Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Opowiadanie bez tytułu  (Przeczytany 1503 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moon

  • Gość
Opowiadanie bez tytułu
« : 2007-01-01, 21:35 »
Proszę się nie śmiać, to początki mojej twórczości:
   Wkurzona wyszła na spacer do lasu. Znowu trucie i czepianie się o wszystko i nic. Anka miała już tego dosyć, nawet posiedzieć u koleżanki nie mogła w spokoju. Bo śmieci nie wyniosła i już awantura. Idąc ścieżką rozmyślała o tym i owym. Gdy dotarła do swojej ulubionej, ukrytej głęboko w lesie polanki, usiadła na starym kamieniu obrośniętym mchem. Polanka była nieduża, wokoło rosło pełno krzaków osłaniających to miejsce przed ludzkim wzrokiem, a gdy usiadło się na owym głazie, człowiek odnosił wrażenie, jakby nic złego go tu nie mogło spotkać.
    Tak więc Anka, typowa samotniczka i marzycielka, usiadła na kamieniu i zamknęła oczy wyobrażając sobie, jakby to było cudownie, jakby na świecie naprawdę istniały smoki, jednorożce, pegazy oraz inne baśniowe stwory. Ona, Anka, miała być niezwykłą, elficką księżniczką znającą się na magii i władająca tymi wszystkimi mitycznymi stworzeniami.
   Nagle poczuła, jak coś oplata się wokół jej prawej łydki i parzy okropnie w skórę.
-Auuuć, cholera, co to??!!??- zirytowała się.
-Z łaski swojej, najpierw przychodzisz na naszą polanę,siadasz na naszym ołtarzu, nie chcesz odejść, a jak bronimy się to wrzeszczysz.-odrzekło coś z dołu.
Gdy Anka tam spojrzała, nie wiedziała, jak się zachować. Zobaczyła SMOKA, tak jest, prawdziwego SMOKA, obok niego jeszcze ze dwadzieścia, ale te smoki były jakieś... wybrakowane. Choć ich łuski i skrzydła mieniły się najwspanialszymi kolorami, czegoś im brakowało. Anka stwierdziła, że skoro te smoki mają najwyżej po trzydzieści, no może czterdzieści centymetrów, to coś tu jest nie tak... chyba ich wielkość.
CDN, nie śmiać się, to moje początki!!
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Opowiadanie bez tytułu
« Odpowiedź #1 : 2007-01-01, 21:56 »
fajne!!czekamy na cd
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Opowiadanie bez tytułu
« Odpowiedź #2 : 2007-01-02, 16:10 »
za dużo razy powtarzasz 'anka', ale tak pozatym to jest OK ;)
ciekawe :D
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Forum Zwierzaki

Odp: Opowiadanie bez tytułu
« Odpowiedz #2 : 2007-01-02, 16:10 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Opowiadanie bez tytułu
« Odpowiedź #3 : 2007-01-02, 16:47 »
Mmm...fajne. Moja imienniczka :lol:. Naprwde spox
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Opowiadanie bez tytułu
« Odpowiedź #4 : 2007-01-02, 19:25 »
Fajne:D
Ale jak juz ktoś napisał... za czesto pojawia się słowo Anka... zamiast anka możesz napisać ... hm... np. dziewczyna, nastolatka...
Te małe smoki kojarzą mi się z czegoś.. tylko nie moge sobie przypomniec z czego... aaa juz wiem... malutkie smoki były w książce "opowieści z doliny muminków" hah xD
Czekam na cd, bo zapowiada się ciekawie..
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Moon

  • Gość
Odp: Opowiadanie bez tytułu
« Odpowiedź #5 : 2007-01-02, 21:31 »
Kontynuuję, ale mało, bo mam mało czasu:
   Smok, jakby odgadując jej myśli, odrzekł:
-A co myślałaś, że jesteśmy tacy wielcy jak te baśniowe bestie? Nie, my jesteśmy mniejsi, ale za to mamy większą moc.-w jego głosie słychać było nutkę urazy i zranionej dumy.
Chwilę później Anka, nie mogąc się opanować, wybuchnęła śmiechem, po którym stworzenia spojrzały na nią ze zdziwieniem i pokiwały głowami nad dziwnymi obyczajami rasy ludzi.
-Nie, to niemożliwe, to tylko przywidzenie. Przetrę oczy w nie będzie żadnych smoków.-jednak mimo to nadal je widziała, zmuszona więc była do przyjęcia ich istnienia do rzeczywistości.-No dobra, więc jesteście. Ale co tu robicie, skąd jesteście? Czy na serio macie moce?
-Moce to inna nazwa, hmm jak wy to mówicie-magii....
już muszę iść, więc dokończę w najbliższym czasie.
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Opowiadanie bez tytułu
« Odpowiedź #6 : 2007-01-05, 12:24 »
fajne opowiadanko
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Opowiadanie bez tytułu
« Odpowiedź #7 : 2007-01-12, 20:29 »
Ciekawy początek :D
Czekam na Ciąg Dalszy :-)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Adam

  • Gość
Odp: Opowiadanie bez tytułu
« Odpowiedź #8 : 2007-01-19, 11:00 »
moze bc nawet niezle
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Opowiadanie bez tytułu
« Odpowiedz #8 : 2007-01-19, 11:00 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 25 zapytaniami.