Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mały krzykacz... (...)  (Przeczytany 609 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Caroll

  • Gość
Mały krzykacz... (...)
« : 2004-01-22, 19:57 »
Moja sąsiadka co jest rok młodsza ode mnie ma 2 psy (suczki). Jedna to Besi a druga to Sali (...). Besi to jakiś pudel (chyba mieszany). Sali to jest York. Ten to jest taki krzykacz. Wiem że ta rasa jest taka, że się nie dają głaskać (tylko właścicielom). Ale ona normalnie przesadza. Znam te psy bo dużo ludzi je ma. Ale ona nawet na mnie się drze a ja ją znam od malucha od kąd tylko się pojawiła u sąsiadów. Przy niej w ogóle się nie da nawet przejść.
Och... Ach..... Ech.....


Bardzo przepraszam ludzi na forum o kotkach. Pomyliło mi się i tam napisałam ten temat.
Zapisane

kozia

  • Gość
Mały krzykacz... (...)
« Odpowiedź #1 : 2004-01-29, 13:40 »
Dziwna sytuacja, ale niestey się zdarza.. czasami jest tak, ze pies dominuje własciciela i nie daje innym dojść.. Ale bywa tez tak, ze wyczuwa coś złego..
Nie mam pojecia.. Znałam kiedyś panią, która przygarnęłą z podwórka kundelka, który później się nie dodał dotknąć, nie dał też podejść do właścicielki. Tylko ona mogła go głaskać... po jakimś bardzo długim czasie dopiero sie oswoił,...
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Mały krzykacz... (...)
« Odpowiedź #2 : 2004-01-30, 12:44 »
to prawdopodobnie dominacja u tego yorka,, zle wychowany moze rozpieszczony za bardzo
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mały krzykacz... (...)
« Odpowiedz #2 : 2004-01-30, 12:44 »

Caroll

  • Gość
Mały krzykacz... (...)
« Odpowiedź #3 : 2004-01-30, 19:55 »
Oni go tak rozpieszczają że aż strach !!! Jak coś źle robi to go pieszczą i delikatnie mówią "Nie wolno Sali :(" !!! Ja tej dziewczynie mówię "No nie rozpieszczaj go tak bo nie wiadomo potem co z tego wyrośnie !!!" I nic... dalej dalej go tak pieszczą tulą i całują ze... ach co ja tu będę gadać...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 23 zapytaniami.