Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Jakieś takie głupie opowiadanie :P  (Przeczytany 2693 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« : 2004-05-17, 10:16 »
Odszedł… Stała sama w swoim pokoju oszołomiona wiadomością, którą usłyszała przed chwilą. Nie mogła uwierzyć. Przecież są taką wspaniałą parą, a teraz tak nagle muszą się rozstać bez żadnego uprzedzenia. Jeszcze kilka minut wcześniej była najszczęśliwszą osobą, jaką kiedykolwiek można było spotkać. Miała super rodziców, piękne hobby, wspaniałego, kochającego chłopaka, a już niedługo miało spełnić się jej marzenie- miała dostać własnego konia… A teraz? Teraz siedziała na łóżku i nie mogąc zrozumieć, dlaczego, dlaczego właśnie ją to spotkało, czuła jak łzy powoli napływają jej do oczu. Nie wiedziała, dlaczego jej tego wcześniej nie powiedział. Przecież nigdy nie mieli przed sobą żadnych tajemnic? Monika chwyciła telefon i wykręciła numer do Klaudii jej najlepszej przyjaciółki.
- K-klaudia? – Powiedziała dusząc w sobie łzy.
- Moniś to ty? Co się stało? Zaraz u ciebie będę!
- B-b-będę czekać!! Paa! – Monika nie potrafiła powstrzymać płaczu.
Po 20 minutach do drzwi zadzwonił dzwonek. Monika usłyszała szczekanie swojego psa, a już po chwili po schodach wbiegała Klaudia. Monika przetarła oczy i starając się nie płakać wstała z łóżka. Klaudia nie pukając weszła do jej pokoju i widząc, w jakim jest stanie przytuliła ją mocno do siebie.
- Kochana, co się stało?
- M-M-M-Michał!!
- Co z nim? Coś się stało? Powiedz, o co chodzi a potem będziesz mogła się wypłakać.
 Monika uspokoiła się i zaczęła wszystko tłumaczyć.
- Przyszedł tu, do mnie i i… Klaudia on wyjeżdża!! Rozumiesz? Wyjeżdża za granice, bo jego ojciec dostał lepszą prace we Francji!
- Ale jak to, tak nagle?! Na ile? Na zawsze?
- No, tak po prostu przyszedł, by się pożegnać! Nie wyjeżdża na zawsze, ale... Na co najmniej rok! Rozumiesz? To koniec naszego związku! Powiedział, że tak będzie dla nas lepiej, że i tak pewnie sobie znajdę kogoś... Ale ja nigdy nie pokocham nikogo tak jak jego!
- Moniczka… Kiedy on wyjeżdża? Idź do niego porozmawiajcie na spokojnie… Wyjaśnijcie sobie wszystko. Przecież przez ten czas możecie mieć stały kontakt! Od czego jest Internet i SMS’y??
- Dobrze… pójdę, ale i tak wiem, że go nie zatrzymam. Przecież my mamy tylko 15 lat na pewno nie zostanie tu sam na tyle… A tam? Tam sobie znajdzie jakąś piękną Francuzkę!!! – Monika zanosiła się płaczem. Klaudia usiadła obok niej i wtuliła ją do siebie.
- Młoda masz się nie poddawać! Pójdziemy do niego razem, porozmawiacie… może ty coś źle zrozumiałaś?! Chodź do łazienki musimy cię doprowadzić do porządku! – Klaudia pociągnęła ją za rękaw i zaprowadziła do łazienki. Kiedy już Monika wyglądała na tyle dobrze by móc się pokazać ludziom, wyszły razem z domu. Najpierw na długi spacer a potem do jego domu. Kiedy doszły, drzwi otworzyła im jego mama. Była smutna. Monika pomyślała, że ona pewnie też nie chciała stąd wyjeżdżać. Myliła się…
- Monika! Dobrze, że przyszłaś! Michał miał wypadek!

C.D.N.J.C.A.J.B.M.P.N.C. (Ciąg Dalszy Nastąpi Jeżeli Chcecie A Ja Będę Miała Pomysł Na Ciągotki)
Wiem ze to jest głupie ale jakos tak mnie naszlo zeby cos napisac :P Jezeli bywcie chcieli dalsze częsci (w co niezmiernie wątpię) to napiszcie moze napisze cos dalej ;)
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #1 : 2004-05-17, 12:08 »
Noo :D Fajne ... Pisz więcej, Eniqa :) Tylko szybko bo się zaczytałam :P
Zapisane
-

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #2 : 2004-05-17, 18:15 »
narazie poczekam.. czy ktos jeszcze zechce zebym pisala bo jak narazie to dla jednej osoby to m sie nie chce  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedz #2 : 2004-05-17, 18:15 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #3 : 2004-05-18, 16:46 »
AAA!!! :szok: !!! Świetnie!! Alke może przynajmniej nie pojedzie do Francji.. O ile do  żyje  :hmn:
Super się zaczyna!! Czekam na dalsze losy ;)  :dlonie:
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #4 : 2004-05-18, 20:57 »
ta.. jak narazie to ja mam doła :( może cos napisze dzisiaj albo jutro nie iwem.. musze sie troche szkolą zając bo mi kie[pskie oceny lecą :(
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #5 : 2004-05-19, 20:06 »
Tobie też? Akurat teraz, przy końcu roku... Czeka mnie cięzki miesiąc ... :( , ale jeśli znajdziesz czas, to skrobnij ciągala :wink:
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #6 : 2004-05-20, 15:25 »
bardzo fajne  :wink: napisz CD  :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #7 : 2004-05-20, 19:42 »
Dobra.. napisałam.. jakies takie krórttkie ale trudno.. nie mam pomyslu ani czasu zeby więcej napisac ;)

-Ale.. Jak to?!?! Co się stało??!! Przecież jeszcze niedawno był u mnie!!
- Był u ciebie?? To już wszystko rozumiem… Jak wracał od ciebie był bardzo zamyślony i nie rozglądając się wszedł na ulice.. Potrącił go samochód!!
- To wszystko przeze mnie!
- Nie mów tak! Chodź pojedziemy do niego i tak miałam tam iść!
Monika razem z Klaudią wsiadły do samochodu mamy Michała. Monika po drodze bardzo dużo myślała… Zastanawiała się, w jaki sposób w jedną godzinę można stracić tak wiele! Jedno tylko ą pocieszało. Być Może Michał teraz nie wyjedzie albo przynajmniej opóźni się jego wyjazd. Dojechały na miejsce. Stały przed niezbyt miło wyglądającym budynkiem, który, jak pomyślała Monika na pewno musiał być szpitalem. Weszły do środka. Mama Michała podeszła do najbliższej pielęgniarki by spytać się gdzie leży jej syn. Kiedy się dowiedziała poprowadziła obydwie dziewczyny za sobą.
- Sala 46…Podobno na tym piętrze… chodźcie dziewczęta poszukamy!
- Proszę pani… to tam! – Klaudia wskazała na zamknięte drzwi z numerem 46 widniejące na samym końcu korytarza. Podeszły do nich niemal biegnąc. Monika bała się wejść za drzwi. Bała się, co zobaczy, kiedy tam wejdzie. Widząc, że Klaudia jest także nieco blada poczuła, że nie jest sama i zdobyła się na odwagę by je otworzyć. To co tam zobaczyła nie było tym co zobaczyć chciała. Stały tam 3 łóżka a na środkowym leżał on. Miał posiniaczoną twarz, skręconą rękę i, co było dla niej najgorsze, był podłączony do kroplówki. Monika podbiegła do jego łóżka i z całej siły, lecz uważając na niego przytuliła się. Michał poczuł jak jakieś ciepło wlewa się do jego ciała i uśmiechnął się. Nareszcie zobaczył ją, przytulił, nareszcie znowu byli razem.
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #8 : 2004-05-20, 20:24 »
Fajowe, napisz szybko CD  :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedz #8 : 2004-05-20, 20:24 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #9 : 2004-05-20, 20:55 »
spokojnie myslisz ze ja cal czas tyllko przy kompie siedize?  :roll:  jeszcze musze dzisiaj na jutro napisac opowiadanie na Polski o temacie 'Wyobraź sobie że jesteś uczniem Hogwardu- opowiec o swoich przeżyciach' a dzisiaj mam zero weny twórczej  :roll:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #10 : 2004-05-20, 21:27 »
Przerabiacie Harry'ego Pottera? Ale super macie  :D ja też tak chce  :(
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #11 : 2004-05-21, 14:56 »
przerabiałam już skonczylam a ta praca byla jakby zakonczeniem ;) ufff sie nawet rozpisalam bo napisalam na 3 strony papieru podaniowego :D
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #12 : 2004-06-02, 19:50 »
cjce ktos jeszcze zebym pisala ?? :9 bo nie iwme cyz pisacv..  :roll:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #13 : 2004-06-02, 20:04 »
Ja chcę...    8)
Zapisane
-

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #14 : 2004-06-03, 11:12 »
ja też chce  :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedz #14 : 2004-06-03, 11:12 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #15 : 2004-06-03, 14:25 »
no dobra to moze cos jeszcze napisze :P
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #16 : 2004-06-04, 21:25 »
Pisaj :!!!: ja tysz czekam z niecierpliwością to jest super :!!!: pisz eniqa bo naprawde fajowskie
Zapisane

pola

  • Gość
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #17 : 2004-06-04, 21:54 »
fajneeee....... :)
czekam na CD :mrgreen:
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #18 : 2004-06-04, 22:33 »
chcieliscie to macie :p
to juz jest jedna z ostatnich częsci bo nie mam pomyslu co dalej.. ;)


Z tego ‘nieba’ wyciągnęła ich mama Michała.
- Dobra, dobra teraz moja kolej żeby się przytulić ( :P ) potem sobie zostaniecie sami tylko muszę mu najpierw wyprawić kazanie!
Po długiej przemowie, wysłuchanej (jasne) przez Michała jego mama i Klaudia wyszły z pokoju zostawiając ich samych. Milczeli obydwoje przez dłuższy czas, gdy nagle Monika zaczęła płakać.
- Kotku, co się stało?
- Bo… bo ty wyjeżdżasz… a teraz jeszcze przeze mnie miałeś wypadek a… ja cię kocham i nie chcę tu zostać bez ciebie! I nawet, jeżeli będziesz musiał wyjechać i zechcesz byśmy się rozstali to ja i tak będę czekać z myślą, że może wrócisz do mnie… Michał ja cię naprawdę kocham!! Nie potrafię bez ciebie żyć!
- Moniczka… ja też cię kocham.. Przecież o tym wiesz! Najchętniej zostałbym tutaj razem z tobą i nawet sobie nie myśl, że jak wyjadę to będziesz mogła się zainteresować innym! – Uśmiechnął się.
- No, ale dzięki mnie nie wyjedziesz tak szybko! Bo stąd to chyba szybko nie wyjdziesz.
- Mój stan nie jest najlepszy. Straciłem podobno dużo krwi… Wszystko jest wciąż nie stabilne. Nawet moje życie.
- Nie mów tak! Wyjdziesz z tego i będziemy jeszcze razem.
Do Sali wszedł lekarz i oznajmił, że koniec wizyty, ponieważ pacjent musi wypoczywać. Monika z niechęcią wyszła. Po drodze do domu nie odezwała się ani razu. Pani Ola, mama Michała podrzuciła je pod dom Moniki i pojechała do siebie. Klaudia uznała, że będzie lepiej, jeżeli zostawi przyjaciółkę samą i poszła do siebie.
   W pokoju Monika nie przestawała myśleć o Michale. Siedziała na łóżku, gdy nagle poczuła ukłucie w sercu. Nie wiedziała, o co chodzi, ale była pewna, że to nie oznacza nic dobrego. Znowu to ukłucie i nagle… pustka. Nic. Czuła, jakby z jej serca wypływało wszystko. Teraz przestraszyła się nie na żarty. Była pewna, że to ma związek z Michałem. Wybiegła z domu i skręciła w kierunku szpitala, w którym leżał Michał. Cała zdyszana weszła do Sali, w której leżał. Niestety jego tam nie było. Teraz jej strach nasilił się podwójnie. Już wychodziła, gdy do sali wszedł lekarz, którego spotkała rano gdy tu była.
- Proszę pana! Gdzie jest Michał?! Przenieśliście go do innej Sali? Lepiej się poczuł?!
- Spokojnie. Kim pani jest?
- Jego dziewczyną! Proszę odpowiedzieć na moje pytania!
- Proszę usiąść. To, co powiem nie zadowoli pani, więcej to się pani na pewno nie spodoba. Widzi pani, bo… były pewne komplikacje i… bardzo mi przykro. Niestety nie udało nam się go uratować.
- Nie! Nie, nie, nie!!! To nie jest prawda!! On nie umarł!!!
- Wiem, że to dla pani szok, ale bardzo proszę zachować ciszę!
- Ale dlaczego?! Przecież dziś rano czuł się tak dobrze!
- Stracił wiele krwi. Nie udało nam się go uratować.
- To jest tylko zły sen! To nie zdarzyło się naprawdę! Za chwilę się obudzę i pójdę do niego do domu a on będzie na mnie czekał uśmiechnięty…
- Niestety… przykro mi teraz przepraszam pacjenci wzywają. Do widzenia.
- Do widzenia. – Powiedziała Monika przez łzy i wybiegła ze szpitala.
Nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała przed chwilą.
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #19 : 2004-06-04, 23:03 »
biedna klaudia :cry: ale ogólnie jest super  :wink:  :wink:  :wink:  ja chce jeszcze!!!!!! nie kończ ... to opowiadanie jest na prawdę EXTRA, więc jeszcze coś napisz ... !!!!!:):):):::) !!!!:):):):):):):):)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #20 : 2004-06-05, 09:08 »
raczej nie Klaudia tylko Monika :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedz #20 : 2004-06-05, 09:08 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #21 : 2004-06-05, 11:19 »
Ale ale... :( Dlaczego to już jedne z ostatnich ? :cry: Pisaj dalej ciągutkę :mrgreen:
pozdrawia oliwia z czekającą nadzieją, że eniqa napisze jeszcze więcej więcej  :angelus:  :mrblue:
Zapisane
-

Monia i Zara

  • Gość
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #22 : 2004-06-05, 11:40 »
Cytat: eniqa
raczej nie Klaudia tylko Monika :P

upsss.. no tak, ale i tak, obydwie sa biedne:) pisz dalej!!!!:)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #23 : 2004-06-05, 11:41 »
spoko Maciejka moze potem napisze inne opowiadanie nie iwem :P ale do tego nie mam pomyslu teraz jak napisze bedzie o czym innym znaczy no na pewno o koniach :D :P :lol:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #24 : 2004-06-05, 19:10 »
:wink: Ojeju.. No to siem porobiło... Ciekawi mnie jak to się skończy ..  :roll:  Pisz szybciutko :]
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #25 : 2004-06-10, 17:52 »
no to macie ;)


Te słowa zmieniły całe jej życie. On zawsze był taki wesoły, miły i zawsze uśmiechnięty. Życie w nim tętniło, był ciekawy świata, kiedyś obiecali sobie, że przejadą razem całą Europę a może jeszcze dalej. Miał tyle marzeń, które nie zdążyły się spełnić. Monika biegła ulicą. Nawet świat chyba czuł to, co ona, bo powoli zaczynał padać deszcz. Zwolniła. Postanowiła iść do parku, pod drzewo gdzie zawsze razem przesiadywali. Musiała wszystko przemyśleć. Nie wiedziała jak na to zareaguje jego mama, jak ona to powie Klaudii…
   Deszcz rozpadał się na dobre. Z małego kapuśniaczka nagle zrobiła się wielka ulewa. Monika usiadła na mokrej trawie pod wierzbą. Drzewo jakby czuło, że ona nigdy więcej nie przyjdzie tu z chłopakiem, miało jeszcze niżej pochylone gałęzie niż zawsze. Siedziała tak skrywając się pod koroną ich ulubionego drzewa. Łzy zlewały się z spływającym po jej twarzy deszczem. Nie przeszkadzało jej, że jest całkiem mokra… teraz nic nie miało dla niej znaczenia. Powracały do niej wszystkie spędzone z nim chwile. Wspólne wakacje na obozie, spacery, randki, w szkole także siedzieli w jednej ławce. Chciała się do niego przytulić, lecz jego tym razem nie było obok niej… nigdy więcej miał tu nie usiąść. Jeszcze raz przypomniała sobie jego twarz, znała ją na pamięć. Mogłaby namalować jego portret z zamkniętymi oczami. Nie wiedziała ile tam siedzi. Zaczynało się ściemniać. Wstała. Była całkowicie mokra. Nie miała ochoty wracać do domu, lecz wiedziała, że gdyby nie pokazała się nikomu do wieczora zaczęliby jej szukać. Jej matka zawsze była przewrażliwiona na jej punkcie, no cóż była jedynaczką. Najpierw pomyślała, by iść do Klaudii, ale teraz chciała być sama. Nie potrafiłaby tak siedzieć i mówić o nim nie wylewając z siebie łez. Wróciła do domu. Już wchodziła po schodach chcąc ukradkiem przejść do swojego pokoju, gdy jej matka zauważyła ją w przedpokoju.
- Monia gdzieś ty była!
- Chcę być sama…
- Moniczko… stało się coś??
- Nie! Nic się nie stało! Nic! Nic, nic, nic! Co z tego ze go kocham?! Nic! Chcę być sama rozumiesz?!
- Tak kochanie, ale… na pewno nic ci nie jest?
- Mi?! Nie biorąc pod uwagę tego, że w moim sercu nie ma już nic, totalna pustka… to nic mi nie jest!! A teraz proszę, pozwól mi iść do pokoju… CHCĘ BYĆ SAMA!!
- Czy to przez Michała? Dzisiaj rano, gdy od ciebie wychodził wyglądał jakbyście się…
- Nie wspominaj go! On nie zasługuje na to byś teraz wspominała go źle!!! I daj mi wreszcie spokój!
- Zadzwonię do Klaudii…
- Nie, mamo! Czy ty rozumiesz, chcę być sama! Idę do siebie proszę, niech nikt do mnie nie wchodzi! – Rozpłakała się.
Wbiegła po schodach na górę. Nie potrafiła wytrzymać tego bólu, jaki dawały jej wspomnienia o nim. To było ponad jej siły. Opadła na swoje łóżko. Łzy spadały z jej twarzy na świeżą pościel, która dzisiaj rano zmieniała, kiedy on był u niej. Wtuliła się w nią mając nadzieję, że poczuje jego zapach.


CDN

troche krotkie ale jakos nie mam zbytnio weny :P
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #26 : 2004-06-10, 19:02 »
super ... aż płakać się chcę, napisz jeszcze dzis ciagontę plizzzzzz.... NIE WYTRZYMAM DŁUŻEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #27 : 2004-06-10, 20:01 »
dzisiaj już raczje nie bnędzie ale postaram sie napisac do niedzieli nastepna ciągotkę ;)
nic nie obiecuje ze bedzie bo mi ostatnio brakuje weny a jak juz ja mam to jakies same tragedie wymyslam :P
chyba przez mój humorek kiepski i lekki dołek :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedz #27 : 2004-06-10, 20:01 »

pola

  • Gość
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #28 : 2004-06-10, 22:12 »
ojej .... czekam na dalszą część ....
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jakieś takie głupie opowiadanie :P
« Odpowiedź #29 : 2004-06-13, 21:04 »
Eniqa.... pisssssz........!!! Jes suuuper... Pisaj ;)
Zapisane
-
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 27 zapytaniami.