Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dretwienie palcow u rak podczas i po jezdzie na rowerze  (Przeczytany 3726 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Kiedy jade gdzies na rowerze to zaczynaja dretwiec mi palce u rak, utrzymuje sie to takze po zejsciu z roweru i robieniu innych czynnosci a potem samoistnie przechodzi. teraz ten sam problem zaczal miec maz ktory tez jezdzi na rowerze. co mozemy zrobic by tak nie bylo?
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Dretwienie palcow u rak podczas i po jezdzie na rowerze
« Odpowiedź #1 : 2006-06-02, 08:57 »
Dołączam się do pytania. Mi też drętwieją i nie tylko na rowerze. Wstaję rano a tu palce zgięte na pół i ani rusz
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Dretwienie palcow u rak podczas i po jezdzie na rowerze
« Odpowiedź #2 : 2006-06-02, 15:01 »
jest to spowodowane najprawdopodobniej tym ze będąc na rowerze nie zmianiamy za bardzo pozycji i krew nie dopływa np do rąk...proponuje podczas jazdy czasami jedną rękę podnieść do góry potem drugą, nie ściskać kierwonicy za mocno (:P) no a potem można sobie walnąć jakiś masażyk dłoni ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Odp: Dretwienie palcow u rak podczas i po jezdzie na rowerze
« Odpowiedz #2 : 2006-06-02, 15:01 »

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Dretwienie palcow u rak podczas i po jezdzie na rowerze
« Odpowiedź #3 : 2006-06-02, 16:06 »
A wie może ktoś co robić kiedy człowiek budzi się z drętwymi rękoma? Nie mogę nimi w ogóle poruszyć (a jak już próbuję to nie potrafię nad nimi zapanować) i jest to strasznie nie przyjemne uczucie , które przechodzi zazwyczaj po jakiejś minucie ;/
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Dretwienie palcow u rak podczas i po jezdzie na rowerze
« Odpowiedź #4 : 2006-06-02, 16:11 »
nie no miejsca uciskane podczas snu też drętwieją mi się często zawijają nogi w prześcieradło i potem przez jakiś czas nie mogę ruszać nogami ale na rowerze mi się nie zdarzyło. może spróbuj podczss jazdy ruszać palcami rąk
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Dretwienie palcow u rak podczas i po jezdzie na rowerze
« Odpowiedź #5 : 2006-08-20, 04:39 »
Mnie dretwieja palce jak dlugo nimi nie ruszam, najczesciej jak siedze przy kompie. Zginanie palcow powoduje wtedy bol w stawach. czasem po pracy mam tak samo, bo palce przez caly czas sa wyprostowane na dodatek caly czas cos nosze.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Odp: Dretwienie palcow u rak podczas i po jezdzie na rowerze
« Odpowiedź #6 : 2006-08-20, 10:20 »
A wie może ktoś co robić kiedy człowiek budzi się z drętwymi rękoma? Nie mogę nimi w ogóle poruszyć (a jak już próbuję to nie potrafię nad nimi zapanować) i jest to strasznie nie przyjemne uczucie , które przechodzi zazwyczaj po jakiejś minucie ;/

no ja tez tak mialam ;) Po prostu zaczelam masowac ta reke i jakos przeszlo ...
Zapisane
-
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 24 zapytaniami.