Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Zimowe Kreacje  (Przeczytany 8806 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaśka

  • Gość
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #30 : 2007-01-05, 19:49 »
moje zimowe "wyposazenie" to :
* zielona kurtałka z kapturem z futerkiem ( kapturos czesto na glowie ) -> http://img412.imageshack.us/img412/1762/kurtakafz8.png - taka tylko ze taka bardziej jaskrawa zielen xD
* rekawiczki w kolorowe paski xD
* wysokie "adidasy" lub jak jest duzy mroz to kozaczki.
* czasem dzokejka

Szalikow nie lubie i nie nosze raczej, chyba ze jest baaaardzo mrozno, wtedy taki zielony w paski. Czapek to juz totalnie niecierpie wiec nie nosze xD
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #31 : 2007-01-05, 19:50 »
Jaśka fajna ta kurtka. Ja mam podobną i czerwoną
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Princessa

  • Gość
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #32 : 2007-01-05, 21:27 »
ja mam czarna kurtke typu alaska (to na dni chlodniejsze)
glany czarne
czapki nie nosze
szalik taki dluuugi do ziemi w paski czarno biale
rekawiczki bez palcow tez w paski
na dni troche cieplejsze mam kurtke w kratke :P (ona ma rozne kolory, zielen, pomarancz, czern) i wtedy nie nosze ani rekawiczek ani szalika ani czapki :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedz #32 : 2007-01-05, 21:27 »

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #33 : 2007-01-13, 10:27 »
Taką oto kurtkę noszę - http://img441.imageshack.us/img441/8397/zaharowakurtaod6.png

Plus to czapka, pilotka, biało brązowa, wełniata, i poluje na nauszniki a dziadów nigdzie nie ma. Buty białe, futrzano misiowate, z Deichmana, kto by, to napewno widział, bo one w każdym sklepie są, i co trzecia osoba na ulicy w takich chodzi :P I to chyba tyle. Chcę zakupić białe, bezpalczaste rękawice, najlepiej z dodatkiem czerni.. Ale wszystkie mi wykupują, zanim do sklepu wejdę, więc chyba zrezygnuje :P
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #34 : 2007-01-19, 13:52 »
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #35 : 2007-01-19, 13:54 »
A mi się te kurteczki podobają są boskie :
http://img152.imageshack.us/my.php?image=52afa5.jpg
jaka marchewa O_O
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #36 : 2007-01-19, 13:58 »
a ja tak z innej bajki:

a moze temat należalo by zmienić na kreacje jesnienne biorąc pod uwage aurę tegoroczną :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #37 : 2007-01-19, 20:43 »
Julias: przyznaję rację, nie ma to jak solarium godzina dziennie, 7 dni w tygodniu :chytry:, bleeeeee
a kurteczki całkiem ładne, tylko biedne nerki
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #38 : 2007-01-19, 21:04 »
Druga kurtka mi sie bardzije podoba, ze wzgledu na dlugosc ;) Nawet moglabym ja nosic :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedz #38 : 2007-01-19, 21:04 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #39 : 2007-01-19, 21:07 »
moja znienaw3idzona, wroga mojemu sercu kolezanka ma identyczna kurtke jak ta pierwsza i nosila ją latem xP bo wg niej to jest letnia kurtka :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #40 : 2007-01-19, 21:08 »
a baba straszna marchewa. A potem raki-sraki od solarki
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #41 : 2007-01-19, 21:09 »
moja znienaw3idzona, wroga mojemu sercu kolezanka ma identyczna kurtke jak ta pierwsza i nosila ją latem xP bo wg niej to jest letnia kurtka :lol:
ni to letnie ni zimowe, strasznie niepraktyczna kurteczka ;P
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #42 : 2007-01-19, 21:11 »
no tez tak sądze. Ja osobiscie bym po takowa nie sięgnela bo ze mnie zmarzluch straszny ^^
i nie podoba mi sie zbytnio
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

alune

  • Gość
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #43 : 2007-01-20, 19:00 »
. kurtka czarna z croppa z takim kapturem, ktory ma beznadziejny suwak^^'
. brak szalika na porę obecną /13 stopni o_o/, arafatka czasem, jeśli się biedactwu nie zapomni; czapki i rękawiczek w ogole nie nosze ;>
. buty zwykle reeboka, takie w ktorych chodzilam w lecie, acz w planach zakup adidasow do kostek^^
i tyla. b. lubie taka zimę^^
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #44 : 2007-01-21, 11:48 »
A ja mam takie jak ta kurtka krótkie futerko i moje nerki nie sa biedne bo pod nie bluze ubieram a nie sam biustonosz :P
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedz #44 : 2007-01-21, 11:48 »

Semper.

  • Gość
Odp: Zimowe Kreacje
« Odpowiedź #45 : 2007-01-21, 13:15 »
czapke: czarny kaszkiet albo czapa z rogami ^^ <zalezy od humoru>
szalik: brazowo-kremowo-czarno-bezowy w paski
rekawiczki: pomaranczowo nijakie bez paluszkow :lol:
buty: czarne glany :kocham:
kurtka : czarny długi płaszcz <jest okropny ale się nosi> :D
           albo krotka pomaranczowa kurtka ze skory wielbłada <tylko mnie nie zlinczujcie za ta kurtke> wiem ze to zło ;<
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.134 sekund z 26 zapytaniami.