Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: List do człowieka z przeszłości  (Przeczytany 1114 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

basieq

  • Gość
List do człowieka z przeszłości
« : 2003-11-23, 19:32 »
Drogi Rówieśniku!                           23.XI.2003         
   Według moich obliczeń, jesteś w moim wieku, czyli masz 12 lat i jesteś w 1920 r. Ja żyję w 2003 roku i Polska obecna, jest całkiem inna niż ta, w której ty żyjesz. W każdym przeciętnym domu jest, chociaż jeden telewizor kolorowy i jeden komputer. Na tych maszynach zna się prawie każdy, teraz każde dziecko potrafi się obsługiwać komputerem, włączyć telewizor.
   Kiedyś młodzież rumieniła się ze wstydu, a obecna wstydzi się rumienić. Na dżinsy może pozwolić sobie każdy, w modzie u chłopców są teraz takie szerokie dżinsy, na które mówi się, że są „skejtowskie”. Coca-cola była tylko w Ameryce, a teraz jest codziennością też w Polsce, jest podobny napój do coca-coli – pepsi, osobiście wolę to drugie. Teraz telefony nosi się w kieszeniach i nawet dzieci mają takie osobiste telefony, nazywa je się komórkami.
w moich czasach sklepy handlowe są rozmiarów dużego parku w którym na pewno lubisz się bawić razem ze swoimi kolegami. W Twoich czasach autem jeździ ktoś wysoko postawiony, a w moich prawie każdy może sobie nań pozwolić. U Ciebie wyjazd za granicę, to jest dopiero zaszczyt, chciałbyś tak wyjechać daleko do jakiegoś innego kraju, prawda? Teraz Polska wstąpiła do Unii Europejskiej i jak się wyjeżdża do Niemiec, Francji, czy do innego kraju Europejskiego nie potrzebny jest paszport!!!
   Jedno bym tylko chciała z „Twojej” Polski - czystości, bowiem „u nas” w Polsce jest dużo zanieczyszczeń i brudno jest na ulicach...
   Pozdrawiam cię- Rówieśniczka z przyszłości
                     Barbara *********
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mam nadzieję że się Wam do podoba, a tak po zatym oceńcie, czy podoba się to wam, bo jutro dostanę za to ocenę :) :D
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedź #1 : 2003-12-20, 11:35 »
fajne mysle ze dostaniesz 5- a co dostalas???
Zapisane
To piekło nie raj :)

Asia Evenstar

  • Gość
List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedź #2 : 2003-12-20, 18:32 »
hm, niezłe ale jak na dzień dzisiejszy to Polska jeszcze nie jest w unii... (poczekaj z wysłaniem listu do maja :P ) Postawiałabym 5 (no może 5-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedz #2 : 2003-12-20, 18:32 »

PoLi14

  • Gość
List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedź #3 : 2003-12-20, 20:45 »
przetrzymywanie zeszytów przez nauczyciela jest karalne :lol:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedź #4 : 2003-12-21, 11:57 »
eh moja nauczycielka kiedys wzielam mi prace w wrzesniu dokladnie rozprawka dotyczaca sprzatania swiata a oddała mi ją w maju i mowi masz tu zaległą prace 4+
Zapisane
To piekło nie raj :)

Zuzika

  • Gość
List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedź #5 : 2003-12-21, 13:31 »
Myśle basieq że zasłużyłaś na mocną piątke! :wink: Bardzo mi się podoba... SUPER!
Zapisane

Tiggy

  • Gość
List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedź #6 : 2003-12-21, 16:01 »
:D fajne! zasluzylas na 5... :)
A ja mialam list od człowieka z przeszłosci, od czlowieka renesansu, do czlowieka zyjacego dzis, o tym, jak stac sie czlowiekiem renesansu :D skomplikowane, ale poszlo mi nawet ok, choc moja babka trzyma tak samo prace- z rok :roll:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedź #7 : 2003-12-21, 18:52 »
Fajne! ;)
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedź #8 : 2003-12-22, 20:14 »
Cytat: PoLi14
przetrzymywanie zeszytów przez nauczyciela jest karalne :lol:

a właśnie :P Nam kiedyś kartkówki z techniki  facet trzymał od końca października do końca lutego... wrr nie lubie takich nauczycieli  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedz #8 : 2003-12-22, 20:14 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
List do człowieka z przeszłości
« Odpowiedź #9 : 2003-12-22, 21:01 »
le to asia juz tej oceny gosciu nie powinien wpisywac!!!
Zapisane
To piekło nie raj :)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 25 zapytaniami.