Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do dołu

Autor Wątek: Artykuł w gazecie Fakt!!!  (Przeczytany 31260 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Artykuł w gazecie Fakt!!!
« Odpowiedź #300 : 2005-09-09, 21:51 »
co do ''wielkich akcji faktu'' to jedyna wielka byla tylko akcja o mini spodniczkach a raczej przepaskach na biodra:/
Zapisane

Katherine

  • Gość
Odp: Artykuł w gazecie Fakt!!!
« Odpowiedź #301 : 2005-09-09, 23:40 »
Witam wszystkich! Popieram Wasze zdanie w 150%, sama jestem właścicielką suczki owczarka niemieckiego i rottweilera Aresika. Wzięłam go ze schroniska na Paluchu, gdzie trafił, bo znudził się poprzednim właścicielom. Po siedmiu latach. U mnie mieszka od groma amstaff-ów i wszystkie są bardzo wesołe. Te wszystkie opinie o "psach mordercach" wzięły się stąd, że "jedna baba drugiej babie powiedziała..." . Niestety ludzka niewiedza i głupota jest straszna. Pani, która napisała ten artykuł, to zwykła ignorantka. Tylko niestety przez tę ludzką głupotę cierpią niewinne zwierzęta. Na rottweilery , jak wszystkim wiadomo, też jest nagonka. Też przypięto im etykietkę. A już ostatni przypadek zagryzienia dziecka spowodował istną batalię. Ale nikt nie powiedział głośno, w jakich warunkach "pies morderca"był przetrzymywany. Nikt nie zadał sobie trudu, żeby ujawnić, że pies był zaniedbany, że mieszkał w jakimś brudnym kojcu ogrodzonym siatka i stanowczo za małym , jak na tej wielkości psa. Każdy pies dziczeje w takich warunkach. Człowiek by zdziczał. Tak więc, może by te wszystkie pismaczki z gazet, bo na miano dziennikarza niestety nie zasługują, zadały sobie fatygi i zbadały sprawę do końca, zanim pokuszą się o oskarżenia niewinnych zwierząt. Pozdrawiam wszystkich serdecznie! Kaśka
Zapisane

ania_marcin

  • Gość
Odp: Artykuł w gazecie Fakt!!!
« Odpowiedź #302 : 2005-09-22, 01:33 »
ANTYFAKT!!!!!! NIE UKRYWAJMY ZE FAKT JEST NAJGORSZYM STEKIEM BZDUR JAKI MOZNA SOBIE TYLKO WYMYSLIC! NAJLEPRZYM SPOSOBEM NA "ZABLOKOWANIE" WYDAWANIA FAKTU JEST NIE KUPOWAC TEGO BRUKOWCA! JESTESMY Z WAMI!POPIERAMY KAZDA AKCJE PRZECIWKO GAZECIE FAKT! ps.moze po prostu trzeba zebrac opinie bieglych, profesorow, hodowcow i ludzi zajmujacymi sie wychowaniem i tresura psow i zlozyc pozew do sadu przeciwko gazecie fakt o umyslne propagowanie nieprawdy, wprowadzanie w blad opinie publiczna, zastraszanie,pietnowanie wybranych ras psow oraz doprowadzenie do ogolno spolecznej paniki! i mysle ze mozna taki proces wygrac!jezeli ktos jest zainteresowany tym zbierzmy sie i to zrobmy:) pozdrawiamy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Artykuł w gazecie Fakt!!!
« Odpowiedz #302 : 2005-09-22, 01:33 »

Madagaskar

  • Gość
Odp: Artykuł w gazecie Fakt!!!
« Odpowiedź #303 : 2005-09-22, 16:34 »
Cytuj
"jedna baba drugiej babie powiedziała..." .
Tak zwana "poczta pantofelkowa" :lol22:
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: Artykuł w gazecie Fakt!!!
« Odpowiedź #304 : 2005-10-29, 23:57 »
nie no ludzie... :Oo: dzisiaj jadę sobie w windzie, i wsiada jakaś babka, Luka do niej zaczyna merdać ogonem i podchodzi do niej, a ta babka: "weź tego potwora odemnie" :|
wczoraj: idę sobie z Luką, podbiega do Luki dziecko(ok. 7 letnie), mój pies zaczyna merdać ogonem, zachwile podchodzi do mnie, chyba mama tego dziecka z tekstem: "Co to jest, żeby pies chodził bez kagańca. Ja na policje to zgłoszę. Jeszcze krzywde mojemu dziecku zrobi." :| ...żeby nie można było już wyjśc nawet z beaglem na spacer :| ...Paranoja :Oo: To co wypisują w tej gazecie to naprawdę źle wpływa na psychike ludzi...

PS. Jak coś, to jestem przeciwko temu szmatławcowi(chyba wiadomo o co chodzi). Wręcz nienawidze tej gazety... grr
« Ostatnia zmiana: 2005-10-29, 23:59 autor Bigielka »
Zapisane

Kundelk@

  • Gość
Odp: Artykuł w gazecie Fakt!!!
« Odpowiedź #305 : 2005-10-31, 15:56 »
Głupi brukowiec szuka sensacji  :|
A to co piszesz,Bigielka,to już po prostu nie do pomyślenia...
Przecierz prawie każdy wie,że jak pies merda ogonem i jest spokojny i wogóle,to znaczy,że ma jak najbardziej pozytywne zamiary.
Bigielka,pozdrów Lukę :)
« Ostatnia zmiana: 2005-10-31, 15:59 autor Kundelk@ »
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.