Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Opowiadanie by Malkesz (:  (Przeczytany 4458 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Opowiadanie by Malkesz (:
« : 2005-05-31, 20:26 »
Tak wszyscy piszą, to i mnie jakoś wzięło.. :P Czytajcie tylko wtedy, kiedy Wam się nudzi. Inaczej uznacie to za beznadziejne :lol:


ROZDZIAŁ PIERWSZY
- Kiedy ty w końcu mnie zrozumiesz?
- Ja cię nie potrafię zrozumieć. Czynisz poprostu bezmyślnie.
Kaśka od godziny kłóciła się z Anitą. Po pewnym czasie same zwątpiły, z jakiego powodu zaczęły tę sprzeczkę. Kaśka od jakichś trzech miesięcy spotykała się z Pawłem - wspaniałym, czarnowłosym i czarnookim chłopakiem. Anita, jej najlepsza przyjaciółka oczywiście była megazazdrosna. Po pewnym czasie zrozumiała, że bez chłopaka ani rusz, nie ma szans u Kaśki. O czym kolwiek by nie powiedziała, słyszyała tylko: "Pawełek to, Pawełek tamto, jaki on cudowny, on jest inny niż wszyscy!". Taa, każda tak mówi na początku, a później się dziwią ludzie, skąd maltretowane żony w rodzinach się biorą - myślała Anita. Była przeciwna związkowi Pawła i Kaśki. Twierdziła, że Paweł to nie chłopak dla niej. Był przystojny, popularny, świetnie grał w kosza, wszystkie panienki za nim latały. Dla Kaśki najskrytszym marzeniem było poznać go, chociaż na tyle, żeby mówił jej cześć, kiedy przechodzi obok. Anita od początku nie dawała jej żadnych nadziei. Kazała jej wybić sobie z głowy takiego "maczo" i popatrzeć na bardziej dostępnych, w/g niej, kolesi. Ale Kaśka nie dała za wygraną. Któregoś wieczora przyłapała jego siostrę w supermarkecie, i wyżuliła od niej numer jego gadu-gadu. Wieczorem usiadła przy komputerze, zalogowała się na całkiem innym, nie znanym numerze i zaczęła wypytywać. Czy ma dziewczynę, czy jakaś mu się podoba ze szkoły. Odpisał... Kaśka była w siódmym niebie. Jego wiadomość brzmiała następująco...

A tego się dowiecie w następnym odcinku :lol:
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #1 : 2005-05-31, 21:34 »
Malkesz pisz CD :P Czekam z niecierpliwością na treść tej wiadomości :P
Zapisane

Amarae

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #2 : 2005-05-31, 21:58 »
Nastolatki. Miłość. Chłopaki. Przyjaciółki. Zdrady. Zazdrość. Ludzie, to się robi ewidentnie nudne :P

Piszesz za krótko. Rozumiem, że " Jego wiadomość brzmiała następująco... " musiała być w następnej części. Ale to, co napisałas, da się rozwinąć. No, i co mi się nie podoba - nic nie wiem o bohaterkach :P Ładnie piszesz. Ale rozbudowywuj to jakoś :P


PeeS: Czyżby nie miał dziewczyny i skrycie marzył, aby poznać Kaśkę choć na tyle, by mówiła mu "cześć", gdy przechodzi obok? :;d:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-31, 22:00 autor Amarae »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedz #2 : 2005-05-31, 21:58 »

Bigielka

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #3 : 2005-05-31, 22:07 »
Amarae to właśnie chodzi o to że, Kaśka nie ma chłopaka i marzy o tym żeby Paweł chociaż mówił jej cześć :P
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #4 : 2005-05-31, 22:26 »
Malka-niezły początek :) czekam na cd :)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #5 : 2005-06-01, 07:55 »
To narazie się wydaje ckliwe i romantyczne. Poczekajcie na dalszą część, a Was pozytywnie zaskoczy :hehe:
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #6 : 2005-06-01, 11:28 »
Mi ani ckliwe, ani romantyczne to się nie wydało :P
Jak narazie mam podobne zdanie jak Amarae, ale poczytam chętnie CD, chcę zobaczyć jak nas zaskoczysz :;p: (mam nadzieje, że pozytywnie jak napisałaś :idea: )

MaŁren

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #7 : 2005-06-01, 17:20 »
Maalkaa..pissz sszybko częśść drugą :P
PS: odczytuję w tej powiasstce drobne odniessienie do śświata rzeczywisstego..Malka, czy ja o czymśś nie wiem ?:P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #8 : 2005-06-01, 17:52 »
Nie! Nie! Tu nie ma nic o mnie :krzywy:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedz #8 : 2005-06-01, 17:52 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #9 : 2005-06-01, 18:19 »
Fajne, ale ja w koncu nie wiem jednego- to on chodzi z Kaśką czy nie?

A ja mam inne zdanie niz Amarae.... fajne są takie opowiadanka o nastolatkach :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

MaŁren

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #10 : 2005-06-01, 19:55 »
Ka¶ka od jakich¶ trzech miesięcy spotykała się z Pawłem - wspaniałym, czarnowłosym i czarnookim chłopakiem.
z tego wynika, że chyba tak ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #11 : 2005-06-01, 20:00 »
Maren! :lol:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #12 : 2005-06-01, 20:06 »
ja zamiassst ssie uczyć, to ssie po FZ sslajam :P właśśnie wsstałam i od razu wessłam tu:P uzależnienie :P
PS: Malka, o sso Ci chodzi? :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #13 : 2005-06-01, 20:18 »
"Kaśka, nie wygłupiaj się, przecież wiem że to ty. Aga mi wczoraj mówiła, że dała Ci mój gg..."
Kaśce oczy wyszły na wierzch. A prosiła, żeby mu nic nie mówić! Kaśka była zrozpaczona, nie wiedziała, jak ma się teraz zachować. W jej głowie był istny mętlik.
Potem jakoś tak wyszło, że spotkali się po szkole i tak już zostało. Wszędzie razem. Anita miała mnóstwo wolnego czasu. Cóż, Kaśka przesiadywała godzinami u Pawła, a że zawsze wszystko robiły wspólnie, Anita się najzwyczajniej w świecie nudziła. Głupio jej było się włóczyć za parą zakochanych, chociaż Kasia ją wiele razy do tego namawiała. Raz się zgodziła i postanowiła, że nigdy więcej tego nie powtórzy. Miała dość patrzenia, jak idą oboje za rękę. Mdliło ją od 'migdalenia' się ich. Postanowiła znaleźć sobie chłopaka... Ale to nie było łatwe. Szukanie chłopaka na siłę okazało się męczące. Poza tym Anita nie miała w takich sprawach doświadczenia, więc było jeszcze gorzej. Postanowiła dać sobie spokój...
Któregoś dnia, kiedy ponownie samotnie wracała ze szkoły (Kaśkę odprowadzał Paweł) wstąpiła do sklepu. Mimo, że zaraz miała być w domu, wiedziała, że nie będzie czekał na nią ciepły obiadek - mama znowu pracowała do późna...długo zastanawiała się, co ma kupić, żeby było tanio i syto. Zdecydowała się na bułkę z serem, z lekka nieświeżą, bo ranną, ale dało się ją przynajmniej ugryźć. Dała sprzedawczyni złotówkę i wyszła z hukiem ze sklepu. Szła z posępną miną w stronę domu nadgryzając czerstwe pieczywo. Nagle z zamyślenia wyrwał ją czyiś głos, a raczej krzyk:
- Hej! Laska! Daj gryza!
Odwróciła się i myślała, że śni. Ideał. Ciemne włosy, ciemna karnacja, ciemne oczy. "Pewnie jest i ciemny na umyśle" <- pomyślała Anita, gdyż zazwyczaj spotykała się z przystojnymi, ale tępawymi. Nie miała szans zagadać, chociażby nawet podzielić się bułką, gdyż piękny nieznajomy najzwyczajniej w świecie odwrócił się na pięcie i zniknął za rogiem szarego, kamiennego bloku. "Kpił sobie ze mnie. Jak zwykle...". Ale Anita postanowiła nie dać za wygraną. Poszła za nim. Zobaczyła tylko migającą w oddali pomarańczową bluzę. Nie wiedziała nawet, jak się nazywa!
- Zygarrr! Czekaj! - zawołał któryś z kolegów siedzących na ławkach.
Odwrócił się! Zaraz ją zobaczy i uzna za nienormalną, że tak go śledzi! Schowała się za drzewem... Zygar? To chyba jakieś przezwisko. Popyta ludzi na gadu, czy znają Zygara. Może zdobędę jego imię i nazwisko? <- marzyła...

C.D.N. :;d:

« Ostatnia zmiana: 2005-06-02, 15:31 autor Malka »
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #14 : 2005-06-01, 20:27 »
Malka, przegiełaśś :P i to niby ma nie mieć nic wsspólnego z rzeczywistośścią? :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedz #14 : 2005-06-01, 20:27 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #15 : 2005-06-02, 15:28 »
Marudziszzz :lol:
Co prawda nikt tego nie czyta i nie komentuje, ale ja mam silny pociąg emocjonalny i MUSZĘ pisać :P :lol:

~*~ROZDZIAŁ TRZECI~*~
Pobiegła ile sił w nogach do domu. Pierwsze co zrobiła, to włączyła komputer. Nie miała nawet czasu zamknąć drzwi na zamek i ściągnąć butów. Weszła na gadu-gadu, wcisnęła opcję 'Szukaj znajomych'. Wypełniła - wszyscy, Kłodzko, lat 15, status: dostępny. Zaczynała rozmowę z każdym po kolei. "Znasz Zygara?" <- tak zaczynała się każda jej nowo napoczęta rozmowa. Nikt nie znał Zygara.. jedna osoba, druga, trzecia...piętnasta. Karol lat 15. Znudzona już była tym ciągłym pytaniem, ale postanowiła, że jeszcze raz, ostatni raz zapyta. "Znasz Zygara?" "Znam..." Nie mogła uwierzyć! Ktoś znał Zygara! Chłopaka z jej marzeń! To znaczy, powierzchownie spełniał on jej wymogi. Stwierdziła, że jak będzie pusty jak tabaka w rogu to da sobie z nim spokój. Dowiedziała się, że ma na imię Mateusz. Teraz już wiedziała, skąd bierze się jego ksywka. Zygartowicz. To jest to. Myślała w tym momencie o niebieskich migdałach, wyobrażała sobie siebie samą, z rozwianymi włosami, w pięknie skrojonych jeansach na idealnej figurze i zielonym sweterku i...suchą bułką w ręce. On miał na sobie piękną, pomarańczową bluzę i rozmarzone, ciemne oczy. Prosił ją o gryza... Matko jedyna! Anita ocknęła się z zamyślenia. Gdyby nie dzwonek telefonu pewnie spędziła by na rozmyślaniach cały wieczór. Dzwoniła Kasia.
- Idziesz z nami do kina? Podobno grają coś fajnego!
- Nie, dziękuję, mam dużo nauki.
- Anita! Jutro sobota! Czy ty mnie unikasz??
- Nie, naprawdę nie mogę, umówiłam się z mamą...
- No dobra, ale obiecaj, że następnym razem pójdziesz.
- Ok, się zobaczy. Miłej zabawy. Papa.
Trzasnęła słuchawką starego Philipsa i pognała do stołowego. Z szuflady wygrzebała książkę telefoniczną. Z...Zy...Zyg...Zygota..nie, Zyga...Zygartowicz! Jest! Honorata, Paweł, Henryk i Aniela. Hmmm...ciekawe, który to. Zaraz, nasza szkoła jest na Gwarków, a obok jest Budowniczych...Honorata mieszka przy budowniczych! To tam! Szkoda tylko, że nie napisali numeru mieszkania. Jest tylko Budowniczych 16. Trudno, wezmę Aligatora i sprawdzę spis lokatorów.
- Ali! Do mnie! Idziemy na spacerek!
Ogromny doberman dźwignął się z posłania i wesoło oczekiwał na spacerek, gdy jego pani zakładała buty. O żesz! Przecież ja taka nieumalowana, nieuczesana! Trudno, ciemno się zaraz zrobi...<- gwałtownie myślała dziewczyna.
Wyszła na ulicę. Ludzie omijali ją szerokim łukiem, niektórzy nawet przez zęby szydzili coś o kagańcu.
"Nienormalni! Przecież Aligatorek zachowuje się jak szczeniak..." i poklepała psa po brzuszku. Doszli. Staneła przed klatką numer 16. Spojrzała w górę i myślała, które okno może być jego, wymarzonego Zygara. Zygara-Mateusza. Mateuszka... "Raz kozie śmierć! Wchodzę!" i z tą myślą udała się na górę. Znalazła spis lokatorów. Zygartowicz - mieszkanie numer 2. Parter. To tu! Jak ją uszłyszy i wyjrzy, to będzie przechlapane. Anita przestraszyła się i uciekła z klatki prosto na ulicę. Pognała w stronę domu ku wielkiemu zdziwieniu Aligatora...

C.D.N :;d:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #16 : 2005-06-02, 15:37 »
:hahaha:
Zapisane

pola

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #17 : 2005-06-02, 16:13 »
oj Malkesz :lol:
dawaj dalej bejbe :P
jest świetne, czyta sie jednym tchem :)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #18 : 2005-06-02, 17:32 »
ekstra! chcę więcje! Kocham takie opowiadania dla nastolatków :)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

MaŁren

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #19 : 2005-06-02, 18:55 »
takie dla i o nastolatkach są najlepsze ;) zwłaszcza jeśli jest w nich jakiś wątek miłosny :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #20 : 2005-06-02, 20:56 »
Ale jak będę pisała dłużej, to sam widok tak długiego kawałka Was zniechęci i nie będzie wam się chciało czytać... :P
No ale macie co chcecie :lol:

~*~ROZDZIAŁ CZWARTY~*~
- Aligatorku, kochanie, błagam cię, chodź szybciej!
Anita niecierpliwiła się na psa, który akurat w tym momencie miał ochotę powąchać sobie trawkę. Anicie się spieszyło, ponieważ już z oddali widziała Mateusza, który wracał z treningu (ah, jakże on wspaniale musi wyglądać bez koszulki <- fantazjowała). Szedł z kolegą, więc wolała nie wchodzić im w drogę. Pognała ile sił w nogach w stronę swego rodzinnego 'blokowiska'. "Mogliby w końcu pomalować jakoś ładnie te budynki. Wygląda tu jakbyśmy byli jakimś zacofanym krajem..." przy okazji zauważyła Anita. Kiedy w końcu znalazła się w zaciszu swojego pokoju, mogła na spokojnie przemyśleć wydarzenia dnia dzisiejszego. Chwila po chwili, minuta po minucie, sekunda...
- Kochanie! Czemu nie przyszłaś się przywitać? - z stołowego dobiegł ją głos mamy.
- Mamo, czemu tak późno wracasz? Nie przepracowujesz się aby czasem?
Spytała o to, lecz z zwykłej grzeczności. Lubiła być sama w domu, a mama była miła tylko wtedy, kiedy była zmęczona. Jeśli tylko miała siłę stac na nogach, rekomendowała wszystkimi w domu, nawet wielki doberman, postrach osiedla się jej bał i grzecznie schodził z kanapy na posłanie. Wystarczyło jej jedno spojrzenie, aby po naszym ciele przebiegły dreszcze. W pracy też rządziła. Jej podopieczni nawet bali się jej zapytać czy mogą wyjść do toalety. Ehh, nie lubiła jej takiej.
- Nie, wcale nie. To moja praca. Muszę jakoś zapracować na żarcie dla tego słodkiego bydlaka. - uśmiechnęła się uroczo i słodko do Aligatora.
- Mamo, a może pojechałybyśmy w końcu na wystawę z Alim? W końcu ma bardzo dobry rodowód, szkoda, żeby się zmarnował...
- Już Ci powiedziałam, co na ten temat sądzę. Wystawy to głupota, męczenie psa. Ali to przyjaciel, a nie jakiś show man.
- Ale mamo...
- Koniec dyskusji! Lepiej idź się pouczyć!
- Jutro sobota..
- Znajdź sobie coś innego! Już mi humor zepsułaś...
Jak zwykle było wszystko przez nią... Wzięła się mimowolnie za odrabianie angielskiego...


C.D.N. :;d:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedz #20 : 2005-06-02, 20:56 »

MaŁren

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #21 : 2005-06-02, 20:58 »
noo Malkaa...robisz postępy...nie ma to jak wdrażać w historię mamę :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #22 : 2005-06-02, 21:03 »
Marudziszz :P
Zapisane

pola

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #23 : 2005-06-02, 21:22 »
Malkesz dawaj dawaj dawaj dalej :}
Zapisane

Amarae

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #24 : 2005-06-02, 21:47 »
Cytuj
wyobrażała sobie siebie samą, z rozwianymi włosami, w pięknie skrojonych jeansach na idealnej figurze i zielonym sweterku i...suchą bułką w ręce.

Cytuj
Prosił ją o gryza...

Cytuj
ah, jakże on wspaniale musi wyglądać bez koszulki <- fantazjowała

:hahaha:

Kiedy C.D.? xD
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #25 : 2005-06-03, 13:02 »
super.... a moze przydałoby się uzyć odpowiednich argumentów wobec mamy? :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

halina

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #26 : 2005-06-03, 13:10 »
Malkesz   :mrgreen: świetne  :lol: dawaj dalej  :wink: i trochę dłuższe te "rozdziały"  :lol:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #27 : 2005-06-03, 13:20 »
właśnie, Malka...dłuższe ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedz #27 : 2005-06-03, 13:20 »

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #28 : 2005-06-03, 16:09 »
Malkesz to jest boskie :;d: dawaj c.d.
p.s. nieźle, najpierw wątek miłosny, a teraz jeszcze coś "psiego" doszło ;)
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Opowiadanie by Malkesz (:
« Odpowiedź #29 : 2005-06-03, 21:32 »
Zygar nie ma gg? :P Gdzie pracuje mama?
Cytuj
najpierw wątek miłosny, a teraz jeszcze coś "psiego" doszło
<--- :hehe:
Fajne się robi  :;d: Dobre są te niktóre teksty (np. o bułce :lol: )
CD  8)
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 28 zapytaniami.