Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: co do akwa 70 litrowego??  (Przeczytany 1604 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

moody

  • Gość
co do akwa 70 litrowego??
« : 2004-08-13, 20:12 »
Proszę doradźcie mi co do akwarium. Wraz z kolegą mam zamiar zalożyć akwarium ok.70l.poj. ale zastanawiamy się co w nim trzymać . Chodzi nam wylącznie o jakieś pielęgnice celem rozmnożenia  (ogólnie dyskowce jak już są za drogie więc nie mówcie o nich). Na razie mamy za sobą piel.Zebry ,barwniaki czerwonobrzuche(oczywiscie z piel :P doradźcie coś :D
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
co do akwa 70 litrowego??
« Odpowiedź #1 : 2004-08-13, 23:48 »
Z wiekszych pielęgnic to w takim akwa możesz mieć tylko pare, np. mekki, zebry, akary, czerwieniaki, sajki. To jest troszke małe akwa jak na pielęgnice i może dochodzić do konfliktów między rybami.
Możesz się pozastanawiać nad barwnikami (czerwonobrzuche lub thomasa), muszlowcami, ramirezkami, pielęgniczkami agassiza, borella, kakadu,  i róznymi mniejszymi rybkami.

Wybór należy do Ciebie.
Zapisane

Manfred

  • Gość
co do akwa 70 litrowego??
« Odpowiedź #2 : 2004-08-14, 10:27 »
Do takiego akwa swietnie by pasowaly najmniejsze pielegnice swiata czyli...MUSZLOWCE sa to niesamowite ryby maja zachowania no doslownie niestejziemia do tego akwa swietnie by pasowaly
a wiecej sie do wiecie tu http://www.muszlowce.4me.pl/ :idea:
Zapisane

Forum Zwierzaki

co do akwa 70 litrowego??
« Odpowiedz #2 : 2004-08-14, 10:27 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
co do akwa 70 litrowego??
« Odpowiedź #3 : 2004-08-14, 16:44 »
czlowieku.. pielegnice chcesz wepchnac do 70 litrow?? :shock: to sie nadaje co najwyzej na kotnik dla takich ryb...

Cytuj

(ogólnie dyskowce jak już są za drogie więc nie mówcie o nich).


 :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
Zapisane

Manfred

  • Gość
co do akwa 70 litrowego??
« Odpowiedź #4 : 2004-08-14, 18:04 »
człowieku...hehe,muszlowce to tez pielegnice, a w akwa 70l swietnie by sie czuly :wink:

ZAPRASZAM http://34all.org/forum_main.php?board=4295 Forum sie rozwija :-x
Zapisane

moody

  • Gość
co do akwa 70 litrowego??
« Odpowiedź #5 : 2004-08-14, 19:47 »
bez przesady prosze państwa ja własnie mam ikrę z parki zeber w akwa 25 litr. i wszystko z nimi ok ja nie chce mieć ryb po 15cm tylko takie 5-10 cm w tym akwa więc bez zbytniego przesadzizmu a tak osobiście - manfred - rozwalasz mnie chłopie chocby topic był o gupikach to cos o muszlowcach musisz napisać :P  hehe :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 25 zapytaniami.