Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 119   Do dołu

Autor Wątek: Okres :///  (Przeczytany 288999 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darke Elf K.

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #30 : 2004-07-19, 07:38 »
Olewamy ją na kilka dni i basta, w końcu jej przejdzie...  8)
Zapisane

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #31 : 2004-07-19, 11:28 »
Ja jak mam okres to lepiej sie do mnie nie zblizac jak masz dobry chumor ale to tylko przez 3 pierwsze godziny :P potem jest lepiej. U mnie trwa on zazwyczaj od 3 do 7 dni
a ostatnio byl to tylko jeden dzien i to jeszcze przed kolonia super nie bede sie meczyc na koloni !!! :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #32 : 2004-07-19, 11:39 »
u mnie to tak jest, że mam 6 dni i generalnie 2,3 dzien są okropne... musze zażywać tabletki przeciwbólowe... a ja nie zauważyłam, żebym miała jakieś humory... tamponów nigdy nie zakładalam, ale uważam, ze to nieźle wygodne musi byc... :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #32 : 2004-07-19, 11:39 »

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #33 : 2004-07-19, 11:49 »
ale niekture tampony sa niebespieczne ja jeszcze4 nigdy nie mialam tampona i nie zamiezam !!!! :D
Zapisane

ina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #34 : 2004-07-19, 11:53 »
no moze..w każdym razie wiem jedno, że nienawidze okresu...!! zawsze sie strasznie męcze i Bogu dzięki, ze wymyślili te tabletki przeciwbólowe... gdyby nie to, to chybabbym zwątpiła w życie!!

a najgorzej jest przed, kiedy nie wiem czu juz dostałam czy jeszcze nie...

1 miesiączka... 3.02.2002 :P chyba tak :D albo 2001 :) chyba 2001 :D
Zapisane

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #35 : 2004-07-19, 12:04 »
a ja nie pamietam kiedy dostalam pierwszego okresu ale chyba w 2002
Zapisane

Apiska

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #36 : 2004-07-19, 15:28 »
Pływac można jak sobie wsadzisz tampona :)  A ja sznureczek sie urwie to można wyciagnać samemu (o fuu) a jak już się samemu niwe uda no to got to the ginekolog (o grrR)
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #37 : 2004-07-19, 19:55 »
Ja pierwszą dostałam jak miałam 11 lat. Dokładnie 15 października 2003. Używam podpasek (z tego co słyszałam tampony są niehigieniczne). Nie mam jakiś szczególnych wahań nastroju, chociaż zawsze słabo się czuje. A brzuch boli mnie tylko 2-giego dnia i to nie za mocno.
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Okres :///
« Odpowiedź #38 : 2004-07-19, 20:34 »
ja używam tamponów i trzeba przyznać że jestem bardziej drażliwa :)
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #38 : 2004-07-19, 20:34 »

Tiggy

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #39 : 2004-07-19, 22:05 »
Dzizys...  :?
Od roku mialam regularnie, teraz spoznia mi sie 2 dni...  :( Zaczynam sie bac... :roll:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #40 : 2004-07-19, 22:11 »
Tiggy a masz czego? :chytry:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Tiggy

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #41 : 2004-07-19, 22:23 »
No wlasnie w tym problem, ze mam  :roll:
Ale porbuje to tlumaczyc wyjazdem na mazury, ze tam inny klimat itp... :roll: poczekam do jutra, bedzie 30. dni (a mam zwykle po 27-28 dniu...)
Zapisane

ina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #42 : 2004-07-19, 22:28 »
hm.. no to pewnie zmiana klimatu, chociaż ja ostatnio pojechałam i miałam normalnie z tego co pamietam
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #43 : 2004-07-19, 22:32 »
UU no to jak masz czego to ja nie wiem  :roll: Ale nie przejmuj sie napewno bedzie dobrze chyba,ze to to o czym ja mysle.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Lilu_Karolina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #44 : 2004-07-19, 23:27 »
Cytat: Tiggy
No wlasnie w tym problem, ze mam  :roll:
Ale porbuje to tlumaczyc wyjazdem na mazury, ze tam inny klimat itp... :roll: poczekam do jutra, bedzie 30. dni (a mam zwykle po 27-28 dniu...)


hmm moze cie pociesze wyjechalam do babci mieszka za bialymstokiem okres mialam miec 14-15 a dostalam dopiero 16 jak juz bylam w domu .


mam nadzieje ze nie zrobilas jakiegos glupstwa  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #44 : 2004-07-19, 23:27 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Okres :///
« Odpowiedź #45 : 2004-07-19, 23:47 »
Miejmy nadzieje ze będzie dobrze Tiggy...
Tak na marginasie to ja jeszcze nie mam.... :oops:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

hexe

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #46 : 2004-07-20, 10:45 »
laski az tak zle nie jest.z czasem uda wam sie wypracowac jakis kompromis...na wyjazdy jednak najlepsze beda dla was tampony,uzywam je od wielu lat i jakos na nic nie narzekam...co do bolacych spraw trza dopasowac sobie odpowiednie tabletki-mi najlepiej dzialaja ibuprom-nospa a jesli juz bywa goraco mam w apteczce ketonal.....staram sie o tym nie myslec i zyc sobie wygodnie a jak mi sie zdarzy w jakiejs nietypowej sytuacji zawsze cosik zabezpieczajacego mam w torebce....
Zapisane

ina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #47 : 2004-07-20, 11:04 »
hm.. Hexe, ja wlaściwie też sie tym nie przejmuje, tyle że nie używam tampanow. a jak bylam nad morzem, to i tak szłam na plaże. poopalać się. bo ja mam spodenki, zamiast majtek w kosstiumie. i nic nie przeszkadzało, zebym tak szła na plaze :P nic nie widać i jest spoko :)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #48 : 2004-07-20, 11:17 »
Cytuj
ech, Gerda, a jak sznurek się urwie ?  to już byłby koniec...
nie martw się, jest jeszcze kilka sposobów, ale już tutaj nie będę wymieniać :lol: a jesli nie, no to jak moje poprzedniczki powiedzialy trza wybrac sie do ginekologa ;)

Cytuj
(z tego co słyszałam tampony są niehigieniczne).
są niehigieniczne, jeśli często się ich nie wymienia, to samo w przypadku podpaski :P

Cytuj
ale niekture tampony sa niebespieczne ja jeszcze4 nigdy nie mialam tampona i nie zamiezam !!!!
tampony i podpaski stwarzają takie samo zagrożenie, jeśli nie dba się o higienę, moze to spowodowac TSS -wstrzas toksyczny, zreszta nawet na ten wstrzas zapadaja mezczyzni i dzieci, wiec nie jest to regula  :roll:


Noo ja w sumie u ginekologa nie byłam, wstydze się zwyczajnie pojsc, co prawda nie odczulam w swoim organzmie zadnych powazniejszych zmian ;) wiec na razie jeszcze nie ide, ale zapewniam drogie panie, ze nie ominie nas ta "przyjemnosc" :lol: ale i tak za pierwszym razem wolalabym isc do kobiety ginekolog niz do faceta ;) nooo to chyba na tyle :P
Zapisane

Cathleen

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #49 : 2004-07-21, 14:46 »
Ogólnie znoszę dobrze te dni, ale może to ze względu na stosowane tampony - czuję się tak, jak w każdy inny dzień. Jedynie kilka dni przed okresem - trochę jędzowata ze mnie bestia :oops:  ;)
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Okres :///
« Odpowiedź #50 : 2004-07-21, 16:38 »
yyy okejjj
« Ostatnia zmiana: 2007-11-09, 19:35 autor yashima00 »
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #50 : 2004-07-21, 16:38 »

kareena

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #51 : 2004-07-21, 17:27 »
nic sie nie robi tylko trza zignorowac i zabezpieczyc bielizne przez wyciekiem uzywajac np. podpaski:P

a co do mnie.. nienawidze tych dni :/ okres mam dłuugi  :cry: . chociaz o tyle jest dobrze ze nie warczę na wszystkich, tylko raczej unikam ;p uzywam raczej podpasek, tampony jakos mnie nie przekonuja, ale pewnie nadejdzie taki dzien ze uzyje bo w niektorych sytuacjach sa niezbedne :P
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #52 : 2004-07-21, 18:39 »
Ehh mialyscie kiedys tak, ze normalnie macie dosc regularny okres, a np. pod wplywem wyjazdu, czy gwaltownej zmiany temp. opoznial sie...?
Bo ja to sobie tak tlumacze, wyjezdzalam, i byl duzy skok temperatury, no i juz 3 dni sie opoznia... kiedy zaczac sie bac?
Zapisane

ina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #53 : 2004-07-21, 18:59 »
Tiggy, ja nigdy nie miałam tak, że mogłam się bać. Ale owszem, opóźniał mi się, ale jeżeli chodzi o długość to też różnie, chociaż jak ostatnio wyjechałam w Karkonosze w ogóle mi sie nie opóźnił. Ale jak jechałam na Chorwacje, gdzie jest zmiana temperatury i klimatu to owszem
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #54 : 2004-07-21, 19:09 »
Ja tez tak raczej nigdy nie miałam. Tiggy, a czy zrobilas coś głupiego,ze tak powiem?
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Dalmafreciak

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #55 : 2004-07-21, 19:16 »
A więc u mnie jest tak:
Okres dostałam w 6 klasie podstawówki (wg. mnie w sam raz :wink:)
Przed jestem cholernie drażliwa, lepiej nie wchodzić mi w drogę. ;)
Brzuch mnie boli i to naprawdę dosć mocno.. :roll: ale takie życie.
Używam podpasek, moje okresy są raczej obfite, najbardziej w pierwsze dni oczywiście.
A jak pojawiła się pierwsza miesiączka nie zmartwiłam się tylko ucieszyłam, że nareszcie jestem KOBIETĄ. :lol:

Maciejka ;)
Ja też zanim dostałam okres zastanawiałam się czy naprawdę poznam, że to już. :lol:
Ale na długo przed tym dowiedziałam się, że napewno bym tego nie przeoczyła i spokojnie zorientowałam się jak już 'to' nastąpiło. :mrgreen:
Więc powiem Ci, bo widzę, że nie jesteś pewna czy już dostałaś okres.
NIE dostałaś. Gdyby tak się stało wypływałoby bardzo dużo krwi, a nie kilka kropelek.
Właśnie po to są podpaski i tampony, abyś nie miała przesiąkniętych krwią bielizny, spodni i czego tam jeszcze. :P

Tiggy, u mnie zdarzały się nieregularne okresy, które spóźniały się np. 5, 6 dni, a nawet więcej, ale już jakiś czas temu. Teraz moje okresy są raczej regularne, chyba się ustabilizowało. Z tym, że wtedy nie bałam się, że mogę być w ciąży, bo nie miałam powodu.. :roll:
To narazie trzy dni Magda, może jutro czy pojutrze dostaniesz okres..
Wiem, że się bardzo boisz.. Ale czy naprawdę masz czego? :(

Dalma
Zapisane

ina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #56 : 2004-07-21, 19:30 »
hm.. ja z pierwszym okresem to tak. najpierw bolał mnie bruch, ale nie wiedziałam czemu. poszłam do łazienki i nic. nastepnie wizyta u kumpelki.. wracam, wc i patrze.. zakrawawiona bielizna:) miltuko.. od razu do mamy pobiegłam i bez nikakich tekst : mamo mam okres... :D i tyle
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #57 : 2004-07-21, 20:57 »
Ja jeszcze nie mam  :P  a już kiedyś mi się wydawało że się zbiera ale nie ...  :P
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #57 : 2004-07-21, 20:57 »

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #58 : 2004-07-21, 21:01 »
Agakonik, lepiej otwarcie zapytać: Tiggy czy uprawiałaś seks ??? Przecież to nie jest nic strasznego, tylko konsekwencje mogą być nieco przerażające zwłaszcza w młodym wieku, bez szkoły itp ;)

Na nieregulrność okresu ma wiele czynników, np. zmiana klimatu, długotrwały stres, niewłaściwe odchudzanie, wiadomo, stosunek seksualny itp.

Mi też się kiedyś okres 3 miechy spóźniał ale byłam we Francji i chyba wpłynęła na mnie zmiana klimatu :wink: - bo nic innego się nie wydarzyło. Zresztą mogą to być również zmiany hormonalne itp ;) wszystko trzeba brać pod uwagę :P

A jeśli się kochałaś, to przecież możesz kupić test ciążowy, jak nie w swojej aptece, to w jakiejś innej albo najlpiej wybierz się do ginekolga, on będzie lepiej wiedział czy jesteś w ciąży czy nie, a test nie daje ci 100% pewności ;) trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :wink:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #59 : 2004-07-22, 08:15 »
Gerda, no masz racje. Chodziło mi bardziej: Czy Tiggy uprawialas seks bez zabezpieczenia? Ale wierze,ze Tiggy jest madra dziewczyna i napewno sie zabezpieczyla ;)
No ja tez trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."
Strony: 1 [2] 3 4 ... 119   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.144 sekund z 28 zapytaniami.