Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Amalyn Marazor  (Przeczytany 1065 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Amalyn Marazor
« : 2007-05-22, 22:32 »
- Amalyn! Amalyn… – krzyczał ktoś goniąc szczupłą kobietę o blond włosach ubraną w stare, zniszczone rzeczy.
- Zostaw mnie! Będę żyła tak, jak mi się to podoba! Dla nikogo się tu nie liczę! – przerwała mu dziewczyna, którą próbował zatrzymać.
- Ale Twój ojciec… Ale król… A tron?
- Mam to gdzieś! Zrozumcie, że tron mnie nie interesuje!
- Linia Marazor’ów! Musisz zostać! Jak nie wolę nie myśleć, co się stanie, nowy król, nowe porządki. – mówił niewysoki mężczyzna o brązowych wystających spod czapki włosach i szaroniebieskich oczach. Ubrany był w czerwony szlachecki strój, kołnierz białej koszuli wystawał spod szkarłatnej marynarki, spodnie i lekkie buty pasujące do reszty.
Całej scenie przyglądało się wiele osób, gdyż na ulicach stolicy o tej porze ruch był spory.
- Nic nie muszę, nie chciałam mieć takiego życia! Nigdy nie chciałam władzy! Znasz mój pogląd na sprawy związane z polityką. Nie przyjmuję żadnej formy władzy i mam zamiar tak żyć! Wynoszę się stąd!
- Nie możesz…
- Słuchaj no! Jeśli życie Ci miłe, lepiej odejdź i mnie nie zatrzymuj. – syknęła Amalyn przejeżdżając po policzku mężczyzny końcem metalowego paznokcia, które miała akurat założone na palach. Gwałtownie odjęła rękę od jego twarzy, po czym odeszła, a on przestraszony groźbą skierował się na zamek.
Uciekinierka była młoda. Jasne, dokładniej popielate włosy sięgające za łopatki, zielone oczy, jasna cera, zniszczone ubranie – luźna, męska koszula z szarego płótna, skórzane spodnie, kurtka, ciężkie buty, łuk zawieszony przez ramię, plecak, kołczan pełen strzał i sakiewka przy pasie. Tyle dało się zauważyć.
W jej głowie kłębiło się mnóstwo myśli. Zastanawiała się, gdzie się teraz udać. Wieść o jej ucieczce zapewne rozniesie się szybko w całym królestwie, będzie poszukiwana, wysoka nagroda, a ludzie szukają łatwego zarobku. Powinna jak najszybciej opuścić granice.


------------------------------------------------------------------------------------------------

To dość krótki wstęp do wszystkiego. Piszcie, co sądzicie, czy warto to kontynuować? Pomysłów mam wiele...

Luka

  • Gość
Odp: Amalyn Marazor
« Odpowiedź #1 : 2007-05-23, 07:05 »
Okreslenie "opuscic granice" nie bardzo tu pasuje... Raczej opuscic kraj, w ktorym zyje, ewentualnie przekroczyc granice.
A tak poza tym to ok.
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Amalyn Marazor
« Odpowiedź #2 : 2007-05-23, 08:08 »
fajne, fajne czekam na cd
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Amalyn Marazor
« Odpowiedz #2 : 2007-05-23, 08:08 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 27 zapytaniami.