Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Stanik....  (Przeczytany 34709 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #30 : 2005-09-09, 07:48 »
kasja, mam nadzieje ,ze nie ma limitu wieku, :) chyba ze nie nosisz stanika ;)
Dziewcyzny,mam komplex.. eee dokłądnie to nie pamiętam od kiedy, ale noszę z usztywnieniem bez push=push(denerwują mnie) Aisha zdecydowanie za mały..moze roziar miseczek zmień ,a będzie ok??
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #31 : 2005-09-09, 10:11 »
Ja mam 15 lat. Stanik noszę od dwunastego roku życia... Do niedawna nosiłam usztywniane staniki (bez gąbek) ale teraz zaczęłam nosić takie sportowe, bo są najwygodniejsze... Zwłaszcza na W-F-ie, a rozmiarek mam coś koło 75A, ale się nie przejmuję...
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #32 : 2005-09-09, 15:52 »
nie pamietam kiedy zaczelam nosic, ale rozmiar to 70 D :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #32 : 2005-09-09, 15:52 »

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #33 : 2005-09-09, 17:54 »
Zaczełam nosić mając 11/12 lat. Obecnie mam duże 75 A- niedługo przerzuce sie na 75 B  :)
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

mazika_

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #34 : 2005-09-09, 17:56 »
ja jakoś w 5 klasie podstawowej zaczęłam nosić, i początki były.... niewygodne :lol: nie mogłam sie przyzwyczaić, niewygodne :lol: teraz nosze 75B(usztywniany bez gąbeczek, zwykłe splaszczają mi piersi :lol: ) ostatnio kupiłam sobie taki turkusowy , śliczny i ozdóbki ma fajowe :lol:
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #35 : 2005-09-09, 20:00 »
Ja nosze od 5 klasy <teraz jestem w 1 gim> i mam rozmiar 85B :oops: Bez żadnych drutów, gąbek... Ja mam koleżankę w klasie co namietnie poprawia stanik przy chłopakach :roll:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #36 : 2005-09-09, 20:35 »
Ja nosze od 5 klasy <teraz jestem w 1 gim> i mam rozmiar 85B :oops: Bez żadnych drutów, gąbek... Ja mam koleżankę w klasie co namietnie poprawia stanik przy chłopakach :roll:
A ja mam koleżankę, która jak leciała z lawki(w podstawóce mieliśmy na dworzu, takie wysoki i chłopacy gromdami uwielbiali nas z nich zrzucać) wrzesczała "moje pieeeeersiiiii :!!!: " :lol:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #37 : 2005-09-09, 20:41 »
Cytuj
Ja mam koleżankę w klasie co namietnie poprawia stanik przy chłopakach

Ja mam taką nauczycielkę :lol:

A pierwszy stanik miałam gdzieś na początku I gimnazjum... a teraz rozmiar to 75B.

I ostatnio kupiłam sobie taki śliczny, czerwony :kocham:
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #38 : 2005-09-09, 20:43 »
rozmiar to 70 D :P

Ja mam taki sam rozmiar, tylko więcej latek. Zaczęłam nosić staniki jak miałam 13 lat,tylko, że miałam dwa rodzynki w tym wieku. Mój pierwszy był jasno-fioletowy, rozmiar 0, uwierał mnie niemiłosiernie, ale dzielnie to znosiłam, bo chciałam być w końcu kobietą... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #38 : 2005-09-09, 20:43 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #39 : 2005-09-09, 20:55 »
ja ostatnio na WF miałam na sobie 2 staniki :lol:  :lol: no co? było bieganie, mnie wielkimi krokami zbliżały się pewne dni, więc co nieco bolało ;) Jeden był zwykły,a na to miałam sportowy... no i luksus - plan unieruchamiający   się sprawdził :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #40 : 2005-09-09, 20:58 »
Fatty :lol: Mnie teraz koleżanka prześladuje, żebym już nosiła :P Ale ja twardo przy swoim ;) Już nawet wymyślilam sposób na przebieranie się na wf :lol:
A tak btw...Uważacie,że to chore, żeby dziewczyna w klasie 2 gimnazjum nie nosiłą stanika??
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #41 : 2005-09-09, 21:01 »
Fatty :lol:

Ja noszę 75 b. Nie uważam że to mało, lecz mogłoby być więcej ;) Zaczęłam nosić stanik w wieku 10 lat.
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #42 : 2005-09-09, 21:02 »
Tak, Karletka, tak właśnie uważamy :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #43 : 2005-09-09, 21:03 »
eeeeeee... Karletka przeciez to decyzja ewentualnego "nosiciela" stanika :lol:
ja już bez moich "kagańców" sobie życia nie wyobrażam... a dzis rano byłam bez, "nosidełka" :lol: (mam na to wiele określeń) no i wygonili mnie z psem na spacer,on ciągnie a więc zbiegałam ze schodów..aaaała! katusze normalnie :?  :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #44 : 2005-09-09, 21:08 »
Bo ja w kompleksy popadne :lol: Bo tu czytam co chwile "zaczęłam nosić jak miałam 11, 10,12 lat..." a ja mam 14 i nie nosze :lol: (mutant?! :;d:)
Faaaatyyyyyyyyy :lol: ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #44 : 2005-09-09, 21:08 »

kasja

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #45 : 2005-09-09, 21:13 »
Na każdą przyjdzie czas, ja bym pochodziła bez, ale musze nosić, bo mój kręgosłup bardzo cierpi nosząc tyle kilogramów...
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #46 : 2005-09-09, 21:31 »
Karletka - przeciez to różnie bywa. Niektóre mają biust dopiero w wieku 15 lat :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #47 : 2005-09-09, 21:38 »
a niektóre później... moja znajoma całe liceum była płaska, teraz ma ponad 20 lat i w ciągu roku z A zrobiło jej się C -stuprocentowo naturalne,żeby nie było ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #48 : 2005-09-09, 22:04 »
Ej dziewczyny nie rpzejmujcie sie "zyczliwymi" kolezankami zklasy. u mnie kilka wypycha sobie.
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #49 : 2005-09-10, 09:41 »
No dokładnie , moja koleżanka będąc w podstawówce wypychała stanik, a teraz  ma ochotę sobie zmniejszyć..
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #50 : 2005-09-10, 10:19 »
co do wypychania staników to słyszałam parę ciekawych historii z tym związanych (koleżanki mi opowiadały)...
1. Dziewczyna przychodziła do szkoły i raz miała taki normalny biust, a innym razem taki większy (a nawet dużo większy)... No i pewnego pięknego dnia na basenie na wfie wypłynęła jej ze stanika... wata. Dziewczyna udawała,ze nic nie zauwazyla. za to inni zauważyli

2. Moich koleżanek znajoma wybrała się nad jezioro. Żeby mieć piękny, jędrny biust wypchała sobie stanik... żelkami-misiami!!!!!! ( :lol: :lol:) no i po krótkiej kąpieli w wodzie położyła się na plaży i... roztopione żeli zaczęły jej ściekać po brzuchu....

(nie nooo ludzie jakie pomysły mają  :lol:)
ale to tak napisałam i dla rozluźnienia i zeby przestrzec te dziewczyny, które chcą wypychać sobie stanik różnymi dziwnymi rzeczami. ja też chciałabym mieć większy biust, ale nie znaczy to, że będę jedzenie do stanika wpychała  :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #50 : 2005-09-10, 10:19 »

ssgosiass

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #51 : 2005-09-10, 17:14 »
A ja dzisiaj kupiłam sobie stanik. Biały z jakimiś kwiatkami :P
« Ostatnia zmiana: 2005-12-15, 19:43 autor ssgosiass »
Zapisane

LaVia

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #52 : 2005-09-10, 18:40 »
ja zaczelam nosic stanik jak mialam 12 lat chyba... push upy rok pozniej.takie usztywniane bez pusch zadko nosze bo sa mnie wygodne i mniej krztaltne :oops: ale co tam :;p:
Zapisane

Qnia

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #53 : 2005-09-10, 19:22 »
Ja nosz 70B (to male) troche sie tym przejmuje bo nie mam za duzych piersi. Karaletka nie przejmuj sie tym, ze jeszcze nie nosisz stanika moja koleznka tez ma 14 latek i nie nosi stanika, a jak sie przebiera na W-Fie to sie wogole nie kryje z tym. :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #54 : 2005-09-10, 19:26 »
a ja sobie przypomniałam, ze moja 20-kilku letnia kolezanka też nie nosi, a jest z niej trochę większy kawał baby niz ze mnie :P
Po prostu ona źle się czuje ze stanikiem i nie nosi. Tak,że jak mówiłam, wszystko zalezy od ewentualnej nosicielki "kagańców"  :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #55 : 2005-09-11, 19:58 »
ja nienawidzę przebierać się na WF zazwyczaj mam już koszulkę na WF pod bluzką rozpinaną... Nie wiem czemu ale ja nie umiem się tak przebierać jak inne żeby się tak zasłonić.. hiehie ... a bardzo nie lubie stanika i wole chodzic bez- chociaż skaczą i widać pod bluzką ale wole wolność od za małego stanika który spłaszcza na maksa i potem bolą piersi

kasja

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #56 : 2005-09-11, 20:09 »
To trzeba kupić taki, aby nie był za mały... :)
Zapisane

Katarzyna

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #57 : 2005-09-11, 22:54 »
Karletka...u mnie w klasie (3 liceum!) jedna z dziewczyn też nie nosi stanika... Ma dość mały biust i nie czuje potrzeby, żeby go nosić - no i nikogo to tak naprawdę nie rusza, a już na pewno żadna dziewczyna nie zacznie jej "namawiać", więc się nie przejmuj  :roll:
Ja, szczerze mówiąc, nie przepadam za sportowymi stanikami, są dla mnie dość niewygodne i nie podoba mi się, jak w nich wygląda biust. Wolę z usztywnianymi miseczkami lub lekkim push-upem (uważam,że nadaje ładny kształt, a i nie mam zbyt dużego ani wyjątkowo "foremnego" biustu, więc mogę go "ukształtować")... Lubię takie fikuśne, w fajne kolory...Moje ulubione staniki to czarny (z koronkowym brzegiem, śmieszny taki) i gładki, czerwony :p 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Stanik....
« Odpowiedz #57 : 2005-09-11, 22:54 »

KikerS

  • Gość
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #58 : 2005-09-12, 11:16 »
zaczełam nosić pod koniec 6 klasy.
ale nosze żadko szczerze mówiąc... jestem w 2 gim. i jest mi .... niewygodnie.
za to czesto nosze TOPy (na w-f czy do obcisłych bluzek)
preferuje bez..
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Stanik....
« Odpowiedź #59 : 2005-09-12, 16:33 »
ja mam 15 lat i taki sobie biust :P mógłby być bardziej kształtny ;) ale nie wyobrażam sobie jakbym miała chodzic bez.. nawet śpię w staniku.. i nie cierpie sportowych staników bo mi strasznie spłaszcza ;/
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 27 zapytaniami.