Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 13   Do dołu

Autor Wątek: co stosujecie na syfy?  (Przeczytany 118062 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« : 2004-07-28, 22:25 »
chciałam się tego dowiedzieć, bo ostatnio strasznie mnie obsypalo. nigdy tak nie miałam. ja uzywam clean&clear żel, do tego szorstką częścią gąbki szoruje czoło..a gdzieś czytałam, że pasta do zębów jest dobra... no i dałam ją sobie pare razy i w sumie nic sie nie działo, poza tym, że czyłam, ze moja twarz jest oczyszczona :P
A Wy co stosujecie?
Zapisane

Apiska

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #1 : 2004-07-28, 22:38 »
Polecam Benzacne-maść.
--10% na plecy, ramiona, dekold,
--5 % na twarz.

Ja uzywam 10% na twarz hehe :P 5% nie kupuję :D No i do tego tonik :)
Zapisane

ina

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #2 : 2004-07-28, 22:41 »
a to z receptą?
Zapisane

Forum Zwierzaki

co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #2 : 2004-07-28, 22:41 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #3 : 2004-07-28, 23:29 »
Ja proponuje maseczke z płatków owsianych lub  drożdży raz na jakiś czas (przepisy na różne maseczki możesz znaleźć na mojej stronie), dobra jest tez maseczka z glinki,  i codzienne mycie buzi w antybakteryjnym żelu z mikroglanulkami firmy dax cosmetiks z seri Perfecta - czysta cera lub mydłem siarkowym (do kupienia w aptece lub dobrych sklepach), a po umyciu posmarować się kremem oczyszczająco ściągającym  z seri owocowy sad - firmy miraculum
Mi pomogło  :)

Nie stosuj żadnych pudrów nie antybakteryjnych, bo one zatykaja pory, a wtedy jeszcze więcej ci tego wychodzi. Możesz je zamaskować korektorem antybakteryjnym, który jednocześnie leczy np. z wyciągiem z nagietka.
Zapisane

Apiska

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #4 : 2004-07-28, 23:52 »
Nie to nie jest na recepte. Polecam jeszcze tonic z apteki "Afrodyta" ale ona nie nadaje się do każdego rodzaju skóry, np. dla mnie nie, jeszcze bardziej mnie wysypuje. ale mam koleżnke któa uzywał wlasie tego toniku i bardzo ładną ma cere, zero wyprysków. Jesl ichodzi o maseczki drożdżowe to tez nie sa one dobre dla każdego: wszystko zalezy od rodzaju cery. Mnie własnie też wysypuje po takei jmaseczce .Aktualnie uzywam te z Avonu i pomagają :] Wszystko z Nastolatki też jest skuteczne :)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #5 : 2004-07-29, 00:02 »
Zapisane

Apiska

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #6 : 2004-07-29, 00:22 »
Ale nie ma to jak sprawdzone rady  :)
Zapisane

ina

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #7 : 2004-07-29, 09:17 »
dziękuję!! zaraaz pogadam z moją mamą i coś wymyślimy. bo ja mam tego już dosyc... :) kesi, a twojs trona?
Zapisane

Apiska

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #8 : 2004-07-29, 09:32 »
Ina kup beznzacne drogie nie jest (10% 7zł bodajże) spróbuj a nie pożałujesz :) Stosuj je gdy idziesz spać na oczyszczoną buzie i w tedy gdy jesteś w domu :) Gwarantuje poprawe :]
Zapisane

Forum Zwierzaki

co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #8 : 2004-07-29, 09:32 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #9 : 2004-07-29, 10:03 »
Mi nic nigdy nie pomagało, ale dość dawno temu odkryłam mydlo w płynie AVONU "Naturals". Niby zwykłe mydło, ale mam po nim gładka buzię. Przed wakacjami odkryłam też Lipikar Syndet firmy LA ROCHE-PORSAY, który działa tak samo, o ile nie lepiej, bo buzia się nie błyszczy. A jak mnie obsypie raz w miesiącu, to po dwóch dniak już prawien nic nie widać. Na mnie te wszyskie "Nastolatki" Kolastyny czy Benzacne nie działają. Jakąś dziwną mam cerę, czy co? :P Kiedyś próbowałam chyba wszystkiego, maśki, kremy, dermatolog czasem coś wypisywał. Najczęściej przestawały być dobre po miesiącu, potem skóra się przyzwyczajała i było to samo. A teraz mam spokój ;)
Zapisane

ina

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #10 : 2004-07-29, 10:37 »
nie no to sie wybiore do apteki... :) ale prosze napiszcie mi coś jeszcze, żebym miala dobry wybór. a co powiedzie na tonik clearasil? moja mama kiedyś tak miała, że ją obsypało i ślicznie wszystko po tym zeszło.. a naprawdę miała tego duzo
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #11 : 2004-07-29, 11:35 »
Clearasilu nie polecam, ja po nim kilka lat temu musiałam się leczyć u dermatologa, bo strasznie zniszczył mi cerę :roll:
Zapisane

ina

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #12 : 2004-07-29, 12:08 »
bo mi clean&clear nie pomaga... chciałabym zastosowac to nivea visage young... ktoś tego używa>?
Zapisane

Apiska

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #13 : 2004-07-29, 18:46 »
Ja mam teraz ten clean&Clear i dupa tez nic nie pomaga. Mam i pianke i tonik...I nic...
Zapisane

ina

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #14 : 2004-07-29, 18:52 »
no dokąłdnie!! ja właśnie siedze z thormentiolem na czole i propolisem na reszcie pyska
Zapisane

Forum Zwierzaki

co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #14 : 2004-07-29, 18:52 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #15 : 2004-07-30, 01:38 »
ina adres do strony masz przeciesz tu podany, przepisy na maseczki znajdziesz w dziale :do poczytania
A Clearasil nic nie daje
Zapisane

myszka

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #16 : 2004-07-30, 02:17 »
A ja proponuję terapię dłużej trwającą, ale skuteczną, bo drapaniem i myciem roztworami z alkoholem to można sobie na dłuższą metę tylko zaszkodzić. Mianowicie, w aptece zakupić ziele bratka i pić przynajmniej raz dziennie świeży napar. Do dziś nie mam po tym problemów z pryszczami.
Zapisane

ina

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #17 : 2004-07-30, 09:37 »
no właśnie mama mi o tym mówiła... :) a maseczka z drożdzy?
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #18 : 2004-07-30, 10:23 »
clean&Clear pomogło ale sreednio
tin&tin takie sobie
seria doktoer Ieny Eris to20 ze szczałeczka mi osobicscie bardzo odpowiada :)
Zapisane
To piekło nie raj :)

Roxette

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #19 : 2004-07-31, 22:07 »
Zero słodyczy a przynajmniej mniej :roll: Więcej słodyczy to więcej pryszczy i wzrost sprzedaży preparatów antybakteryjnych w sklepach :roll: To przynajmniej w moim przypadku skutkuje :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #20 : 2004-07-31, 22:24 »
ja tam kocham słodycze, chociaz wiem, ze źle wpływają na cere... ale ja sie powstrzymac nie mogE!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #20 : 2004-07-31, 22:24 »

myszka

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #21 : 2004-08-01, 10:42 »
Maseczka z drożdży i jedzenie drożdży też pomaga - witamina B.
Zapisane

Roxette

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #22 : 2004-08-01, 17:15 »
Brałam kiedyś takie pastylki drożdżowe, ALE nie przepisane przez dermatologa :roll:  :wink: Były OBRZYDLIWE i na dodatek nie działały :roll:  :P  ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #23 : 2004-08-05, 14:22 »
A ja polecam Garniera żel do mycia twarzy i Benzapur, zamiast Benzacne. Nowszej generacji lek. I spróbuj tonik Benzacne.
Niektórym pomaga krem Sudocrem (też bez recepty w aptece). Jest to krem aseptyczny na różne dolegliwości skórne. Małe opakowanie kosztuje jakieś 12 zł.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #24 : 2004-08-06, 09:03 »
myszka jaki ten bratek nie dobry (w smaku) brrr  :?  
ale mam nadzieję że pomoże  ;)
a ja polecam Pastę ZINCI na wypryski, dużo szybciej znika pryszcz posmarowany tym kremem, kosztuje grosze 2-3 zł. A, i można go używać tylko na noc bo jest biały, ale pomaga.
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #25 : 2004-08-06, 14:46 »
Mi pomaga wspomniany już preparat " Afrodyta" z apteki i do tego mam żel do mycia twarzy  chyba kolastyny i jeszcze krem. a jedzenie mniej słodyczy skutkuje :wink:
Zapisane

Iwona

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #26 : 2004-08-06, 14:50 »
Bratek w smaku do przeżycia, ale w moim przypadku mało skuteczny, proponuję oprócz słodyczy jeść mniej nabiału
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #27 : 2004-08-13, 17:24 »
Cytuj

Clearasilu nie polecam, ja po nim kilka lat temu musiałam się leczyć u dermatologa, bo strasznie zniszczył mi cerę

Podpisuje sie pod tym-tez mi zniszczyl skore  :grr:
Generalnie uwazajcie-wiekszosc preparatow na syfy i do cery tlustej strasznie wysusza i podraznia skore i zamiast poprawy jest coraz gorzej!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #27 : 2004-08-13, 17:24 »

Agatra

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #28 : 2004-08-13, 23:01 »
Ja używam kosmetyków z Oriflame o nazwie Aloe...Są naprawdę świetne...MOja skóra wygląda jakbym nakładała puder, jest gładziutka, nie świeci i nie ma rzadnych syfów :P
Zapisane

Tiggy

  • Gość
co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #29 : 2004-08-16, 13:08 »
Ja teraz mam Garnier Czysta Skora A ;) ALe takie sobie toto... calkiem mi pasowaly Nivea Visage Young , ale jakos tak kupilam tego Garniera zeby wyprobowac... w ogole to zawsze kpuje zel,tonik i krem z danej serii. Kiedys dosc dlugo uzywalam Vichy do skory mlodzienczej, ale tez od tego odeszlam, bo drogie cholerstwo,dobre jest moze- ale nie rewelacyjne ..  :roll:
Ogolnie z cera nie mam duzych problemow, mam takie male wągry- z tym nie wiem co robic, moze macie jakas metode...??
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 13   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 28 zapytaniami.