Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Cuś...  (Przeczytany 1074 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Cuś...
« : 2003-12-10, 21:35 »
-Aniu! wyprowadź w tej chwili psa!
Wzrok mamy przeniósł się z Irish na Anię.
-Ależ mamo! Nie mam teraz czasu! Nie widzisz że coś robie?
-mama trzasnęła szufladą-
-Dziecko! Co ty nazywasz robieniem?  Siedzenie przy komputerze? co ty sobie wyobrażasz? W końcu nie będzie Irish i na tym się skończy!
-Mamo! Zawsze tak mówisz, żebym Ci uległa! Nigdy nie traktujesz niczego na serio! Naprawde! czy ty uważasz ze mozesz mnie szantażowac?
-Anka!
-Ania gwałtownie odwróciła się-
-CO?!  
-Dosyć tego!
-Mama spojrzała na samochód-
-Wołaj Ojca!
Ania odwróciła się.
-A-a-ll-e... m-mamo..  ja tylko...
-NATYCHMIAST!
Popołudnie. Miejsce-Szare ponure miasto obciazone spalinami.
-mamo...
Cisza.
-mamo...
Co jęczysz?!-wrzasnęła
-Mi nie zalezy na tym psie! Ja go nie chciałam! Twoj wybór! nie chciałas jej wyprowadzać, to teraz masz!
...
-Stop, zatrzymaj się Heniu. To chyba tutaj.
Mama poszla do duzego, brudnego budynku na ktorym było napisane "schronisko dla zwierząt".
Irish spogladala dookola niespokojnie. Zobaczyła klatki, zobaczyła obce psy i koty.
Mama podeszla do niskiego otyłego mężczyzny.
-przepraszam... chcialabym oddac psa..
Mężczyzna odrocił się.
-Słucham? Psa, tak? Ach, wporząsiu, juz się robi! Gdzie to jest?
mama spojrzała na wylęknioną Irish.
-Tutaj.
Mężczyzna spojrzał na mamę.
-Co pani tak stoi? juz po wszystkim. Polecam nasze schronisko na przyszłość!
Krok za krokiem, mama oddalała się.
Wierne oczy Irish biegły za nią, łapy nie nadążały... była w klatce.  była w pułapce.

Cdn jesli tylko bedziecie chcieli ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Cuś...
« Odpowiedź #1 : 2003-12-10, 21:47 »
O pikne, napewno sam koniec ebdzie wzruszający :))
Zapisane

Talagia

  • Gość
Cuś...
« Odpowiedź #2 : 2003-12-10, 23:35 »
śliczne mało isę nie popłakałam ;(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cuś...
« Odpowiedz #2 : 2003-12-10, 23:35 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Cuś...
« Odpowiedź #3 : 2003-12-11, 17:58 »
Jutro może coś skrobnę, wszystko juz obmyslilam ale nie chce mi sie pisac a pozatym pracę mam ;)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Cuś...
« Odpowiedź #4 : 2003-12-11, 18:35 »
Bardzo ładne opowiadania Beauty. Napisz kolejną część, z wielką chęcią przeczytam :).
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Cuś...
« Odpowiedź #5 : 2003-12-11, 20:48 »
Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!Pisz!
Chce więcej!!!
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Cuś...
« Odpowiedź #6 : 2003-12-12, 21:09 »
Straszne! :( Ja w życiu bym nie pozwoliła mojego psa oddać. Swoją drogą to Anka powinna wychodzić z Irish na spacery, to jej wina..
P.S. Pisz dalej. Czekam na c.d :)
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Panterka ;]

  • Gość
Cuś...
« Odpowiedź #7 : 2003-12-13, 12:24 »
Cytat: vitani
Straszne! :( Ja w życiu bym nie pozwoliła mojego psa oddać. Swoją drogą to Anka powinna wychodzić z Irish na spacery, to jej wina..
P.S. Pisz dalej. Czekam na c.d :)


Zgadzam sie Vitani  :(  :( Ja... tak marze o psie, a rodzice sie nie zgadzaja ... a niektorzy po prostu oddaja zwierzaki do schroniska i to nie z np. braku pieniedzy  :(  :(  :cry:  :cry:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Cuś...
« Odpowiedź #8 : 2003-12-15, 20:32 »
Leży. Klatka jest za mała na to, by mogła się chociaż podnieść. Sięga pamięcia wstecz, co tak naprawdę się wydarzyło? Czy może to była jej wina? Czy to jej wina, ze rodzina przestała ja kochać, dlatego, że nie jest juz szczeniakiem? Wciaz widziala ten obraz: Ona lezy pod drzwiami, podchodzi... duża ręka, w ręku kaganiec.
Chodz, tu, ty psie!
Obudziła się. Oczywiście, była psem, ale gdzie sie podziała Shishi? a A Aisha? Sushi? Chociaż nawet na samym początku, była nazywana Sunią. Chociaż wiedziała, że jest bezsilna, mimo to ciągle wyła. Może wrócą, może ktoś usłyszy, wypuści...

Magda od dawna marzyła o psie. Nie jadła mięsa, wspierała akcje charytatywne.Właśnie ogladala program o schroniskach dla zwierzat. Byla ciekawa losów Puszka, ktory stracił przez swego pana łapkę. Bardzo chcialaby go mieć... Kiedy o tym myślała, usłyszała czyjeś kroki... psie. nma poczatku nie mogla uweirzyc wlasnym uszom, wyjrzala za dzrzwi i ujrzała... ( no dobra, jestescie jasnowidzami, poddaje sie...  ) Irish.
Na oko mogla  mieć ok. 4-5  lat.  Ona. Oniemiała. Cmoknęła na psa. Irish stoi. Czy to jest moj dom? Skad ja się tu wzielam? W prawdzie przyjemniej jest tu, na otwartej przestrzeni, niz w ciasnej schroniskowej klatce, ale... spodziewala się Ani. Na serio. Spodziewala sie tej dziewczyny, tej samej, przez ktora tu wyladowala. Niesamowite. Irish byla zmieczona. Na nic nie reagowala. Polozyla się.
-No i jak Ci się podoba? -spytala szeptem mama.
-To...to.. oh, mamo, ona jest wspaniała!-wychrypiala.
-My, z tatą, widzielismy jak bardzo chesz miec psa, jak bardzo przejmujesz się ich losem, wiec postanowilismy wziac ta psinę. Podobno jest "swierza" to znaczy, od niedawna jest w schronisku.
spojrzala czule na Irish.
-jak ją nazwać? Przeciez msi mieć jakieś imię, musi na coś reagować...
-Irish-szepnęła mama
Irish podniosła głowę.
-Irish... no chodź, nie bój się!-powiedziala Madzia.
Spojrzala na nia nieufnie.
No coz, pomyslala sobie. Nic mi nie zaszkodzi posluchac sie jej, w kazdym razie i tak predzej czy pozniej moja rodizna mnie stad zabierze...
Podeszla. madzia wyciagnela reke.
Nie, tego juz za wiele. irish odsunela sie.
Dziewczyna mimo to wytrwale trzymala reke.
irish popatzyla sie a nia.
Bylo to spojrzenie, troche jakby ufnosci, trochę pogardy.
No dobra. Poddała się. Irish podeszla do Madzi.
Poglaskała ja. Czule.
Zupelnie jak Ania...

cdn jesli sie wam nie zdudzilo :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cuś...
« Odpowiedz #8 : 2003-12-15, 20:32 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Cuś...
« Odpowiedź #9 : 2003-12-15, 21:17 »
Hhy, fajne ^^.. Nie wiem czemu ale bardzo podoba mi sie imie Magda :D.  Pisz dalej, chętnie poczytam :))
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.