Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jednorożec  (Przeczytany 1886 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Jednorożec
« : 2006-04-26, 19:02 »
mam nadzieje ze się spodoba.

Małe objasnienie o czym:
To opowieść o 17-letniej dziewczynie i samicy jednorożca. Ich losy w pewnym momencie życia połączą się i razem przeżyją wiele wspaniałych, czasem przerażających przygód.



Na dalekiej wyspie, o której nikt nic nie wie mieszka niewielkie stado jednorożców. Życie na tej wyspie nie jest do końca spokojne, oprócz jednorożców żyją tam dobre zwierzęta oraz złe i podłe stwory. Miedzy nimi toczy się odwieczna wojna. Legenda głosi że pewnego dnia wśród jednorożców narodzi się wybraniec, który przerwie walkę między dobrem a złem niszcząc zło. A wszystkie zwierzęta znów będą żyć w spokoju.
Pewnego dnia, gdy nastała wiosna królowa jednorożców urodziła syna natomiast jej najlepsza przyjaciółka Lisa urodziła córkę. Stary mędrzec Donald ojciec króla jednorożców miał odprawić ceremonię, dzięki której jednorożce stają się prawowitymi mieszkańcami wyspy. Właśnie przyszedł do Lisy i Bima, który był jej mężem.
- Gdzie wasza śliczna córeczka – spytał Donald.
- Gwiazda jest tutaj – pokazała Lisa wskazując mała biała kulkę, która leży obok niej.
- Jest prześliczna, no zaczynajmy tę ceremonię – odpowiedział Donald. Po czym zaczął mówić dziwne niby zaklęcia po chwil przestał.
- To ona, Gwiazda jest wybrańcem, jakie to wspaniałe, skończy się wojna, musi tylko być starsza żeby nas uratować, ta chwila nastąpiła – krzyczał radośnie Donald.
- To niemożliwe, przecież ta legenda to bzdura, ona jest samicą, jak może być wybrańcem – odparł zdziwiony Bim.
- Legenda nie mówi jakiej płci ma być wybraniec, nieprawdaż. Musze ogłosić wszystkim, że Gwiazda jest wybrańcem, oraz czas goni do mojego syna w końcu jemu synowi tez muszę odprawić ceremonię  - stwierdził Donald.
- Dobrze dowidzenia, proszę powiedzieć Lanie, że wpadnę do niej jutro jak poczuję się na siłach i przyniosę małą – odpowiedziała Lisa. Donald pożegnał się i odszedł.
- Jest stary, pomieszało mu się w głowie, nie zwracaj uwagi na to co mówi – powiedział złośliwie Bim.
- Może on ma rację, jest mędrcem – stwierdziła poważnie Lisa.
- Lisa ! Musze już iść papa – pożegnał się Bim i wyszedł. Lisa zawszę się o niego martwi bo jest dowódcą wojsk i może mu się coś stać. Bim po tylu latach wojny nie wierzy w wybrańca, nadzieja w nim gaśnie. Tymczasem Donald rozgłasza wszystkim o wybrańcu, nikt mu nie wierzy i wszyscy naśmiewają się z niego, mówią „ Na starość mu odbiło”. Pomyślał że kiedyś wszyscy się przekonają. Kto miał rację, okażę się wkrótce.

CDN…
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

ESIO

  • Gość
Odp: Jednorożec
« Odpowiedź #1 : 2006-04-26, 19:05 »
 :brawo:
Od tego musze zacząć bardzo mi się to podoba :jupi2:
Czekam na C.D.
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Jednorożec
« Odpowiedź #2 : 2006-05-12, 15:42 »
Prosze o C.D. jak najszybciej!!! :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jednorożec
« Odpowiedz #2 : 2006-05-12, 15:42 »

Klio

  • Gość
Odp: Jednorożec
« Odpowiedź #3 : 2006-05-12, 18:23 »
Świetny początek.Z niecierpliwościa czekam na ciąg dalszy!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Jednorożec
« Odpowiedź #4 : 2006-05-14, 16:42 »
daje CD
Jenny jest wesołą i miła dziewczyną, ma duża paczkę przyjaciół. Nie ma osoby która mogłaby powiedzieć że jej nie nawiedzi . Jenny ma 17 lat, mieszka w Los Angeles, kocha psy i konie, ma stadninę koni, która liczy ponad 10 koni, ma 4 psy, Berneńczyka Maxa, Beagle Drago, Nowofundlanda Watera i Alaskana Pioruna. Spędza z nimi bardzo dużo czasu. Jej tata sprzedaję auta, natomiast mama jest menadżerem sławnej grupy popowej, ma brata ktory jest dwa lata młodszy, czasem ją denerwuje ale na ogół są zgodni. Mieszkają w dużej willi, obok jest ogromna polana ogrodzona płotem, to miejsce gdzie Jenny jeździ na koniach lub bawi się z psami. Chodzi do prywatnej szkoły która nazywa się Sheltie. 

- Cześć Nicole – powiedziała Jenny do przyjaciółki, gdy ta wsiadała do samochodu.
- Cześć Jenny, nowe auto, super, jest świetne skąd je wytrzasnęłaś – zapytała zafascynowana Nicole.
- Nie zgadniesz, przyszłam w piątek ze szkoły a mój tata oznajmił mi że, bardzo dobrze zajmuję się psami i końmi oraz w tamtym półroczu miałam bardzo dobre oceny, więc postanowił mi dać prezent, tym prezentem okazał się ten samochód – odpowiedziała Jenny.
- Świetnie, masz super tatę, jaki to model – spytała Nicole.
- Dzięki, jakaś Honda nie wiem dokładnie nie znam się musisz zapytać moje tatę, no czas goni ruszamy do szkoły, a ty kiedy w końcu będziesz miała samochód – odpowiedziała Jenny, ona również uważała że ma wspaniała rodzinę.
- Kurczę jaka szczęściara z ciebie, mój tata powiedział, że muszę zaczekać do urodzin, bo on nie ma teraz czasu, chodzić po salonach i szukać odpowiedniego samochodu dla mnie – powiedziała zdesperowana Nicole.
- Więc jestem skazana, na wożenie cię do końca roku szkolnego, przeżyję – powiedziała żartobliwie Jenny.
- Słyszałaś że ma przyjść jakiś nowy chłopak do szkoły, widziałam go wczoraj w sklepie, nazywa się Chris Scott i jest zabójczo przystojny, musisz go poznać – mówiła w Nicole.
- uuuuu skoro był zabójczo przystojny, to dlaczego siedzisz w moim aucie a nie leżysz w trumnie – zapytała Jenny.
- Naprawdę bardzo śmieszne, zobaczysz naprawdę jest ładniejszy od Justina, o jesteśmy już w szkole – powiedziała Nicole. Justin był najładniejszym chłopakiem w szkole, Jenny kocha się w nim od początku roku szkolnego. Wysiadły obie z samochodu, Nicole przyglądała się auto, było on srebrne, miał dość duże koła, przyciemniane szyby wyglądało naprawdę świetnie. Jenny uwielbia sportowe samochody, ale woli konie. Weszły do szkoły, jak zwykle panował tu ogromny harmider, uczniowie tej szkoły uwielbiali dobrą zabawę. Na apelach lub akademiach trzeba było ich zawsze uspokajać, w klasie, na przerwach miejsce i czas nie odrywał większego znaczenia. Byli natomiast bardzo zgrani, lubili się, organizowali wspólne wycieczki, imprezy i robili wiele super rzeczy. Często przychodzili do Jenny pojeździć na koniach, nawet chłopacy oczywiste było że po jeździe urządzali wspólne ognisko.
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

ESIO

  • Gość
Odp: Jednorożec
« Odpowiedź #5 : 2006-05-14, 17:58 »
Bardzo fajne :brawo:

Tylko mnie to razi tylko w oczy, że nie podałaś nazwy Polskiego miasta, ale to już szczegół :oops:

Czekamna c.d. :tuli:
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Jednorożec
« Odpowiedź #6 : 2006-07-07, 19:30 »
Mało opisów. Co ja gadam, w ogóle nie widzę tu prawie żadnych opisów... A poza tym:

"- uuuuu skoro był zabójczo przystojny, to dlaczego siedzisz w moim aucie a nie leżysz w trumnie – zapytała Jenny"

To zdanie powinno wyglądać mniej więcej tak:

 - Uuuuu, skoro był zabójczo przystojny, to dlaczego siedzisz w moim aucie, a nie leżysz w trumnie? – zapytała Jenny.

Takich niedopracowań jest naprawę dużo... Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz! Może coś z Ciebie będzie ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: Jednorożec
« Odpowiedź #7 : 2006-07-08, 13:20 »
ma stadninę koni, która liczy ponad 10 koni
O_o

Powtórzenia, ortografia, interpunkcja
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 27 zapytaniami.