Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Katastrofa :( :( :(  (Przeczytany 1104 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellen

  • Gość
Katastrofa :( :( :(
« : 2004-03-01, 19:52 »
Jestem wkurzona i zalamana  :grr: Naprawa mojego zepsutego filtra dala efekt krotkotrwaly i w efekcie dwa dni temu filtr szlag trafiz calkowicie. Efekt: peeelno glonow, gowno a nie woda, chory bojownik i padl mi CALY 30 dniowy narybek!  :(  :grr: Zaraz jade po nowy filtr, a potem kuracja bojowniczka biednego. Buuu...  :cry:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #1 : 2004-03-01, 19:55 »
Uuu :( A co bojkowi jest??
Zapisane

Raffy

  • Gość
Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #2 : 2004-03-01, 19:59 »
ellen, kup lepiej 2 filtry .. jeden w akwa a drugi na zapas

i cię mocno współczuję :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedz #2 : 2004-03-01, 19:59 »

kasia

  • Gość
Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #3 : 2004-03-01, 20:25 »
Oj, współczucia.
Nam w szkolnym akwa też keidyś padł filtr i nieciekawie było...  :roll:
Zapisane

Ellen

  • Gość
Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #4 : 2004-03-01, 22:47 »
Uff... sytuacja chwilowo opanowana. Nowy filtr (Aqua El FAN 2) dziala dobrze, MFC wlane, jutro wyczyszcze caly ten syf, bo juz dzisiaj nie mam sily.
Zapisane

Asmi

  • Gość
Re: Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #5 : 2004-03-02, 07:59 »
Cytat: Ellen
Jestem wkurzona i zalamana  :grr: Naprawa mojego zepsutego filtra dala efekt krotkotrwaly i w efekcie dwa dni temu filtr szlag trafiz calkowicie. Efekt: peeelno glonow, gowno a nie woda, chory bojownik i padl mi CALY 30 dniowy narybek!  :(  :grr: Zaraz jade po nowy filtr, a potem kuracja bojowniczka biednego. Buuu...  :cry:


Nie wiem czy Ci wspolczuc czy tez obsztorcowac. Takie zachowanie akwarysty jest kary godne co tez sie stalo, tylko ze za cene zycia rybek. Nie wiem jak duze masz akwarium, ale powinno sie miec dwa filtry i to nie jeden w zapasie, ale oba pracujace wlasnie na takie "okazje". Jak jeden nawali drugi pracuje.
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #6 : 2004-03-02, 10:08 »
Ellen ja też mam taki filtr jak kupiłaś dobry jest choć ostatnio mi sie przytyka
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #7 : 2004-03-02, 11:01 »
kurde jak pech to pech..
Szczerze to jak to filtr turbinkowy to nie wiem jak to mozliwe..
moj filtr jakiejś smiesznej firmy chodzi 8 lat!! i go w koncu wymieniłem bo wstyd,,
a pozatym sie wyrobił i strasznie terkotał in lo freq...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Re: Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #8 : 2004-03-02, 20:48 »
Cytat: Asmi
Cytat: Ellen
Jestem wkurzona i zalamana  :grr: Naprawa mojego zepsutego filtra dala efekt krotkotrwaly i w efekcie dwa dni temu filtr szlag trafiz calkowicie. Efekt: peeelno glonow, gowno a nie woda, chory bojownik i padl mi CALY 30 dniowy narybek!  :(  :grr: Zaraz jade po nowy filtr, a potem kuracja bojowniczka biednego. Buuu...  :cry:


Nie wiem czy Ci wspolczuc czy tez obsztorcowac. Takie zachowanie akwarysty jest kary godne co tez sie stalo, tylko ze za cene zycia rybek. Nie wiem jak duze masz akwarium, ale powinno sie miec dwa filtry i to nie jeden w zapasie, ale oba pracujace wlasnie na takie "okazje". Jak jeden nawali drugi pracuje.

Asmi, ja tez mam jeden :roll: Ale jeszcze na gwarancji [tyle ze nie mam pudelka ani papiera.. ale nie powinien sie spsuc]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Re: Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedz #8 : 2004-03-02, 20:48 »

futermelok

  • Gość
Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #9 : 2004-03-02, 21:04 »
Ja tam nie rozumie jak mozna wykonczyc ryby przez dwa dni bez filtra. Ja tez mam w kazdym akwa jeden filtr i czasem sie zdazy ze jakis padnie ale wtedy ryby mi nie choruja i nie zdychaja trzeba miec niezle zapuszcony zbiornik zeby go wykonczyc przez dwa dni bez filtra.
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #10 : 2004-03-02, 21:42 »
Cytuj

Ja tam nie rozumie jak mozna wykonczyc ryby przez dwa dni bez filtra. Ja tez mam w kazdym akwa jeden filtr i czasem sie zdazy ze jakis padnie ale wtedy ryby mi nie choruja i nie zdychaja trzeba miec niezle zapuszcony zbiornik zeby go wykonczyc przez dwa dni bez filtra.

Też mnie to zastanawiało bo ja w moim akwarium jak gdzieś wyjeżdżam to mam wyłączony filtr, ostatnio cały tydzień były bez filtra i czują się dobrze, glonów nie ma, więc naprawdę dziwne jak akwarium przez 2 dni mogło zarosnąć glonami, a ryby zachorować....
Zapisane

Ellen

  • Gość
Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #11 : 2004-03-04, 20:20 »
Nie napadajcie na mnie. To moje pierwsze akwa i nie wiedzialam, ze trzeba miec 2 filtry. To byl AquaClear 200, pracowal w 85 litrach z jedna rybka - bojownikiem. Zbiornik nie byl zapuszczony. Chodzi o to, ze padl NARYBEK z niewyksztalconym jeszcze labiryntem - z braku tlenu podejrzewam.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Katastrofa :( :( :(
« Odpowiedź #12 : 2004-03-05, 15:40 »
ojj ten narybek padl?? szkoda :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 24 zapytaniami.