Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Turkusowe jezioro  (Przeczytany 1361 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Essey

  • Gość
Turkusowe jezioro
« : 2005-05-03, 19:54 »
Było już ciemno, wysoka, ciemnowłosa dziewczyna przemykała między blokami. Księżyc w pełni prezentował się z całą okazałością. Dziewczyna była przestraszona, przejęta. Nawet nie rozejrzała się przebiegając w pospiechu przez ulicę, własciwie nie było takiej potrzeby. Miasto o zmroku pokazywało swoje najstraszniejsze zakamarki, wroga pustelnia najstraszniejszych koszmarów. Dziewczyna biegła coraz szybciej, uciekała, uciekała przed swoimi myślami. W głowie huczało jej z przerażenia!
-Nadia!!!! - Slyszała jak ktoś woła ją po imieniu.
-Nadia!!! - Powtórzył się złowieszczy okrzyk
Biegła nadal, nie zauważając nawet lasu w który wpadła z wielkim impetem. Była przerażona. przemykała pomiedzy drzewami, co chwilę potykając się o jakąś gałązkę. Obejmowała rękami zimne pnie, prześlizgiwała się pomiędzy gałęziami. Księżyc wyglądał spomiedzy potężnych koron, nawet on wydawał jej się teraz wrogiem. Czuła że wszystko naokoło próbuje ją zgładzić, we wszystkim  widziała wroga. Przebiegła przez las, aż do polany. Zobaczyła turkusowe, leśne jezioro. Przystanęła. Skończyła się jej ucieczka. Patrzyła jak zahipnotyzowana na taniec leśnych nimf.
-Nadia... - nagle usłyszała nad uchem złowrogi głos, i poczuła na ramieniu czyjąś, zimną rękę. Nie było już czasu na ucieczkę......


CDN :)
« Ostatnia zmiana: 2005-05-06, 20:58 autor Essey »
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #1 : 2005-05-03, 20:49 »
Nawet fajne to Twoje opowiadanie.. :roll:
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

hipcio5

  • Gość
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #2 : 2005-05-04, 16:02 »
Fajne, fajne. Ale ty zawsze masz talent :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedz #2 : 2005-05-04, 16:02 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #3 : 2005-05-04, 20:51 »
Tylko Eseey, czemu piszesz tak mało?
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #4 : 2005-05-04, 22:35 »
Zapowiada się nie najgorzej:)

Essey

  • Gość
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #5 : 2005-05-05, 14:55 »
Cytuj
Tylko Eseey, czemu piszesz tak mało?

Tak już u mnie jest. Przekładam jakość nad ilość :;d:

CD:

Nadia obudziła się z krzykiem. Od razu przypomniała sobie że jest sama w domu. W tym momencie zegar w jej pokoju wybił godzinę 23. Dziewczyna wyjrzała przez okno. Nic strasznego się nie działo, lekki wiatr kołysał delikatne gałęzie a niebo zdobił wielki księżyc w pełni. Nadia przestraszyła się nie na żarty. Nie umiała oprzeć się wrażeniu, że księżyc ją obserwuje. Niemal widziała jego świetliste macki wyciągające się ku niej. Przeraziło ja to ze księżyc był zdecydowanie za duży. Wyglądał tak jakby zbliżył sie do Ziemii aby jej się lepiej przyjżeć. Nagle okno małego pokoiku Nadii gwałtownie otworzyło się na oścież. Była pewna że ktoś woła ją po imieniu. Zaczęła gubić sie we własnych myślach, myslała że nadal śni. Zamknęła okno i spojrzała na zegar, który wybił w tym momencie północ.
-To niemożliwe!! - krzyknęła i rzuciła się do drzwi. Było lato. Dziewczyna wybiegła z małego bloczku nieopodal lasu i postanowiła przyjrzeć się księżycowi. Teraz uczucie ze ktoś ją goni i woła stało się jeszcze bardziej dokuczliwe. Nadia zaczęła żałować że opuściła swój bezpieczny pokoik. Teraz była już kompletnie zagubiona. Zaczęła uciekać! Przebiegła przez pusta ulicę, a później wszystko potoczyło się już jak we śnie.... zimne pnie, gałązki wyrastające jak spod ziemi i koniec! Tak! Turkusowe jezioro! Poznała je od razu. To było to samo miejsce. Nagle poczuła na ramieniu zimną rękę i świecące oczy, ukryte pod ciemnym kapturem. W pobliżu "tego czegoś" czuła się sparalizowana strachem, było jej zimno, trzęsła się. I to był koniec.... koniec ....

Gdy się obudziła, leżała w środku lasu, na miękkiej trawie. Poznała jezioro, jednak nie było turkusowe. Nienaturalnie wielki księżyc zastąpiło piekące słońce. Dziewczyna dokładnie znała drogę powrotną. Wróciła do swojego mieszkania. Ludzie idący ulicą wydawali jej sie zupełnie obcy, a świat czarno-biały. Nawet jej biały kot, czekający w mieszkaniu, wydawał się całkowicie czarny. Co stało sie tamtej nocy? Nikt tego nie wie......

CD nastąpi na życzenie czytających :;d:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-05, 14:58 autor Essey »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #6 : 2005-05-05, 15:35 »
Bardzo fajne i wciągające ;) czekam na CD :D
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #7 : 2005-05-05, 15:48 »
Na moje życzenie ma nastąpić! :;d: Świetne ;)
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #8 : 2005-05-05, 16:28 »
Nie wiedziałam że ty taka zdolna jesteś! Świetne to opowiadanko:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedz #8 : 2005-05-05, 16:28 »

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #9 : 2005-05-05, 21:16 »
Fajne :D
Tylko po co ona wybiegła z domu? :P

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #10 : 2005-05-06, 19:54 »
fajne, prosimy o ciąg  dalszy :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #11 : 2005-05-06, 20:42 »
Ja taż chcę CD :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Essey

  • Gość
Odp: Turkusowe jezioro <the big, dark forest>
« Odpowiedź #12 : 2005-05-06, 20:52 »
CD

Od czasu tej pechowej nocy, ten sam sen nawiedzał Nadię co noc. Dziewczyna walczyła ze sobą jak tylko mogła. Nie wiedziała co jest grane, staczała się na granicę niemozliwości. Ludzie byli dla niej kompletnie obcy, z nikim nie umiała się dogadać. Znajomi twierdzili że jest wariatką. A ona 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu była myślami przy turkusowym jeziorze, widziała tańczące nimfy i marzyła aby powtórzyc spotkanie z nimi. Było jednak cos, co nie pozwalało jej zbliżyć się do lasku. To owa zakapturzona postać, która wołała ją po imieniu. Nadia długo się zastanawiała "kto" lub "co" to moze być?? Niestety, na nic sie zdały jej wysiłki. Pewnej nocy, kiedy sen nawiedził ją po raz kolejny, poczuła nagle że musi cos z tym zrobić. Była pewna ze jeśli to będzie dalej trwało to zwariuje. Odruchowo popatrzała za okno. Księżyc w pełni!
-Nie! Tylko nie to! Wszystko tylko nie to! - krzyknęła przerażona dziewczyna i raz jeszcze pobiegła do lasku. Wzięła ze sobą tylko krzyż, i żarliwie się modliła. Biegła znaną jej już na pamięć dróżką, przecież przebywała ją codziennie, we śnie. Nagle usłyszała za soba szelest liści. Była pewna ze to ta zakapturzona postać ją goni. Szmery były coraz blizsze, Nadia zatrzymała się przerażona, czekając na bolesny koniec, gdy nagle poczuła tylko mokry języczek, liżący jej gołą łydkę.
-Nashi?! Co ty tu robisz kotku? - zwróciła się do swojego ulubieńca
- Jak tu za mną trafiłeś? - pytała dalej sama siebie. W pobliżu swojego białego kota, czuła się dziwnie bezpiecznie. Podrapała kotka za uchem i zwróciła się do niego miłym głosem
-Ja wiem, wiem ze ty masz z tym coś wspólnego. Nie oszukasz mnie, jestem tego pewna! - kotek tylko cicho mruknął - no już malutki, masz rację, pora wracać do domu. Późno już..........

CDN :mrgreen:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Turkusowe jezioro
« Odpowiedź #13 : 2005-05-06, 21:36 »
Suuuuper :D  nadal z niecierpliwoscia czekam na ciąg dalszy :D :D
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Turkusowe jezioro
« Odpowiedź #14 : 2005-05-06, 21:50 »
Wciąga i tajemnicze :wink: Naprawdę masz talent :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Turkusowe jezioro
« Odpowiedz #14 : 2005-05-06, 21:50 »

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Turkusowe jezioro
« Odpowiedź #15 : 2005-05-06, 23:32 »
Fajne :D

Cytuj
Księżyc w pełni!
-Nie! Tylko nie to! Wszystko tylko nie to!

Myślałam, że zaraz zmieni się w wilkołaka :lol:  :oops:

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Turkusowe jezioro
« Odpowiedź #16 : 2005-07-31, 00:31 »
Fajne,  Alya ma racje - tajemnicze i wciągające ;) Czekam na CD :)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Turkusowe jezioro
« Odpowiedź #17 : 2005-08-13, 14:08 »
Ekstra! ;)
Czekam na Cd! :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 26 zapytaniami.