic mu nie robil ( raczej ) i na drugi dzien o zdechl ... no i teraz pyatnie czemu ??
Ciocia mowila ze jakos rano sie dziwnie kiwal :/
« Ostatnia zmiana: 2007-12-16, 19:33 autor Iras »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Dlaczego...
« Odpowiedź #1 : 2007-04-01, 22:53 »
chorego kupila.... ewentualnie ten 3 latek go uszkodzil.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: Dlaczego...
« Odpowiedź #2 : 2007-04-03, 20:32 »
biedak
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

Forum Zwierzaki

Odp: Dlaczego...
« Odpowiedz #2 : 2007-04-03, 20:32 »

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Dlaczego...
« Odpowiedź #3 : 2007-04-04, 21:03 »
Nie chciałam zakładać nowego wątka ... ale ta ciocia kupiła sobie drugiego chomika tym razem dzungarka ( niestety jednego :/ ) no i on od kilku dni tzn od zawsze siedzi w domku i jak sie reke wsadza do klatki to strasznie syczy itp ... ale ja potem wlozylam reke z ogorkiem to wzial ogorek i znow zaczal syczec :/ a jak wyszedl z domku tzn moja cicia go wywaliła i potem jak bylam z nim sama to dal mi sie glaskac i nawet przez chwile lizal moja reke ... i potem dalam mu spokoj i zaczelam czytac ksiazke o chomach dzungarskich i tam bylo napisane ze najlepeij jest wziazc go na stol albo na kolana czy gdzie to wzielam go do takiego jakby kartonu i mati ( ten 3letni dzieciak ) wszystko zepsul bo zaczal sie smiac strsznie bo ten chomik taki smiechowy byl troche :PP ale na reke dal mi sie wziazc i go do klatki wzielam :/ no i tyle .. a teraz moje pytanie: co zrobic by sie oswoil i w ogole ... ??
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Dlaczego...
« Odpowiedź #4 : 2007-04-05, 08:50 »
miec cierpliwosc. Zwierze nie oswoi sie w ciagu kilku dni, czy tygodnia. I nic na sile.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 25 zapytaniami.